I LO w Zduńskiej Woli - Ubiegłe roczniki
100-lecie I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli
Kontakt
98-220 Zduńska Wola
ul. Dąbrowskiego 6
tel.(fax) 043 823 42 74
lo1zdwola@gmail.com
Dla Uczniów

Ankieta

Czy obawiasz się matury?

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”

Rocznik:


Rocznik: 1956
Klasa: XIA
Wychowawca: Helena Kusionowicz
Uczniowie: Bochyńska Hanna, Dębowska Maria, Gasiecka Maria, Gorąca Barbara, Jóźwiak Halina, Kalinowska Zofia, Kinderman Sabina, Kobusiewicz Jolanta, Kołodziejczyk Krystyna, Kopka Krystyna, Kowalska Ewa, Koznecka Ewa, Krystyańczuk Zofia, Marszałek Zofia, Osmulska Barbara, Plewowska Bogna, Słomiana Lidia, Welguś Anna, Wisznikow Swietlana, Żukowska Helena, Żukowska Zofia, Bąba Władysław, Chadrysiak Zdzisław, Chudziaszek Kazimierz, Herc Henryk, Idzikowski Zbigniew, Jabłoński Zdzisław, Jaśniewicz Zygmund, Kabalski Jerzy, Matuszewski Zdzisław, Piwnicki Andrzej, Półgrabia Eugeniusz, Rumiński Eugeniusz, Sobociński Wiesław, Wasilewski Andrzej, Wągrowski Tadeusz, Wrzosek Maciej, Borowska Wanda



Rocznik: 1956
Klasa: XIB
Wychowawca: ?????
Uczniowie: Kaczmarek Zofia, Kmieć Krystyna, Komorowska Jadwiga, Kulisiewicz Alina, Nowacka Aleksandra, Płodowska Liliana, Rosiak Halina, Sawicka Barbara, Szewczyk Elżbieta, Szwetner Teresa, Bogusławski Władysław, Dąbrowski Stanisław, Grzymała Andrzej, Gwiazdowski Włodzimierz, Józefiak Jan, Kiersztejn Bogusław, Krawiec Andrzej, Lewandowski Jerzy, Pawełczyk Kazimierz, Piotrowski Henryk, Sielicki Bogusław, Święcicki Stanisław, Tygielski Ireneusz, Wlaźlak Andrzej, Wnuk Jan, Sklaski Janusz



Rocznik: 1956
Klasa: XIC
Wychowawca: ???????
Uczniowie: Bednarek Krystyna, Chruściel Jadwiga, Dembska Sabina, Gajzler Irena, Haładyniak Anna, Herc Zofia, Herczyńska Krystyna, Holfeld Stefania, Jabłońska Barbara, Jarzębiak Barbara, Jóźwiak Krystyna, Kamińska Anna, Kozik Danuta, Kruszwic Krystyna, Kukieła Janina, Kuźnik Natalia, Kwiatkowska Felicja, Łękowska Cecylia, Miśkiewicz Maria, Stasiak Kazimiera, Stępień Eleonora, Szulc Eugenia, Zając Krystyna



Rocznik: 1957
Klasa: XIA
Wychowawca: Maria Syrewicz
Uczniowie: Bożena Cieślak, Stefania Cieślak, Ludwika Gajęcka, Aleksandra Izydorczyk, Halina Janowska, Lidia Jewusiak, Danuta Kałużewska, Sabina Kosztowna, Wanda Kowalska, Maria Krawczyk, Teresa Królikowska, Irena Kubiak, Janina Marcinkowska, Halina Nowakowska, Zofia Pośpiech, Zofia Szewczyk, Halina Szymańska, Wiesława Tokarska, Maria Wajnkajm, Jan Burcan, Marian Dzieciątkowski, Ireneusz Jakś, Roman Lisecki, Czesław Majewski, Andrzej Moroziewicz, Teofil Zacharewicz



Rocznik: 1957
Klasa: XIB
Wychowawca: ???
Uczniowie: Adamczyk Bogumiła, Hauzer Krystyna, Kaczmarek Teresa, Lisiecka Krystyna, Luterek Jadwiga, Marcinkowska Maria, Misiak Barbara, Niezgodzińska Zofia, Olejnik Elżbieta, Staniucha Janina, Sawicka Irena, Szyszkowska Krystyna, Trzcińska Lucyna, Bujnowicz Longin, Grzchrzak Bogdan, Kamiński Andrzej, Kędzierski Andrzej, Manios Kazimierz, Marszałek Tadeusz, Mrozowski Paweł, Podeszwa Jerzy, Pulnow Janusz, Sójka Andrzej, Stolarczyk Jan, Szulc Jan, Zwoliński Bogdan



Rocznik: 1957
Klasa: XIC
Wychowawca: Marian Godzisz
Uczniowie: Barwaśna Helena, Białecka Elżbieta, Binder Wanda, Filipowska Teresa, Florczak Barbara, Idziaszczyk Helena, Jerzyńska Janina, Kubiak Alicja, Kurowska Joanna, Kurowska Maria, Makarska Czesława, Makówka Aleksandra, Niedżwiedzka Urszula, Nowak Krystyna, Nowak Wiesława, Nowicz Elżbieta, Rezler Janina, Partyka Anna, Sciegińska Zuzanna, Witczak Aleksandra



Rocznik: 1958
Klasa: XIA
Wychowawca:
Uczniowie: , , Andrysiak Jadwiga, Ćwikło Anna, Grzesiak Joanna, Konat Janina, Kubiak Irena, Łeń Urszula, Michalska Honorata, Piczman Barbara, Policińska Elżbieta, Radomska Barbara, Rybak Krystyna, Skonieczna Stefania, Solińska Ewa, Szukalska Halina, Trawkowska Krystyna, Varisela Jadwiga, Zabłocka Krystyna, Aleksiun Jan, Borys Bogdan, Brodzki Sławomir, Czajkowski Zbigniew, Janicki Eugeniusz, Janus Henryk Józef, Kalinowski Józef, Man Andrzej Jan, Matykiewicz Andrzej, Mielczarek Stanisław, Puś Wiesław, Radomski Grzegorz, Sylla Bolesław



Rocznik: 1958
Klasa: XIB
Wychowawca: Prof. Staręga
Uczniowie: Czajkowska Wiesława, Florczak Barbara, Jabłońska Anna, Kabzińska Jadwiga, Kowalczyk Maria, Lisiecka Krystyna, Łuczak Zofia, Olejnik Elżbieta, Owczarek Zofia, Paul Halina, Pertkiewicz Danuta, Pietrzak Gertruda, Staniucha Henryka, Strzyżewska Alicja, Szewczyk Elżbieta, Turaj Barbara, Zajączkowska Grażyna, Zielińska Jolalia, Czybis Jerzy, Ćwiek Roman, Dominiak Andrzej, Dudziński Antoni, Galert Zdzisław, Hesse Karol, Jachowicz Andrzej, Kasznia Andrzej, Kosecki Jerzy, Lewiński Edward, Rozpędski Witold, Siemiński Wacław, Sobczak Andrzej, Światły Kazimierz, Lipińska Wiesława,



Rocznik: 1959
Klasa: XIA
Wychowawca: Maria Syrewicz
Uczniowie: Cerbe Aurelia, Czyżyk Krystyna Maria, Frątczak Urszula Emilia, Gruntkowska Joanna, Hordziejewicz Woropaj Elżbieta, Kaczmarek Halina, Łopacińska Barbara, Majchrzak Krystyna, Michalska Honorata, Szukalska Halina, Kalinowski Józef, Lewandowski Jacek, Majewski Ryszard, Musialski Włodzimierz, Niedźwiecki Antoni, Popiński Mirosław, Sobolewski Jerzy, Szaliński Stanisław, Szewłoga Marian, Śnieg Stanisław, Turkiewicz Longin, Wlazło Włodzimierz



Rocznik: 1959
Klasa: XIB
Wychowawca: Cyprian Ochman
Uczniowie: Balle Bogusława, Czajkowska Wiesława, Krawiec Barbara, Kubiak Eleonora, Kurzawa Krystyna, Makota Wiesława, Oktaba Zofia, Owczarek Zofia, Przecherska Elżbieta, Sobiś Teresa, Szultz Astrid, Wróblewska Mirosława, Żukowska Maria, Białecki Zdzisław, Cyran Zygmunt, Łajdecki Krzysztof, Kluge Zbigniew, Korzeniowski Andrzej, Królikowski Bogumił, Krysztoforski Wojciech, Łuczak Andrzej, Pelc Jerzy, Pluta Stanisław, Światły Kazimierz



Rocznik: 1960
Klasa: XIA
Wychowawca: ???
Uczniowie: Bożena Czajkowska, Danuta Gorąca, Kazimiera Kowalczyk, Jadwiga Krawczyk, Bronisława Lucjusz, Bożena Morawska, Teresa Pawlak, Barbara Popińska, Kazimiera Rychlińśka, Elżbieta Ślęzak, Janina Wawrzynowska, Lucyna Winkler, Tadeusz Darol, Jerzy Grzanka, Ryszard Hauss, Zbigniew Kędzierewski, Kazimierz Klimaszewski, Mirosław Kreutzer, Wojciech Podgórski, Jan Zbierski



Rocznik: 1960
Klasa: XIB
Wychowawca: Zofia Modrzejewska
Uczniowie: , Wiesława Błaszczyńska, Mirosława Bogus, Zofia Jankowska, Krystyna Jerzyńska, Wiesława Felkel, Halina Kaczmarek, Jadwiga Kręcikowska, Jadwiga Kocobolska, Jadwiga Majewska, Teresa Milczarek, Wiesława Makota, Maria Rybanel, Maria Sroka, Bogumiła Turkiewicz, Wiesława Welguś, Mirosława Wywijas, Stanisław Dziekowski, Wiesław Jabłoński, Włodzimierz Kubacki, Stanisław Kurlandt, Leszek Mielczarek, Stefan Pawlik, Olaf Palkowski, Bogumił Saleta, Czesław Sradomski, Wojciech Herczyński, Jerzy Tosik, Jadwiga Łuczak



Rocznik: 1961
Klasa: XIA
Wychowawca: Bronisława Chadrysiak
Uczniowie: Jadwiga Białecka, Czesława Biernat, Krystyna Fomiczewska, Graźyna Gula, Krystyna Izydorczyk, Grażyna Jachimska, Renata Kunce, Anastazja Łeń, Janina Łosińska, Krystyna Łukaszewicz, Grażyna Plic, Jadwiga Pobielajew, Bożena Roszak, Maria Szklarkowska, Kazimiera Szulc, Stanisława Świniarska, Stanisława Twarda, Ewa Zięba, Czesława Ziółkowska, Jadwiga Zwierzchowska, Roman Czacherski, Jan Kuźnicki, Włodzimierz Matuszewski, Stanisław Nowak, Wojciech Olenderek, Marcin Przecherski, Kazimierz Skiba, Mateusz Wawrzyniak



Rocznik: 1961
Klasa: XIB
Wychowawca: Edward Maresch
Uczniowie: Cieślak Jadwiga, Grobelna Kazimiera, Jarzębiak Lucyna, Jędrzejewska Mirosława, Klauze Hanna, Kozanecka Wanda, Kubacka Grażyna, Kurasińska Halina, Lipowska Anna, Łęczycka Krystyna, Pilc Jadwiga, Prokopowicz Bogumiła, Waniek Zofia, Kowalczyk Jacek, Kunkel Krzysztof, Maksymowicz Mieczysław, Monita Zdzisław, Mystkowski Mirosław, Robaszkiewicz Bronisław, Skiedrzyński Lechosław, Staszewski Wojciech, Toboła Mirosław



Rocznik: 1962
Klasa: XIA
Wychowawca: Cyprian Ochman
Uczniowie: Burcan Maria, Ciszewska Janina, Derda Jadwiga, Dworaczek Janina, Funke Elżbieta, Guzek Jadwiga, Kocobolska Wiesława, Majewska Irena, Majewska Janina, Rubajczyk Wiesława, Salij Maria, Ślęzak Hanna, Turkiewicz Wiesława, Wolf Elżbieta, Wróblewska Barbara, Bednarek Włodzimierz, Bednarski Jerzy, Chudobiński Bogumił, Grottel Zbigniew, Kowalski Jarema, Ługowski Lech, Słowiński Wawrzyniec, Świniarski Zbigniew, Szymański Edmund



Rocznik: 1962
Klasa: XIB
Wychowawca: ???
Uczniowie: Alicja Chiniewicz, Jadwiga Feliniak, Alicja Ficner, Elżbieta Fogel, Bożena Gebler, Jadwiga Jabłońska, Krystyna Juszczak, Wanda Kocobolska, Pelagia Kowalczyk, Krystyna Kebs, Irena Królikowska, Mirosława Kubiak, Jadwiga Kulowiecka, Jadwiga Laskowska, Krystyna Łęczycka, Anna Majewska, Mirosława Marszałek, Bożena Nejman, Wiesława Opora, Wiesława Osińska, Janina Półgrabia, Jadwiga Rakowska, Barbara Ryband, Mirosława Sawicka, Anna Strzelecka, Barbara Szewłoga, Kazimiera Wawrzyniak, Wiesława Werbińska, Grażyna Wiśniewska, Bogdan Kozioróg, Wiesław Kowalski, Jerzy Łajdecki, Bogdan Niewiadomski, Kazimierz Pawlikowski, Zygmund Stodulski, Czesław Wdowiński



Rocznik: 1963
Klasa: 11B
Wychowawca: Maria Syrewicz
Uczniowie: Cebertowicz Jadwiga, Celnik Regina, Florczak Barbara, Gaweł Halina, Gieletucha Grażyna, Górniak Jadwiga, Grzybowska Teresa, Krawiec Alicja, Lewandowska Maria, Lipińska Elżbieta, Man Janina, Mataśka Cyryla, Mądra Maria, Nowak Anna, Pertkiewicz Barbara, Pilc Urszula, Stefaniak Zofia, Szadkowska Danuta, Szczepańska Irena, Szymachniak Mirosława, Szyszkowska Lucyna, Wolna Halina, Kasznia Jan, Kreutzer Krzysztof, Kuźnicki Stanisław, Nowakowski Włodzimierz, Pawlik Zdzisław, Piekielny Bogdan, Śpiewak Stanisław, Więcek Ignacy, Wolny Jerzy



Rocznik: 1963
Klasa: XIA
Wychowawca: Zbigniew Łęcicki
Uczniowie: Borys Elżbieta, Cieślak Wiesława, Cłapińska Wiesława, Kacprzak Urszula, Krata Anna, Kryzińska Halina, Kurzawa Grażyna, Kurzynoga Bogumiła, Lisowska Jadwiga, Łowicka Kamila, Plesiewicz Leokadia, Powichrowska Sabina, Stefańska Genowefa, Szerypo Krystyna, Wajcht Krystyna, Wilczyńska Grażyna, Wodzińska Elżbieta, Żuraw Irena, Barczyński Mirosław, Foryński Andrzej ?, Grabarczyk Jakub, Janicki Andrzej, Klauze Maciej, Koper Henryk, Nowak Lech, Pokora Ludwik, Szulc Włodzimierz, Zbierski Andrzej, Zgagacz Andrzej, Zieliński Bogdan



Rocznik: 1964
Klasa: XIA
Wychowawca: Edward Maresch
Uczniowie: Barwaśna Janina, Cieślak Wiesława, Felisiak Barbara, Galewska Krystyna, Gonera Mirosława, Jachimska Zofia, Jankowska Barbara, Kocobolska Maria, Kucharska Mieczysława, Łazuchiewicz Marianna, Mamos Halina, Michalak Teresa, Niewiadomska Wiesława, Pietras Maria, Placek Teresa, Puchała Danuta, Regulska Bożena, Robert Antonina, Różańska Krystyna, Sitarek Krystyna, Stasiak Halina, Szczupak Bożena, Szewczyk Janina, Wajcht Longina, Wróblewska Maria, Wróblewska Urszula, Ziółkowska Jadwiga, Kacperczyk Jan, Kos Ryszard, Barczak Andrzej, Kulesza Karol, Osiński Jerzy, Kulisiewicz Maciej, Kaźmierczak Ignacy, Kabalski Tadeusz, Gieletucha Bogdan, Kucharski Jerzy, Staniucha Jan



Rocznik: 1964
Klasa: XIB
Wychowawca: Marian Pawiński
Uczniowie: Dominiak Krystyna, Frencel Alicja, Grobelna Krystyna, Kaliska Barbara, Kmin Krystyna, Król Grażyna, Kubiak Elżbieta, Lebioda Halina, Łapeta Barbara, Makówka Agnieszka, Maniewska Teresa, Marchwicka Krystyna, Nowińska Zdzisława, Ofiara Krystyna, Olejarz Krystyna, Pietras Marianna, Pilc Genowefa, Puchalska Emilia, Ratajczyk Wiesława, Sipiorowska Krystyna, Sokół Krystyna, Wasiak Wanda, Zielińska Eleonora, Żychlińska Danuta, Bognacki Bogdan, Hauss Janusz, Kawecki Mirosław, Korzeniowski Włodzimierz, Kosecki Stanisław, Kulesza Karol, Kwiatkowski Kazimierz, Popiński Janusz, Półgrabia Marian, Rulka Jan, Salomon Ryszard, Staniucha Jan, Truszkowski Witold, Wolny Jerzy



Rocznik: 1964
Klasa: XIC
Wychowawca: Zofia Modrzejewska
Uczniowie: Adamczyk Zdzisława, Bąk Halina, Dzierkowska Teresa, Estkowska Krystyna, Fogt Grażyna, Hołyst Elżbieta, Jadwiczszak Mirosława, Koszek Maria, Krasnopolska Teresa, Królikowska Irena, Łyszczasz Jadwiga, Misiak Wiesława, Stasiak Halina, Stefańska Maria, Szulc Elżbieta, Turek Krystyna, Uryszek Jolanta, Wiązek Teresa, Bladowski Zdzisław, Chober Aleksander, Gruchot Jerzy, Jachacz Jan, Kopczyński Andrzej, Krakowski Zbigniew, Kuczyński Zbigniew, Kwiatkowski Stefan, Mikołajewski Andrzej, Paczesny Kacper, Rutkowski Janusz, Śliwiński Ireneusz, Tracewski Janusz, Żukowski Roman



Rocznik: 1965
Klasa: XIA
Wychowawca: Jadwiga Truszkowska
Uczniowie: Angerman Stanisława, Filipczak Genowefa, Jaszczak Krystyna, Kubiak Maria, Maniewska Anna, Mielczarek Jolanta, Oktaba Jadwiga, Pilarska Elżbieta, Rędzikowska Krystyna, Sobczak Iwona, Szukalska Grażyna, Świątek Danuta, Ziółkowska Maria, Andrysiak Zbigniew, Chadrysiak Antoni, Dusza Zdzisław, Jóźwiak Mirosław, Kolad Ryszard, Kominiak Bogumił, Komorek Ryszard, Kowalczyk Józef, Krawczyk Marian, Lepiejza Jerzy, Matuszewski Andrzej, Mikołajczyk Lucjan, Tomaszewski Józef, Tomaszewski Zdzisław, Waruszyński Marek, Wikary Zenon



Rocznik: 1965
Klasa: XIB
Wychowawca: Jerzy Zaborowski
Uczniowie: Baranek Halina, Chudobińska Krystyna, Cichosz Bogumiła, Fendor Maria, Hauzer Anna, Jachowicz Anna, Janeczek Krystyna, Kursadowicz Anna, Maciejewska Jadwiga, Maciejewska Maria, Makowska Wanda, Markiewicz Teresa, Mataśka Krystyna, Miks Maria, Miller Teresa, Nejman Elżbieta, Syrewicz Anna, Śmieja Krystyna, Wisińska Maria, Wyglądacz Halina, Dłubała Marian, Grabarczyk Andrzej, Hanclik Zygmunt, Jakubowski Jerzy, Jaworski Józef, Kuczyński Krzysztof, Lipiński Janusz, Marciniak Mirosław, Pietrzykowski Grzegorz, Staszewski Andrzej, Szczeciński Bronisław, Wąsik Edward, Witczak Kazimierz



Rocznik: 1965
Klasa: XIC
Wychowawca: ???
Uczniowie: Barczyńska Halina, Bednarek Maria, Bednarek Irena, Bruzik Elżbieta, Brykowska Anna, Chlebowska Alicja, Daniel Zdzisława, Frankiewicz Alicja, Hulicka Zdzisława, Kłodawska Anna, Knop Anna, Kołodziejczyk Barbara, Krawczyk Barbara, Krystkiewicz Zofia, Mieleszkiewicz Maria, Owczarek Zdzisława, Parandyk Alicja, Poreda Grażyna, Rozmus Halina, Rychlińska Halina, Sadowska Józefa, Sobierajczyk Krystyna, Struk Krystyna, Szczepańska Jadwiga, Szymczak Marianna, Szymsiak Halina, Tomczyk Jadwiga, Trućko Grażyna, Użak Teresa, Woźniak Wiesława, Zawadzka Krystyna



Rocznik: 1965
Klasa: XID
Wychowawca: ???
Uczniowie: Maria Adamczuk, Janina Antoszczyk, Krystyna Bulińska, Krystyna Cłapińska, Grażyna Frątczak, Jadwiga Gołębiowska, Daniela Jędrasiak, Edmunda Jonczyk, Barbara Kluge, Maria Kluska, Zofia Kowalczyk, Barbara Kowalik, Helena Kubińska, Maria Kusionowicz, Alina Kwiecień, Halina Langner, Danuta Matecka, Daniela Moczulska, Bożena Nowakowska, Zofia Papudzińska, Teresa Pilarska, Helena Płachta, Krystyna Rejzer, Krystyna Rychlik, Helena Ryżewska, Anna Świerczyńska, Barbara Tamecka, Zofia Walicka, Alicja Wiśniewska, Bożena Witaszczyk, Krystyna Wolna, Teresa Wydrzyńska



Rocznik: 1966
Klasa: XIA
Wychowawca: Zbigniew Łęcicki
Uczniowie: Angerman Barbara, Cipiszewska Anna, Cyran Urszula, Fiszer Leokadia, Florczak Marian, Kaczmarek Zofia, Kałuziak Maria, Kałużewska Krystyna, Krawczyk Barbara, Krzymianowska Halina, Owczarska Grażyna, Pacelt Janina, Poradzińska Sabina, Poreda Grażyna, Przybylak Wiesława, Raj Barbara, Rudź Alicja, Szczepaniak Janina, Sztandke Zofia, Tomaszewska Danuta, Wajcht Irena, Witkowska Helena, Wróblewska Krystyna, Tworek Dorota, Zając Barbara, Adamiak Leonard, Banaszkiewicz Janusz, Hermanowski Jacek, Hermanowski Janusz, Jezierski Grzegorz, Kosmowski Henryk, Kuczyński Krzysztof, Owczarski Leszek, Piontek Jerzy, Płaczek Janusz, Sadowski Stanisław, Stasiak Andrzej



Rocznik: 1966
Klasa: XIB
Wychowawca: Józef Kawecki
Uczniowie: Aleksanderek Bożena, Bednarek Helena, Bednarek Teresa, Czak Teresa, Glapińska Anna, Gralak Jolanta, Grzanka Jadwiga, Idziaszczyk Barbara, Jaworska Anna, Kolanek Bronisława, Konopczyńska Maria, Leśniewska Wiesława, Lorenczak Jadwiga, Łopacińska Grażyna, Mielczarek Maria, Mosiniak Grażyna, Niemiro Halina, Nowak Zofia, Ruda Danuta, Rutkowska Helena, Sadowska Krystyna, Stępień Aleksandra, Swędzikiewicz Jadwiga, Tabała Elżbieta, Walczak Zofia, Zabłocka Małgorzata



Rocznik: 1966
Klasa: XIC
Wychowawca: Eugeniusz Wolf
Uczniowie: Aleksandrowicz Danuta, Grabarczyk Joanna, Kaczmarek Teresa, Kieruzel Anna, Klejewska Stefania, Korczak Maria, Krzyżańska Krystyna, Kubala Halina, Lisiecka Irena, Luczek Helena, Makowska Jadwiga, Ogińska Barbara, Pawlak Janina, Pawłowska Urszula, Słupińska Danuta, Szymczak Alina, Barwaśny Stanisław, Bielski Mieczysław, Grabia Zenon, Jeziorski Jan, Klarecki Andrzej, Kulma Zbigniew, Ośródek Adam



Rocznik: 1966
Klasa: XID
Wychowawca: Maria Syrewicz
Uczniowie: Aleksandrowicz Lena, Buchowicz Grażyna, Donat Jolanta, Ejchblat Barbara, Faryńska Barbara, Grambo Anna, Kopa Alina, Krysiak Elżbieta, Ludwisiak Helena, Markowska Teresa, Marszałek Natalia, Mazurkiewicz Bożena, Pawłowska Grażyna, Perzyna Grażyna, Rejniak Teresa, Śmieja Lucyna, Treszczow Jadwiga, Welguś Zofia, Czyżyk Andrzej, Ficiński Witold, Gapys Tomasz, Godlewski Juliusz, Jakubowski Andrzej, Jarzębiak Adam, Jenerowicz Stanisław, Kajl Stanisław, Kupa Andrzej, Maciejewski Julian, Makuch Stanisław, Mielczarek Zbigniew, Parzyna Marek, Pietuszek Waldemar, Podgórski Andrzej, Stępień Zbigniew, Szczepaniak Jan, Szymański Janusz



Rocznik: 1966
Klasa: XIE
Wychowawca: Barbara Wolf
Uczniowie: Adamczewska Ludwika, Barwaśna Teresa, Bąk Aleksandra, Bereszyńska Maria, Ciapcińska Krystyna, Cieślarek Barbara, Galert Barbara, Gapys Iwona, Gauza Władysława, Gistel Alicja, Jabłońska Urszula, Jezierska Barbara, Kamińska Teresa, Kowalczyk Irena, Łęcicka Leokadia, Maros Maria, Mikulska Anna, Miśkiewicz Halina, Niewiadomska Wiesława, Nowak Irena, Olejnik Cecylia, Pawlik Aleksandra, Popęda Zofia, Salamon Elżbieta, Stodulska Anna, Swarzyńska Grażyna, Urbanowska Danuta, Wilczyńska Alicja, Wyglądacz Teresa



Rocznik: 1967
Klasa: XIA
Wychowawca: Henryk Puk
Uczniowie: Buchelt Elżbieta, Dankowska Halina, Dębkowska Maria, Gadula Barbara, Kabzińska Henryka, Kocobolska Teresa, Kordiasz Barbara, Kowalczyk Krystyna, Kupa Janina, Lis Barbara, Lemczak Teresa, Łyb Zofia, Majdańska Krystyna, Majewska Aleksandra, Makarska Karolina, Mikołajczyk Maria, Orzepińska Grażyna, Pawelska Grażyna, Sobczak Julia, Stasiak Grażyna, Sznejfus Bogusława, Szopa Krystyna, Wnuk Maria, Zając Krystyna, Zbierska Maria, Bartkowski Jerzy, Bąk Grzegorz, Grochmalski Andrzej, Jeżak Jerzy, Kmin Marian, Kuchnia Zdzisław, Olczyk Jan, Przecherski Antoni, Sokół Władysław, Szol Jan, Wiśniewski Kazimierz, Wypyszyński Jan



Rocznik: 1967
Klasa: XIB
Wychowawca: Edward Maresch
Uczniowie: Brodecka Anna, Ciesielska Elżbieta, Dondziłło Grażyna, Jaworska Elżbieta, Jaworska Krystyna, Kasak Irena, Kawecka Alina, Krasnopolska Stanisława, Maciejewska Jadwiga, Nowacka Elżbieta, Nowak Maria, Olejarz Mirosława, Pokora Henryka, Przecherska Joanna, Starosta Krystyna, Wochlik Krystyna, Barczyński Zbigniew, Bruzik Karol, Dłubała Wiktor, Gajęcki Włodzimierz, Jaworski Zygmunt, Jeziorski Eugeniusz, Kopczyński Marek, Kulisiewicz Jan, Maciejewski Zbigniew, Majewski Mirosław, Owczarski Sławomir, Paliński Mirosław, Ścibiorek Jerzy, Szymczak Józef, Wągrowski Ryszard



Rocznik: 1967
Klasa: XIC
Wychowawca: Ewa Karpińska
Uczniowie: Antoszczyk Daniela, Błaszczyńska Barbara, Dąbrowska Ewa, Dubińska Danuta, Gadula Danuta, Górniak Irena, Jarczewska Wiesława, Jegier Bronisława, Kamińska Zofia, Kinderman Iwona, Kosińska Celina, Kowalik Bożena, Kubiak Janina, Lewandowska Danuta, Niedbalska Renata, Nowak Wanda, Pabisiak Barbara, Pilc Anna, Różycka Walentyna, Rydzyńska Ewa, Sikora Krystyna, Skrzypińska Elżbieta, Skrzypczyńska Marianna, Sulińska Jadwiga, Szewczyk Halina, Walasiak Janina, Wawrzyniak Krystyna, Wesołowska Lucyna, Więcek Danuta, Witkowska Zofia, Wróblewska Jadwiga



Rocznik: 1967
Klasa: XID
Wychowawca: Jadwiga Puk
Uczniowie: Bednarek Bożena, Bąk Ewa, Bąk Zenobia, Cieślak Anna, Dzieciątkowska Wiesława, Grzejdziak Janina, Gula Wiesława, Kałuża Urszula, Kazimierska Krystyna, Klamecka Barbara, Konieczna Bożena, Kopczyńska Urszula, Kucharska Helena, Kuźnik Elżbieta, Kryzińska Terasa, Kukielińska Danuta, Lider Terasa, Miłek Maria, Miśkiewicz Krystyna, Pawełczyk Longina, Pelc Zenobia, Nowakowska Zofia, Rychlik Elżbieta, Słotnicka Bożena, Stolarczyk Anna, Sylla Maria, Szenk Irena, Szymańska Henryka, Śpiewak Wiesława, Światowa Alicja, Tomaszewska Stefania, Żehaluk Jadwiga, Zduniak Stefan



Rocznik: 1968
Klasa: XIA
Wychowawca: Marian Pawiński
Uczniowie: Bekalarczyk Grażyna, Brąglewicz Halina, Bytner Ewa, Cieślak Wiesława, Cieślik Elżbieta, Jabłońska Anna, Jankowska Katarzyna, Jerzyńska Barbara, Kowalczyk Barbara, Kowalczyk Jadwiga, Król Danuta, Krzyżaniak Wiesława, Lipińska Danuta, Łuczak Ewa, Maciejewska Grażyna, Maciejewska Krystyna, Marszałek Ewa, Pawełczyk Ewa, Pawłowska Ilona, Pustelnik Grażyna, Pyszka Barbara, Smolak Maria, Sowała Irena, Sukiennik Halina, Wągrowska Janina, Wesołowska Halina, Wierucka Wiesława, Wodzińska Ewa, Wojtysiak Irena



Rocznik: 1968
Klasa: XIB
Wychowawca: Zbigniew Tosik
Uczniowie: Aleksandrowicz Teresa, Arendarska Krystyna, Awdziej Krystyna, Chrzanowska Barbara, Cybulska Maria, Darol Bożena, Furmańczyk Bożena, Galert Danuta, Dąbrowska Ewa, Grądzka Alicja, Jagieło Stefania, Jarzęcka Zofia, Kaczmarek Zofia, Kieszniewska Jadwiga, Pogonowicz Elżbieta, Radecka Zyta, Sawicka Iwona, Spętana Joanna, Szewczyk Halina, Wyglądacz Barbara, Zając Halina, Baranowski Andrzej, Brodecki Marek, Chrzanowski Witold, Hille Andrzej, Idzikowski Marian, Just Andrzej, Kijanka Andrzej, Kucharski Zbigniew, Łęcicki Bogdan, Paliński Mirosław, Poczopko Ryszard, Wąsik Eugeniusz, Ignaczak Ryszard



Rocznik: 1968
Klasa: XIC
Wychowawca: Zofia Modrzejewska
Uczniowie: Cichowicz Mirosława, Czajka Teresa, Felder Ewa, Galej Urszula, Gębczyńska Danuta, Kryzińska Jadwiga, Kulda Grażyna, Malinowska Krystyna, Mikołajczyk Krystyna, Pyzel Bożena, Roman Teresa, Sowijak Marta, Stasiak Maria, Stodulska Maria, Turek Jadwiga, Wardęga Alicja, Wiązek Grażyna, Wielkopolan Anna, Wojciechowska Lucyna, Wójtowicz Elżbieta, Zwierzchlewska Zofia, Bujnowicz Konrad, Jaworski Józef, Lipiński Marian, Mróz Jan, Nowakowska Stanisława, Olejnik Jan, Piestrak Józef, Ruda Wiesława, Rudnik Zbigniew, Wójcikowski Henryk, Wypyszyński Jan



Rocznik: 1968
Klasa: XID
Wychowawca: Jan Sokala
Uczniowie: Adamiak Krystyna, Angerman Teresa, Barton Teresa, Cypryńska Marianna, Dąbrowska Barbara, Gąsiorowska Grażyna, Grzanka Janina, Janicke Henryk, Jarosz Irena, Jończyk Grażyna, Kopka Ewa, Matusiak Krystyna, Mostowska Maria, Musiał Elżbieta, Niemiec Krystyna, Palma Krystyna, Pawlak Krystyna, Piątek Teresa, Rosiak Irena, Smus Marianna, Staniucha Krystyna, Surowa Henryka, Szczepańska Barbara, Szczepańska Lucyna, Szymczak Grażyna, Wierczyńska Jadwiga, Więckiewicz Mirosława, Wilgocka Sławomira, Zadura Halina, Zawada Teresa, Zawierucha Anna



Rocznik: 1969
Klasa: XIA
Wychowawca: Bronisława Chadrysiak
Uczniowie: Bulińska Elżbieta, Dobrowolska Alicja, Franiak Urszula, Izydorczyk Elżbieta, Józefowicz Grażyna, Kanterewicz Elżbieta, Kęsiak Teresa, Koczyńska Mirosława, Klimczak Zofia, Niedźwiecka Małgorzata, Olejnik Anna, Pawlak Wiesława, Pietrzak Leokadia, Pilc Aleksandra, Śliwińska Barbara, Uznańska Halina, Wilgocka Halina, Nyks Teresa, Sokół Aleksandra, Wierczyńska Jadwiga, Gołębiowski Ryszard, Gutowski Marek, Janicki Bogdan, Kabziński Ryszard, Kęsy Andrzej, Mazurkiewicz Sylwester, Paczkowski Jan, Piaskowski Andrzej, Płócienniczak Wojciech, Rychliński Mieczysław



Rocznik: 1969
Klasa: XIB
Wychowawca: Zbigniew Łęcicki
Uczniowie: Badowska Bożena, Bajewska Wiesława, Bartoszewska Maria, Błaszczykowska Aleksandra, Chaładyniak Dorota, Cedler Grażyna, Czachurska Elżbieta, Grzelak Jadwiga, Huderek Grażyna, Janeczek Maria, Jóźwiak Halina, Kołodziejczyk Krystyna, Kamorek Barbara, Krysiak Grażyna, Majewska Ewa, Orszulska Genowefa, Piontek Elżbieta, Stanisławska Grażyna, Sukiennik Zyta, Szewczyk Barbara, Tomala Leokadia, Turkiewicz Krystyna, Ulmańska Anna, Wielkopolska Bernarda, Zglińska Teresa, Ziębińska Daniela, Ziętarska Teresa



Rocznik: 1969
Klasa: XIC
Wychowawca:
Uczniowie: , , Bednarek Barbara, Dzięcioł Lucyna, Florczak Krystyna, Grabowska Maria, Hauzer Maria, Kaczmarek Ewa, Kukielińska Zofia, Kupa Ewa, Kurzejamska Małgorzata, Malinowska Maria, Podgórska Jadwiga, Popińska Katarzyna, Świdlińska Krystyna, Wojtczak Ewa, Wojtczak Józefa, Chrzanowski Witold, Jachowicz Witold, Kowalczyk Aleksander, Krakowski Wiktor, Lipiński Zbigniew, Mikołajczyk Krzysztof, Nowakowski Stanisław, Oleszkiewicz Jerzy, Pawlikowski Waldemar, Pelc Andrzej, Rudnik Bogdan, Sibirski Ryszard, Soliński Daniel



Rocznik: 1969
Klasa: XID
Wychowawca: Cyprian Ochman
Uczniowie: Chachuła Halina, Cypryńska Elżbieta, Gil Elżbieta, Jabłońska Grażyna, Janeczek Jadwiga, Karczewska Leonarda, Kawczyńska Teresa, Kowalska Jadwiga, Kulda Halina, Malinowska Honorata, Man Krystyna, Michalska Barbara, Matusiak Halina, Owczarek Jadwiga, Owczarek Janina, Rożnowska Stefania, Rzeźnicka Teresa, Stodulska Barbara, Strycharska Lucyna, Szymczak Teresa, Szremska Elżbieta, Walczak Elżbieta, Weber Barbara, Wieczorek Halina, Więckowska Grażyna, Wojtolak Teresa, Wolf Urszula, Szczygólska Bożena, Żurawik Jolanta



Rocznik: 1969
Klasa: XIE
Wychowawca: Barbara Wolf
Uczniowie: Grażyna Bartosik, Grażyna Bednarska, Jolanta Cichorska, Barbara Cieślak, Maria Garbarczyk, Teresa Janiak, Anna Kalinowska, Teresa Kossakowska, Zofia Królikowska, Lucyna Krystkiewicz, Zenona Matusiak, Halina Miller, Maria Nowak, Grażyna Rosik, Anna Sławecka, Elżbieta Staniucha, Irena Stasiak, Wiesława Stępień, Krystyna Strózik, Danuta Swarzyńska, Stanisława Swarzyńska, Jadwiga Świątek, Czesława Turajczyk, Grażyna Wdowiak, Krystyna Wielicka, Grażyna Wiśniewska, Jadwiga Zajączkowska



Rocznik: 1971
Klasa: 4A
Wychowawca: Ewa Karpińska
Uczniowie: Bednarek Jadwiga, Borys Barbara, Cieślewicz Alicja, Dutkiewicz Anna, Felder Sławomira, Fryś Barbara, Głuszczyńska Ewa, Jastrzębska Jolanta, Kosińska Krystyna, Kowalska Wiesława, Krata Marianna, Łapeta Grażyna, Mikołajczyk Wiesława, Nowicka Barbara, Pustelnik Ewa, Cieślak Mirosław, Keller Andrzej, Krata Jan, Maciejewski Wacław, Pawlak Marian, Pawlak Ryszard, Placek Wiesław, Pustelnik Mirosław, Radzik Roman, Stolarczyk Włodzimierz, Szewłoga Jerzy, Szymański Andrzej, Tworek Henryk, Wawrzyniak Piotr, Wierzbicki Tadeusz, Wisiński Janusz



Rocznik: 1971
Klasa: 4B
Wychowawca: Henryk Puk
Uczniowie: Bartosik Teresa, Bożek Krystyna, Chachuła Danuta, Florczak Ewa, Horak Ewa, Idziaszczyk Teresa, Jaworska Regina, Kocobolska Małgorzata, Kołodziejek Elżbieta, Matławska Halina, Parada Teresa, Pawlak Elżbieta, Poreda Alina, Siemininska Barbara, Skrzypek Barbara, Sokołowska Grażynka, Sowałą Zofia, Stępień Danuta, Szymczak Marianna, Szczepańska Daniela, Śnieg Elżbieta, Świątek Daniela, Warzyńska Maria, Wyszyńska Bożena, Ziąba Aleksandra



Rocznik: 1971
Klasa: 4C
Wychowawca: Jadwiga Puk
Uczniowie: Bilant Irena, Cyran Krystyna, Frankowska Halina, Grejdziak Anna, Jaguś Danuta, Jonczyk Anna, Kaczorowska Maria, Kępniak Krystyna, Kolasa Bożena, Krakowska Halina, Lepczyńska Bożena, Marglewska Anna, Oleszczyk Danuta, Orleańska Elżbieta, Parandyk Daniela, Piasecka Halina, Placek Irena, Pokora Ewa, Tomaszewska Anna, Urbaniak Halina, Ustyniak Wanda, Woźniak Elżbieta, Zadzimska Maria, Zawada Elżbieta, Zwolińska Teresa, Świątek Elżbieta



Rocznik: 1972
Klasa: 4A
Wychowawca: Kazimierz Gabrysiak
Uczniowie: Bednarek Jadwiga, Jeziorska Irena, Józiak Krystyna, Klimczak Janina, Maciejewska Aleksandra, Madalińska Anna, Mielczarek Halina, Michalak Barbara, Miłosińska Danuta, Nebor Kazimiera, Niedźwiedzka Elżbieta, Rygielska Maria, Sagan Teresa, Szewczyk Bożena, Świniarska Maria, Tustanowska Halina, Wajcht Elżbieta, Zdrojewska Jadwiga, Ziółkowska Elżbieta, Abramczyk Stanisław, Banachowski Marek, Dymarek Andrzej, Kowalczyk Klemens, Kowalczyk Roman, Kubik Telesfor, Matysiak Marek, Noyman Andrzej, Olechno Zbigniew, Pacelt Witold, Ściborek Jarosław, Uznański Dariusz, Wąsowska Bożena, ??? Teresa



Rocznik: 1972
Klasa: 4B
Wychowawca: Maria Syrewicz
Uczniowie: Krystyna Czaja, Iwona Dębska, Alicja Gładysz, Helena Jerzykowska, Janina Jan, Elżbieta Kaleta, Irena Królikowska, Jadwiga Kurzejamska, Anna Lis, Albina Mataśka, Maria Matusiak, Barbara Mysz, Ewa Pawłowska, Jolanta Pertkawier, Ewa Różańska, Elżbieta Stasiak, Anna Świstek, Bożena Świstek, Ryszarda Tomczyk, Bożena Urbaniak, Krystyna Wawrzyniak, Jadwiga Wiercioch, Stanisław Czyżyk, Henryk Jaros, Krzysztof Kowalczyk, Zbigniew Kowalski, Andrzej Rybka, Włodzimierz Sagan, Sławomir Skrobas, Edward Szafarowski, Grzegorz Tokarzewski



Rocznik: 1972
Klasa: 4C
Wychowawca: Zofia Modrzejewska
Uczniowie: Adamczewska Bogusława, Barczyńska Wacława, Bąk Janina, Bąk Sabina, Bednarska Elżbieta, Borzęcka Jolanta, Ciesielska Halina, Forusińska Grażyna, Frątczak Jolanta, Gauza Elżbieta, Glapińska Krystyna, Głąb Irena, Grzejdziak Łucja, Idzikowska Janina, Jachowicz Iwona, Każmierska Barbara, Klimaszewska Jadwiga, Kluska Elżbieta, Koczyńska Jolanta, Kosińska Barbara, Krzymianowska Grażyna, Lesiak Krystyna, Maciołek Bożena, Makowska Maria, Makowska Halina, Marcinkowska Anna, Milewska Helena, Oleszczyk Jadwiga, Pawlak Elżbieta, Pilarczyk Alina, Walczak Ewa, Wielkopolan Urszula



Rocznik: 1973
Klasa: 4A
Wychowawca: Jerzy Trzciński
Uczniowie: Chwiałkowski Jan, Florczak Grzegorz, Frontczak Marek, Fursa Bogdan, Galimski Jerzy, Gałązka Zbigniew, Karczmarski Andrzej, Kołczak Włodzimierz, Krasiński Zbigniew, Plesiewicz Janusz, Sagan Jan, Skotnicki Leszek, Zabłocki Włodzimierz, Cieślewicz Barbara, Duszyńska Ewa, Kamieniak Alina, Krysztofiak Teresa, Mucha Anna, Ogińska Zofia, Pierzak Lucyna, Pogorzelska Alicja, Ryman Barbara, Stefańska Małgorzata, Szubert Urszula, Zatorska Maria



Rocznik: 1973
Klasa: 4B
Wychowawca: Krystyna Szustak
Uczniowie: Bednarek Jolanta, Borkiet Ewa, Cieślak Jadwiga, Ciołek Monika, Czaja Olga, Dembska Krystyna, Gruda Krystyna, Hałas Zofia, Masłowska Ewa, Mielczarek Halina, Musialik Barbara, Nowak Elżbieta, Pięta Halina, Pustelnik Barbara, Sobieraj Grażyna, Śnieg Halina, Szafrańska Irena, Szymczak Jolanta, Tomaszewska Aurelia, Tonder Halina, Trzcińska Krystyna, Urbanowicz Halina, Uryszek Renata, Wdowiak Elżbieta, Wierucka Henryka, Więckiewicz Halina, Wiśniewska Elżbieta



Rocznik: 1973
Klasa: 4C
Wychowawca: Janina Skonieczna
Uczniowie: Bąk Mirosława, Bednarek Urszula, Berlińska Wiesława, Cicha Grażyna, Garbal Aleksandra, Gonera Anna, Gułajewska Teresa, Janik Małgorzata, Kaleta Urszula, Kamieniak Anna, Koszek Elżbieta, Krawczyk Wanda, Kubiak Jadwiga, Łosińska Alina, Nowak Małgorzata, Półgrabia Elżbieta, Skrzydlewska Jadwiga, Słotnicka Alicja, Szmyt Urszula, Wochlik Alicja, Zasadzka Henryka, Zwolińska Lidia, Złobińska Maria, Zientara Jan



Rocznik: 1973
Klasa: 4D
Wychowawca: Krystyna Sarnik
Uczniowie: Banasiak Anna, Błeszyński Grażyna, Ciołek Lucyna, Chlebicz Zofia, Garbarczyk Mirosława, Graczyk Halina, Jaworska Marianna, Jezierska Mirosława, Kostrzewa Elżbieta, Kowalczyk Krystyna, Kryzińska Krystyna, Matynia Janina, Nowakowska Bogusława, Nowińska Mirosława, Pawlak Jadwiga, Perlińska Barbara, Pierzakowska Teresa, Różańska Grażyna, Rychlik Ewa, Sadowska Marianna, Sekieta Jadwiga, Sikała Ewa, Sopur Danuta, Stasiak Bożena, Szynczewska Anna



Rocznik: 1974
Klasa: :4C
Wychowawca: Wychowawca: Danuta Rudnik
Uczniowie: Bąk Iwona, Bednarek Halina, Będkowska Halina, Bilicka Maria, Bratek Walentyna, Cendrowska Jadwiga, Cieślak Anna, Dobroń Elżbieta, Dobrowolska Halina, Feliniak Maria, Florczak Anna, Furmaniak Alicja, Głowacka Bogumiła, Kowalczyk Aleksandra, Kowalczyk Maria, Kowalkiewicz Mirosława, Kowalska Dorota, Krystkiewicz Krystyna, Krystyniak Janina, Makowska Elżbieta, Olejnik Teresa, Pastusiak Henryka, Piotrkowska Aldona, Placek Anna, Pyrzyńska Anna, Szewczyk Maria, Śmieja Jadwiga, Urbaniak Anna, Zalewska Anna, Zasadzka Teresa



Rocznik: 1974
Klasa: 4A
Wychowawca: Bogumiła Żukowska
Uczniowie: Bączkowska Irena, Bączkowska Teresa, Buchowicz Joanna, Dendek Anna, Erkiert Iwona, Furman Elżbieta, Giedryś Ewa, Izydorczyk Anna, Janowska Krystyna, Juda Danuta, Kałczak Irena, Kozioł Krystyna, Lis Danuta, Makowska Maria, Palma Longina, Pilarska Anna, Płaczek Ewa, Pyszka Małgorzata, Raniszewska Mirosława, Rogozińska Anna, Salamon Aleksandra, Skrobas Małgorzata, Tomaszewska Agnieszka, Tust Dorota, Wieczorek Aleksandra, Zaborowska Bożena, Adamkiewicz Mirosław, Dymarek Krzysztof, Dzierzbicki Janusz, Gauza Ryszard, Hetman Grzegorz, Kalinowski Zdzisław, Miłosiński Andrzej, Niedbalski Wiesław, Pilc Eugeniusz, Różański Paweł, Tomski Mirosław, Wajcht Dariusz, Piotrowicz Antoni



Rocznik: 1974
Klasa: 4B
Wychowawca: Barbara Wolf
Uczniowie: Cieślak Elżbieta, Danielewska Małgorzata, Dawid Ewa, Filipczak Janina, Frątczak Izabela, Gil Alina, Gryszka Halina, Hermanowska Anna, Jakubiak Halina, Kalinowska Grażyna, Kosecka Teresa, Kowalska Grażyna, Krawczyk Barbara, Krzewiak Urszula, Lorenczyk Bożena, Mac Barbara, Olczyk Anna, Owczarska Małgorzata, Parażka Ewa, Przybylska Elżbieta, Ruszkowska Krystyna, Sokołowska Danuta, Szewczyk Bożena, Szylberg Jolanta, Tomczyk Elżbieta, Drozd Jerzy, Dzierwa Wojciech, Florczak Mieczysław, Olejniczak Zbigniew, Pęcherzewski Grzegorz, Pietras Ireneusz, Piotrowski Tomasz, Salamon Jerzy, Stanisławski Sławomir, Uryszek Piotr, Wolski Janusz



Rocznik: 1974
Klasa: 4C
Wychowawca: Danuta Rudnik
Uczniowie: Bąk Iwona, Bednarek Halina, Będkowska Halina, Bilicka Maria, Bratek Walentyna, Cendrowska Jadwiga, Cieślak Anna, Dobroń Elżbieta, Dobrowolska Halina, Feliniak Maria, Florczak Anna, Furmaniak Alicja, Głowacka Bogumiła, Kowalczyk Aleksandra, Kowalczyk Maria, Kowalkiewicz Mirosława, Kowalska Dorota, Krystkiewicz Krystyna, Krystyniak Janina, Makowska Elżbieta, Olejnik Teresa, Pastusiak Henryka, Piotrkowska Aldona, Placek Anna, Pyrzyńska Anna, Szewczyk Maria, Śmieja Jadwiga, Urbaniak Anna, Zalewska Anna, Zasadzka Teresa



Rocznik: 1975
Klasa: 4A
Wychowawca: Barbara Tomaszewska
Uczniowie: Domagała Krzysztof, Janicki Bogdan, Kowalczyk Mieczysław, Krasiński Krzysztof, Kucharski Jerzy, Lis Jerzy, Mosiniak Janusz, Oleszczyk Marek, Wągrowski Andrzej, Bereszyńska Aleksandra, Dąbrowska Iwona, Dzierzbicka Mariola, Gotkowicz Iwona, Kaleta Beata, Krupa Anna, Mac Krystyna, Matusiak Anna, Marszałek Anna, Mażuchowska Ewa, Płuciennik Danuta, Perlińska Aleksandra, Połaniecka Grażyna, Szymczak Krystyna, Świątek Grażyna, Urbaś Joanna, Wolf Ewa, Zalewska Ewa, Matuszewski Krzysztof



Rocznik: 1975
Klasa: 4B
Wychowawca: Jadwiga Kunkel
Uczniowie: Angerman Alina, Barczak Elżbieta, Boczek Anna, Chaładyniak Danuta, Drygasiewicz Grażyna, Fryze Bożena, Góra Bożena, Izydorczyk Barbara, Józefiak Bożena, Klimczak Jadwiga, Kołodziejczyk Iwona, Kosecka Teresa, Kowalska Mirosława, Krysiak Lucyna, Kubot Jadwiga, Łuczak Wiesława, Maruszewska Ewa, Mataśka Mirosława, Nowak Krystyna, Ochocka Krystyna, Olas Halina, Parzybót Bogusława, Parzybut Halina, Pawlak Bożena, Pertkuwicz Elżbieta, Sadowska Elżbieta, Stępień Krystyna, Szczepaniak Elżbieta, Szymańska Grażyna, Szymczak Bożena, Urbaniak Ewa, Walczak Bogumiła, Walczak Sabina, Więcek Krystyna, Woźniak Jadwiga, Wrąbel Bożena, Pięta Krystyna, Pierzak Stanisława, Polińska Barbara, Różańska Bożena



Rocznik: 1975
Klasa: 4C
Wychowawca: Ewa Karpińska
Uczniowie: Bednarek Krystyna, Biel Teresa, Biela Irena, Chmielnicka Teresa, Czyż Helena, Firlej Mariola, Frontczak Krystyna, Garncarek Ewelina, Głowacka Zofia, Goral Bożena, Gradomska Alina, Górniak Alicja, Jagielska Krystyna, Jagielska Maria, Jagieła Anna, Jarzyńska Jadwiga, Jaworska Urszula, Jeziorska Jolanta, Justyńska Irena, Klimczak Jadwiga, Kozieł Bożena, Majewska Teresa, Marczak Alicja, Naparty Małgorzata, Rakowska Iwona, Salamon Bożena, Skiba Barbara, Skotnicka Elżbieta, Szewczyk Mirosława, Świniarska Halina, Zwolińska Bożena, Glapiński Tomasz, Lipiński Wojciech, Marciniak Zbigniew, Nowakowski Antoni, Nowakowski Leszek, Płuciennik Grzegorz, Przeworski Jarosław, Pustelnik Janusz, Stasiak Leszek, Wodziński Sławomir



Rocznik: 1976
Klasa: 4A
Wychowawca: Janusz Płaczek
Uczniowie: Bąk Jolanta, Bizoń Grażyna, Błaszczyk Grzegorz, Bobik Ewa, Florczak Alicja, Furmańczyk Teresa, Gradomska Barbara, Idzikowska Halina, Iwańska Bogusława, Jaworska Ewa, Jaworska Krystyna, Kania Wiesława, Kmin Halina, Kołodziejek Mirosława, Kociołkowska Mariola, Kończak Barbara, Kubiak Barbara, Kubiś Anna, Marszałek Elżbieta, Matusiak Małgorzata, Micota Piotr, Miłosz Teresa, Papudzińska Barbara, Pieszewska Maria, Przybylska Krystyna, Przytuła Maria, Rafalak Maria, Rogacka Teresa, Sałata Bożena, Stasiak Marianna, Stępińska Grażyna, Stoparczyk Ewa, Stupska Danuta, Waldhauzer Elżbieta, Walocha Elżbieta, Wawrzyniak Dariusz



Rocznik: 1976
Klasa: 4B
Wychowawca: Zofia Modrzejewska
Uczniowie: , Albiniak Alina, Architek Alina, Baroka Jolanta, Chrzanowska Jolanta, Gogulska Maria, Jaworska Krystyna, Jonczyk Henryka, Kaczmarska Leokadia, Klocek Dorota, Kłysińska Anna, Kocobolska Alicja, Kolad Eugenia, Kowalczyk Dorota, Kubiak Teresa, Kula Lucyna, Kupczak Anna, Lis Mirosława, Łuczak Małgorzata, Majdańska Maria, Misiak Izabella, Ostrycharczyk Wanda, Palma Barbara, Patyńska Alicja, Perdek Barbara, Pol Elżbieta, Rachwalak Anna, Raźniewska Krystyna, Regulska Elżbieta, Styczyńska Maria, Szymańska Jadwiga, Urbaniak Wiesława, Uryszek Gabriela, Wlaź Maria, Wójcik Elżbieta, Żmuda Elżbieta



Rocznik: 1976
Klasa: 4C
Wychowawca: Marian Pawiński
Uczniowie: Bolak Ryszard, Chorosiński Marek, Domagalski Włodzimierz, Jerzykowski Adam, Lider Janusz, Machura Wiesław, Misiak Zbigniew, Musialik Krzysztof, Nowak Piotr, Oleszczyk Wiesław, Pabich Sławomir, Szczygólski Krzysztof, Wojtysiak Zbigniew, Aleksandrowicz Ewa, Banaś Jolanta, Biernat Grażyna, Bilicka Anna, Frankowska Danuta, Galert Małgorzata, Grzelak Teresa, Jarosławska Halina, Kołodziejczyk Danuta, Łapeta Krystyna, Mewald Elżbieta, Pietrzak Teresa, Resterna Iwona, Szpilkowska Mirosława, Szrejter Teresa, Urna Aleksandra, Wilczyńska Grażyna, Wrąbel Anna



Rocznik: 1977
Klasa: 4A
Wychowawca: Jerzy Trzciński
Uczniowie: Adamczyk Iwona, Banat Danuta, Cicha Daniela, Erkiert Stefania, Forusińska Elżbieta, Godlewski Zbigniew, Ignaczak Krystyna, Jaros Dorota, Jarzyńska Janina, Klecha Halina, Kolano Jacek, Kowalczyk Barbara, Kubiak Maria, Kulda Alicja, Lewi Paweł, Majkowska Ewa, Maniecki Marek, Olejnik Dorota, Prajs Maria, Spętana Barbara, Stasiak Barbara, Światła Ewa, Włodarczyk Elżbieta, Woźniak Janina



Rocznik: 1977
Klasa: 4B
Wychowawca: Krystyna Sarnik
Uczniowie: Piotr Czacherski, Wiesław Dzierzbicki, Waldemar Gocałek, Jacek Grobelny, Jerzy Grochowski, Arkadiusz Idzikowski, Andrzej Kamiński, Dariusz Kieszek, Paweł Kowalski, Zbigniew Marszałek, Andrzej Michałek, Cezary Miłosz, Dariusz Obara, Andrzej Witczak, Krystyna Augustyniak, Danuta Baranowska, Alicja Jakubowska, Anna Kazek, Elżbieta Kiendracka, Elżbieta Klimczak, Małgorzata Knitter, Danuta Legun, Halina Lipińska, Alina Miłosińska, Joanna Pawłowska, Małgorzata Powichrowska, Ewa Rosik, Anna Skalska, Halina Stachurska, Zofia Szmida, Iwona Szubańska, Anna Śpiewak, Danuta Tomczyk, Elżbieta Tomczyk, Iwona Wachowska, Alicja Wilczyńska



Rocznik: 1977
Klasa: 4C
Wychowawca: Jadwiga Puk
Uczniowie: , Błeszyńska Iwona, Borkiet Ewa, Borkowska Krystyna, Cicha Bożena, Cipiszewska Maria, Kaczmarska Alina, Kęder Grażyna, Łapeta Ewa, Macudzińska Urszula, Małoszczyk Bogumiła, Musiał Teresa, Prażmowska Aleksandra, Różańska Wiesława, Rygielska Alicja, Sajewicz Dorota, Sobolewska Janina, Szewczyk Alicja, Woskowska Alicja, Budka Jan, Dębski Marek, Jagiełło Jan, Kalkowski Jacek, Konwiszer Bronisław, Stodulski Krzysztof, Zgoda Zbigniew, Krzywański Rafał



Rocznik: 1977
Klasa: 4D
Wychowawca: Grażyna Gzik
Uczniowie: , Albiniak Alina, Banasiak Lila, Bednarek Anna, Bobrowska Alina, Cierpikowska Jolanta, Czyżak Jolanta, Danielewska Ewa, Dończyk Anna, Głowińska Jolanta, Grzelak Urszula, Klimczak Henryka, Klimczak Małgorzata, Klinger Anna, Ludwisiak Jolanta, Mielczarek Elżbieta, Olejnik Bogumiła, Osenkowska Edyta, Rosińska Violetta, Siemińska Ewa, Stemplewska Maria, Stodulska Anna, Stoczkowska Urszula, Strzeszewska Alicja, Teodorczyk Beata, Wielicka Iwona



Rocznik: 1978
Klasa: 4A
Wychowawca: Krystyna Szustak
Uczniowie: Architekt Danuta, Banasik Barbara, Danielewska Anna, Fabijańczuk Sławomir, Frątczak Jolanta, Gocałek Agnieszka, Grzejdziak Iwona, Kaczmarek Urszula, Karaczyn Bogusława, Kozłowska Elżbieta, Krysiak Jadwiga, Lepczyńska Wiesława, Lewandowska Anna, Makara Krzysztof, Marszałek Maria, Matusiak Dorota, Mikosińska Maria, Misiak Małgorzata, Muchiewicz Zbigniew, Rosiak Alicja, Sadowska Maria, Skrzypek Teresa, Sójka Teresa, Szumicka Justyna, Tądel Ewa, Urbańska Anna, Walasik Jolanta, Walkowiak Elżbieta, Wróblewska Elżbieta, Wróblewska Katarzyna, Wyrwas Maria



Rocznik: 1978
Klasa: 4B
Wychowawca: Henryka Łuczak
Uczniowie: Paweł Antczak, Jacek Bednarek, Zbigniew Czarnecki, Paweł Drabiński, Krzysztof Gajewczyk, Jacek Kalinowski, Dariusz Madaliński, Andrzej Mielczarek, Andrzej Powichrowski, Roman Smigiel, Mariusz Wiktorski, Cezary Zbrożek, Ewa Bartczak, Edwarda Bożek, Małgorzata Glapińska, Mirosława Jagieła, Aleksandra Jarczewska, Lila Jaworska, Teresa Kajl, Anna Kluska, Agata Kochelska, Jolanta Kolasińska, Barbara Machała, Elżbieta Nowak, Ilona Nowak, Jolanta Pawłowska, Maria Pokora, Halina Szewczyk, Grażyna Szuster, Jolanta Tomaszewska, Dorota Ziółkowska



Rocznik: 1978
Klasa: 4C
Wychowawca: Maria Kozłowska
Uczniowie: Brzęczek Andrzej, Jakubowski Jacek, Lasota Andrzej, Pawiński Piotr, Paul Robert, Sianoszek Sławomir, Badziak Maria, Cichomska Barbara, Frankowska Mirosława, Jachowicz Mariola, Jarchańska Alicja, Kaczmarek Bożena, Kosecka Alicja, Kołodzi Halina, Kowalewska Teresa, Krzywania Jadwiga, Kubiak Anna, Kulawiecka Łucja, Mataśka Dorota, Mikołajewska Ewa, Owczarek Jadwiga, Pawlikowska Urszula, Paszkiewicz Mariola, Szewczyk Barbara, Szmyt Danuta, Szulc Ewa, Wójcik Jolanta, Ziembińska Mirosława



Rocznik: 1978
Klasa: 4D
Wychowawca: Krystyna Rybak
Uczniowie: Buczak Alina, Czarnecka Alicja, Filipiak Zdzisława, Furmańczyk Anna, Gauza Ewa, Goldman Krystyna, Grudzińska Barbara, Kamińska Bożena, Kołodziejek Bożena, Kosińska Danuta, Królikowska Lidia, Kubiak Elżbieta, Laszczak Stanisław, Leszczyńska Grażyna, Lipińska Wiesława, Lisiecka Sylwia, Musialik Elżbieta, Pacholak Alicja, Peryga Jolanta, Pietrzak Teresa, Pietrzykowska Anna, Piękna Barbara, Piotrowska Mirosława, Przytuła Bogusław, Rosiak Ewa, Soboń Henryk, Turkowska Urszula, Urbaniak Alicja, Włodarczyk Marek, Wojtylak Wiesław, Łabęcki Wojciech



Rocznik: 1979
Klasa: 4A
Wychowawca: Janina Skonieczna
Uczniowie: Antczak Tomasz, Banaś Jolanta, Cierpiatka Dorota, Dawid Ewa, Derdak Anna, Dziewulak Jolanta, Jasna Alicja, Józefiak Dariusz, Krawczyk Bogdan, Kuleczko Mariusz, Latus Lilla, Matusiak Tarcyzjusz, Misiak Kamilla, Peterczyk Elżbieta, Rychlik Marek, Adamkiewicz Mariusz, Stanisz Dorota, Szczepańska Danuta, Szczudlak Barbara, Szukalska Elżbieta, Wolf Dorota



Rocznik: 1979
Klasa: 4B
Wychowawca: Ewa Karpińska
Uczniowie: , Augustyniak Danuta, Balcerzak Ryszard, Bembenek Henryk, Błaszczyk Małgorzata, Brzęczek Małgorzata, Danielewska Jadwiga, Gabrysiak Anna, Głowacka Jolanta, Ignasiak Helena, Jabłońska Krystyna, Just Edward, Kosińska Jolanta, Kowalczyk Halina, Kozłowski Krzysztof, Krysiak Paweł, Lewandowicz Elżbieta, Mikołajczyk Anna, Niedźwiecka Jolanta, Pawlak Grażyna, Pośpieszyński Andrzej, Przychodniak Barbara, Skalska Elżbieta, Tyluś Mirosława, Wilczyński Grzegorz, Wójcik Andrzej, Zawada Dariusz



Rocznik: 1979
Klasa: 4C
Wychowawca: Barbara Wolf
Uczniowie: , Ewa Andrzejewska, Lidia Błaszczyk, Barbara Buder, Joanna Filipowska, Elżbieta Grochowska, Małgorzata Guz, Bogusława Kowalczyk, Anna Kozłowska, Alicja Matys, Ewa Paszkiewicz, Małgorzata Płocińska, Ewa Podolec, Katarzyna Ren, Barbara Rychlik, Iwona Szczepańska, Maria Szkudlarek, Danuta Woszczak, Dariusz Wrąbel, Dariusz Zawierucha



Rocznik: 1979
Klasa: 4D
Wychowawca: Jadwiga Kunkel
Uczniowie: Antończak Alina, Barwaśna Ewa, Ciankiewicz Wiesława, Cieślak Urszula, Czerniawko Grażyna, Gąsiorowska Elżbieta, Glinkowska Halina, Gross Anna, Kępniak Grażyna, Kujawska Danuta, Krawczyk Ewa, Mewald Danuta, Nikołaj Anna, Pawlak Ewa, Ruta Aurelia, Wydra Jolanta, Zagozda Marta, Zielińska Anna, Chrzanowski Jerzy, Jan Dariusz, Kowalski Jacek, Kubiak Mirosław, Rychliński Wojciech, Szamborant Krzysztof, Urbaniak Adam



Rocznik: 1980
Klasa: 4A
Wychowawca: Kazimierz Gabrysiak
Uczniowie: Cieślak Katarzyna, Jagielska Jolanta, Kaczmarkiewicz Ewa, Kapuścińska Anna, Klimaszewska Danuta, Klimczak Krystyna, Kolanek Anna, Kosecka Elżbieta, Kubiak Barbara, Łacwik Bogumiła, Marcinak Anna, Marek Urszula, Matusiak Tomasz, Motyl Ewa, Nowicka Jadwiga, Pasternak Jolanta, Piotrowska Mirosława, Ruta Jolanta, Skalska Ewa, Smętek Hanna, Sobczak Mariola, Sobczak Hanna, Staburczyk Elżbieta, Szenk Katarzyna, Szymczak Beata, Świątek Ewa, Trojanowska Małgorzata, Urban Alicja, Wojakowska Aleksandra, Zając Małgorzata



Rocznik: 1980
Klasa: 4B
Wychowawca: Zofia Modrzejewska
Uczniowie: Barański Piotr, Czapla Elżbieta, Filipczak Roman, Florczak Grażyna Małgorzata, Gocałek Krzysztof, Just Edward, Kazek Ewa, Kocobolska Krystyna, Komza Iwona, Magnus Danuta, Mastalerz Izabella, Olejnik Anna, Olejnik Lidia, Pawlak Mariola, Perliński Jacek, Rabenda Małgorzata, Ratajek Maria, Sawicz Julita, Sradomski Witold, Szmyt Maria, Śnieg Piotr, Urbańska Wanda, Walczak Wioletta, Wojdan Ewa, Woźniak Ewa, Wróblewska Anna



Rocznik: 1980
Klasa: 4C
Wychowawca: Grażyna Weber / Krystyna Szustak
Uczniowie: Barud Anita, Bednarek Maria, Borkowski Sławomir, Dudak Lidia, Grobelna Elżbieta, Grudzińska Danuta, Gruszczyńska Anna, Grześlak Iwona, Hirsz Bożena, Juszczak Elżbieta, Komorek Ewa, Kosińska Ewa, Krystkiewicz Grażyna, Lepczyńska Danuta, Lewińska Mariola, Maksymowicz Beata, Marcińczak Elżbieta, Mielczarek Halina, Owczarek Dariusz, Pawełczyk Katarzyna, Polowczyk Alicja, Patosiak Anna, Sadowska Danuta, Siemienkowcz Tomasz, Sotorek Mirosława, Staniucha Henryka, Szewczyk Anna, Szustak Krzysztof, Waldhauzer Krystyna, Wojciechowska Łucja



Rocznik: 1980
Klasa: 4D
Wychowawca: Maria Cyran
Uczniowie: Adamiak Dorota, Antoniewicz Małgorzata, Chrzanowska Ewa, Gauza Julita, Jagielska Zdzisława, Kaniewska Aleksandra, Karolczak Barbara, Kmin Ewa, Kocik Elżbieta, Kołodziejek Ewa, Kurc Krystyna, Kuźnik Barbara, Matusiak Irena, Piotrowska Anna, Pokora Jolanta, Proszewski Andrzej, Stupski Marian, Szymczak Anna, Świątek Elżbieta, Urbaniak Elżbieta, Wahl Zdzisław, Wawrzyniak Jadwiga, Wojciechowska Agnieszka



Rocznik: 1981
Klasa: 4A
Wychowawca: Grażyna Gzik
Uczniowie: Antczak Jadwiga, Grzesik Jolanta, Guminiak Ewa, Haber Małgorzata, Hesse Maria, Ignaczak Lila, Jakś Jadwiga, Janas Grażyna, Jaworski Janusz, Kaczmarek Katarzyna, Kaniecka Violetta, Kaniewska Zofia, Kosecka Alicja, Krasnopolski Stanisław, Kuźnik Włodzimierz, Latus Krzysztof, Matusiak Andrzej, Michalak Marek, Mikołajczyk Ewa, Parada Janusz, Policińska Grażyna, Powojewska Izabela, Skorek Piotr, Śledzińska Urszula, Szukalska Katarzyna, Szukalska Małgorzata, Tomaszewska Aleksandra, Tomczyk Ewa, Urbaniak Krystyna, Wawrzyniak Bożena



Rocznik: 1981
Klasa: 4B
Wychowawca: Krystyna Kujawska
Uczniowie: Bilant Zdzisław, Gabrysiak Jacek, Jabłońska Elżbieta, Kowalczyk Mirosław, Krawczyk Aldona, Krupińska Jolanta, Majerowicz Elżbieta, Migas Ewa, Płóciennik Teresa, Skalski Krzysztof, Stasiak Wiesław, Stefaniak Bożena, Szulc Ewa, Tosik Anna, Trzciński Jarosław, Werecka Teresa, Wiktorska Violetta, Wojtanek Katarzyna, Wojtczak Mariusz, Wolf Dariusz, Zientera Anna



Rocznik: 1981
Klasa: 4C
Wychowawca: Jadwiga Puk
Uczniowie: Baranowska Anna, Cicha Dorota, Chrzanowska Małgorzata, Jachowicz Joanna, Kołodziejska Dorota, Kołodziejska Grażyna, Kowalska Małgorzata, Kowalska Mirosława, Krata Jolanta, Lewińska Arleta, Lis Mariola, Mikołajewska Joanna, Mielczarek Violetta, Nawrocka Małgorzata, Paluszkiewicz Barbara, Piaseczna Małgorzata, Przyrembel Agnieszka, Różańska Ewa, Tomczyk Danuta, Urbaniak Krystyna, Uryszek Maria, Włodarczyk Mariola, Wojciechowska Elżbieta, Zielonka Teresa, Cierpikowski Krzysztof, Galert Andrzej, Gliński Krzysztof, Góralczyk Krzysztof, Marciniak Sławomir, Wójcik Wojciech



Rocznik: 1982
Klasa: 4A
Wychowawca: Marian Pawiński
Uczniowie: Abramowiecz Elżbieta, Barczyński Andrzej, Biarda Regina, Bujnowska Barbara, Bujnowska Katarzyna, Frątczak Anna, Kaczmarek Iwona, Karasińska Halina, Karasińska Jolanta, Korpis Danuta, Krebs Ewa, Kubiak Przemysław, Majewska Bogusława, Marczak Renata, Mazurowska Hanna, Mielczarek Mariola, Pluta Małgorzata, Rybicka Anna, Rychlik Maria, Sianoszek Halina, Sobieraj Wiktor, Sypniewska Katarzyna, Szymańska Jolanta, Szymczak Magdalena, Wawrzyniak Dorota, Zielińska Alicja



Rocznik: 1982
Klasa: 4B
Wychowawca: Henryka Łuczak
Uczniowie: Kamola Marek, Kędzierski Jarosław, Kosztowny Zbigniew, Kubiś Andrzej, Motyl Sławomir, Pawełczyk Maciej, Piotrowski Dariusz, Saganowski Tadeusz, Supernat Sławomir, Bartczak Beata, Dzienniak Bożena, Glapińska Jadwiga, Gołębowska Iwona, Grabska Ewa, Grzelak Barbara, Jaros Elwira, Kabalska Małgorzata, Karwat Małgorzata, Kmiecińska Bożena, Koczyńska Dorota, Kwapiszewska Mirosława, Maryanowska Maria, Pawińska Magdalena, Pryk Urszula, Sianoszek Dorota, Surowiec Teresa, Szukalska Teresa, Ślusarczyk Iwona, Wojciechowska Małgorzata



Rocznik: 1982
Klasa: 4C
Wychowawca: Barbara Wolf
Uczniowie: Chudobińska Bożena, Florczak Ewa, Gadera Ewa, Giezek Anna, Herc Elżbieta, Jaros Grażyna, Jerzyńska Iwona, Jończyk Renata, Kołodziejska Grażyna, Kosińska Lidia, Lorenc Katarzyna, Makara Alina, Mikołajczyk Anna, Misiak Sabina, Moraczyńska Emilia, Okoń Aleksandra, Opalińska Grażyna, Paciepna Halina, Perzyńska Katarzyna, Rażniewska Joanna, Rzeźnik Tamara, Sadokierska Violetta, Sobocińska Violetta, Spałek Iwona, Szafarska Irena, Szkudlarek Barbara, Waliczek Iwona, Wika Mariola, Włodarczyk Anna, Woźniak Joanna, Głuszczyński Dariusz, Paszkiewicz Leszek, Wojciechowski Jacek, Wójcik Wojciech



Rocznik: 1983
Klasa: 4A
Wychowawca: Krystyna Rybak
Uczniowie: Błoński Tadeusz, Sokół Marek, Wawrzyniak Paweł, Zabłocki Jacek, Antczak Aleksandra, Bochyńska Justyna, Brzóskowska Małgorzata, Cybulska Iwona, Endler Jolanta, Fogel Bożena, Jaworska Mariola, Kaczmarek Ewa, Kasprzak Elżbieta, Kopczyńska Ewa, Kusiak Jadwiga, Lamch Izabela, Lipińska Mariola, Łapa Małgorzata, Maciaszczyk Małgorzata, Małkowska Jolanta, Myszkowska Joanna, Nowak Bożena, Penda Agata, Pięta Małgorzata, Staniszewska Dorota, Sutowicz Lucyna, Wlazło Ewa, Zając Bożena



Rocznik: 1983
Klasa: 4B
Wychowawca: Krystyna Juźwicka
Uczniowie: Barton Maciej, Kaleta Jacek, Krysiak Dariusz, Matyla Krzysztof, Mielczarek Tomasz, Potoniec Mirosław, Ryniewicz Grzegorz, Sosnowski Jacek, Suwald Krzysztof, Trzciński Przemysław, Bakowicz Anna, Binek Małgorzata, Binka Elżbieta, Budka Dorota, Cichosz Wiesława, Grzelak Jadwiga, Hondzel Katarzyna, Kaczmarek Danuta, Kaczmarkiewicz Katarzyna, Karaczyn Małgorzata, Królikowska Małgorzata, Lis Elżbieta, Lorenczak Grażyna, Malinowska Katarzyna, Pawlak Grażyna, Pawlak Sabina, Plajzer Danuta, Sagan Elżbieta, Sawicz Anna, Siewiera Anna, Szymczak Grażyna, Walczak Aleksandra, Zochniak Magdalena



Rocznik: 1983
Klasa: 4C
Wychowawca: Jerzy Trzciński
Uczniowie: Andrzejewski Krzysztof, Januchta Mariusz, Marciniak Tomasz, Sarzała Jacek, Sylla Cezary, Barańska Beata, Byckaluk Katarzyna, Cymerman Maria, Filipczak Anna, Furmańczyk Grażyna, Janecka Małgorzata, Jarzyńska Elżbieta, Kaliska Izabela, Galert Katarzyna, Gocałek Lidia, Kozłowska Dorota, Kubiak Magdalena, Makowska Alina, Paluszkiewicz Zofia, Rosińska Anna, Szkilnik Magdalena, Szymanowska Urszula, Turkowska Anna, Wrąbel Aleksandra, Wrońska Beata, Wróblewska Agata, Wydmuch Joanna



Rocznik: 1984
Klasa: 4A
Wychowawca: Kazimierz Gabrysiak
Uczniowie: Bartoszewicz Maciej, Erkiert Sławomir, Fijołek Jarosław, Michalski Jarosław, Motyl Tomasz, Muchiewisz Grzegorz, Pawlikowski Sławomir, Piotrowski Jacek, Wdowiak Jacek, Woźniak Waldemar, Barton Bogumiła, Bryl Jolanta, Ćwikło Agnieszka, Dobrzyńska Anna, Dudwał Joanna, Fijałkowska Iwona, Frontczak Katarzyna, Herczyńska Kamila, Jagieła Małgorzata, Janas Krystyna, Jankowska Małgorzata, Jasnos Aneta, Krebs Małgorzata, Maciejewska Beata, Malinowska Aldona, Matusiak Jolanta, Nyks Elżbieta, Przybylska Katarzyna, Ryl Izabela, Sarachman Joanna, Skorek Łucja, Sowała Agnieszka, Wajcht Bożena



Rocznik: 1984
Klasa: 4B
Wychowawca: Maria Cyran
Uczniowie: Buliński Jacek, Dudziński Jarosław, Jania Paweł, Kalinowski Sławomir, Kowalski Piotr, Lewandowicz Dariusz, Michalski Sławomir, Okoń Jacek, Piotrowski Mariusz, Sokala Piotr, Stasiak Grzegorz, Świstek Wojciech, Wika Robert, Wojciechowski Piotr, Wojtkowski Waldemar, Jankowska Anna, Lorenc Małgorzata, Lorenczak Małgorzata, Łakomiak Renata, Mieleszkiewicz Katarzyna, Pigłowska Beata, Saganowska Anna, Saganowska Małgorzata, Sitarek Urszula, Smoląg Grażyna, Urbaniak Barbara



Rocznik: 1984
Klasa: 4C
Wychowawca: Zofia Modrzejewska
Uczniowie: , Brodzki Andrzej, Chmielewski Janusz, Czarnecki Dariusz, Janiak Wiesław, Pilc Marek, Szewczyk Piotr, Woźniak Zenon, Zimowski Paweł, Abramowicz Ewa, Augustyniak Małgorzata, Bojarowska Donata, Bondaryk Joanna, Cypryńska Barbara, Dudek Małgorzata, Fijołek Beata, Godzisz Agata, Hesse Jolanta, Hitel Agata, Ignaczak Małgorzata, Kaniowska Elżbieta, Łaszczewska Violetta, Majchrowska Elżbieta, Pilecka Beata, Raj Ewa, Raźniewska Milena, Sobocińska Beata, Stachnik Małgorzata, Stobiecka Katarzyna, Suwald Katarzyna, Szulc Joanna, Szyszka Hanna, Urbaniak Zdzisława, Wątroba Teresa, Zielińska Ewa, Ziętara Sława



Rocznik: 1985
Klasa: 4A
Wychowawca: Jadwiga Kunkel
Uczniowie: Piotr Michalak, Jarosław Pałatyński, Konrad Pokora, Ewa Balik, Beata Błońska, Joanna Cieślak, Danuta Dudzińska, Anna Formińska, Gabriela Grobelna, Bożena Ignaczak, Anna Jakubowska, Beata Jakubowska, Mariola Klimczak, Dorota Kluska, Zofia Kowalczyk, Beata Makowska, Katarzyna Matusiak, Aneta Michalska, Agnieszka Mielczarek, Anna Osuchowska, Barbara Polańska, Magdalena Rosiak, Sylwia Stasiak, Beata Szafrańska, Marzena Szydłowska, Anna Waldhauzer, Elżbieta Wieczorek, Elżbieta Witczak, Renata Zarzycka



Rocznik: 1985
Klasa: 4B
Wychowawca: Ewa Karpińska
Uczniowie: Florczak Piotr, Hałada Mariusz, Jonczyk Piotr, Marczewski Jan, Mazurkiewicz Jacek, Sawicki Piotr, Skotnicki Sławomir, Sowiński Wojciech, Chemicka Anna, Cichosz Zdzisława, Hesse Bogumiła, Hesse Lucyna, Ignaczak Izabela, Kacprzak Katarzyna, Karpińska Agnieszka, Kozłowska Marzena, Lewińska Anna, Makowska Elżbieta, Mazurowska Jolanta, Reflandowska Lidia, Rochoń Wioleta, Siewiera Justyna, Sobczak Maria, Urbaniak Ewa



Rocznik: 1985
Klasa: 4C
Wychowawca: Grażyna Gzik
Uczniowie: Kolbe Piotr, Kurc Ryszard, Walkowiak Robert, Barton Bogumiła, Bilicka Aleksandra, Bryl Jolanta, Ćwiek Jolanta, Furmaniak Teresa, Gałczyńska Izabela, Góral Joanna, Grobelna Barbara, Kowalkiewicz Dorota, Krawczyk Mirosława, Kucharska Jolanta, Kusiak Beata, Łapa Katarzyna, Marciniak Izabela, Nowak Beata, Nowak Iwona, Orzepińska Anna, Sadowska Grażyna, Salamon Renata, Sikała Elżbieta, Suchecka Anna, Stępień Jolanta, Supernat Agnieszka, Szczepaniak Dorota, Szymczak Renata, Trzcińska Agnieszka, Ulatowska Elżbieta



Rocznik: 1986
Klasa: 4A
Wychowawca: Jadwiga Puk
Uczniowie: Magdalena Adamczewska, Aleksandra Adamiak, Elżbieta Banasiak, Katarzyna Cackowska, Ewa Chodak, Mirosława Cieślak, Bożena Domagalska, Violetta Haber, Ewa Kacalak, Emilia Kardacka, Ewa Kęsiak, Monika Kowalczyk, Lidia Kuźnik, Anna Ludwisiak, Agata Matuszewska, Violetta Michalak, Marta Mielczarek, Iweta Nowicka, Joanna Pawłowska, Dorota Piotrowska, Ilona Pluszyńska, Grażyna Pławska, Iwona Riman, Agnieszka Siemińska, Mirosława Sowińska, Jolanta Szczęsna, Mirosława Szewczyk, Dorota Wajcha, Dorota Wałdoch, Anna Wochnik, Przemysław Balle, Sławomir Matusiak, Witold Rydzyński



Rocznik: 1986
Klasa: 4B
Wychowawca: Krystyna Kujawska
Uczniowie: Kuźnik Piotr, Pawlik Radosław, Piróg Tomasz, Podwysocki Robert, Czybis Beata, Gawron Bożena, Górowska Sylwia, Hesse Barbara, Hesse Renata, Ignaczak Edyta, Jabłońska Agata, Jakubowska Dorota, Jankowska Hanna, Kabalska Dorota, Kępniak Izabela, Kosowska Marzena, Królikowska Joanna, Lider Aleksandra, Mielczarek Bogusława, Międzyrzecka Anna, Rudecka Magdalena, Siekierska Iwona, Staniucha Anna, Tomczyk Mariola, Walczewska Agata, Zabłocka Anna



Rocznik: 1986
Klasa: 4C
Wychowawca: Barbara Wolf
Uczniowie: Arkadiusz Gułaj, Michał Janowski, Andrzej Krymarys, Sławomir Masiera, Dorota Bochyńska, Jadwiga Dziamara, Małgorzata Jakubowiak, Dorota Janczak, Dorota Jasiczek, Beata Jaworska, Bogusława Kardacka, Agnieszka Kisław, Ewa Korzonek, Liliana Kosecka, Jolanta Kozakiewicz, Aneta Kujawska, Ludmiła Niwińska, Agnieszka Piekarczyk, Bogusława Rajewska, Katarzyna Rzeźniczak, Joanna Sitek, Elżbieta Sobieraj, Renata Sujecka, Alina Suwald, Elżbieta Styczyńska, Aleksandra Szymczak, Ewa Tosik, Anna Waniek, Małgorzata Wiśniewska



Rocznik: 1987
Klasa: 4A
Wychowawca: Krystyna Rybak
Uczniowie: Adamczuk Agnieszka, Andrysiak Marzenna, Andrzejak Agnieszka, Badziak Ewa, Bochyńska Gabriela, Drabińska Danuta, Franiak Małgorzata, Gąsiorowska Wioletta, Góral Dorota, Ignasiak Małgorzata, Jantosiak Grażyna, Jastrzębska Ewa, Kaczmarek Jolanta, Kalinowska Ilona, Król Joanna, Kukieła Iwona, Kulda Bogusława, Lipińska Barbara, Osińska Iwona, Piaseczna Agnieszka, Pieszyńska Lucyna, Powchowicz Grażyna, Ratajczyk Alicja, Rejniak Agnieszka, Rosiak Małgorzata, Skalska Joanna, Skiba Agata, Sokołowska Joanna, Szlachetka Elżbieta, Świstek Ewa, Wolniakowska Ewa



Rocznik: 1987
Klasa: 4B
Wychowawca: Krystyna Jużwicka
Uczniowie: Andrychowicz Andrzej, Baczyński Jarosław, Chudy Adam, Kosecki Roman, Koszacki Grzegorz, Krajewski Tomasz, Makowski Wojciech, Maksymiuk Andrzej, Sagan Sławomir, Sowiński Jarosław, Witkowski Remigiusz, Fituch Edyta, Furmańska Agata, Józefowicz Beata, Kacała Aldona, Kępniak Joanna, Lewicka Katarzyna, Lorenczak Izabela, Łasocha Marta, Marczak Elżbieta, Marszałek Ewa, Olejnik Agnieszka, Pawlik Małgorzata, Promińska Joanna, Sagan Jolanta, Serwacińska Urszula, Sokołowska Anna, Szwedkowska Alicja, Trzcińska Joanna, Wiśniewska Beata, Urbaniak Iwona



Rocznik: 1987
Klasa: 4C
Wychowawca: Jerzy Trzciński
Uczniowie: Barton Jacek, Krysiak Andrzej, Pawlik Marek, Zimowski Grzegorz, Banasiak Bogumiła, Bednarska Emilia, Błońska Katarzyna, Dzierzbicka Irena, Feliniak Adriana, Gałczyńska Monika, Glapa Dorota, Juszczak Katarzyna, Marczewska Jolanta, Nowicka Katarzyna, Olejnik Elżbieta, Opolska Anna, Pokora Katarzyna, Rzeźnik Beata, Sieradzka Renata, Sobczak Renata, Sobieraj Agnieszka, Szulc Lidia, Swiatła Katarzyna, Wielopolska Izabela, Włodarczyk Marzena, Wojtowicz Marzena, Zawlik Barbara, Zdun Anna



Rocznik: 1988
Klasa: 4A
Wychowawca: Mirosława Boss
Uczniowie: , Ewa Brożyńska, Barbara Czarnecka, Anna Gąsiorowska, Mariola Jagieła, Dorota Jagiełło, Agata Jaguś, Halina Jankowska, Anna Kulawiecka, Marzenna Łyczkowska, Katarzyna Marciniak, Anna Orłowska, Agnieszka Pokora, Anna Samotka, Edyta Siwek, Izabela Skalska, Urszula Szafrańska, Beata Wawrzyniak, Katarzyna Zdrzeniecka, Robert Burski, Renata Dudwał, Małgorzata Gruda, Urszula Hese, Anna Janecka, Agnieszka Kaczmarek, Małgorzata Kazimierska, Marzena Łubisz, Jolanta Macijewicz, Renata Pawlik, Jolanta Pustelnik, Julita Spychalska, Danuta Szewczyk, Marzena Wojciechowska, Beata Wrąbel, Joanna Zaborowska



Rocznik: 1988
Klasa: 4B
Wychowawca: Zofia Modrzejewska
Uczniowie: Dariusz Baran, Sławomir Drabiński, Rafał Kucharski, Dariusz Kujawski, Andrzej Maksymowicz, Tomasz Marszałek, Jarosław Matykiewicz, Jacek Matyla, Maciej Radomski, Przemysław Rybak, Marcin Zając, Marzena Będkowska, Małgorzata Drożdż, Bożena Dymecka, Jolanta Flas, Beata Frycze, Małgorzata Grosse, Anna Jonczyk, Monika Jóźwiak, Anna Kaczmarek, Katarzyna Majchrzak, Beata Marszałek, Liliana Masewicz, Ewa Mielczarek, Katarzyna Mirek, Bogusława Otrębska, Jolanta Pawlak, Ewa Pisera, Izabela Potasiak, Izabela Rejniak, Anna Rożniatowska, Anna Rudecka, Ewa Rulka, Iwona Sadowska, Joanna Stawierska, Jolanta Urbaniak, Joanna Wróblewska



Rocznik: 1988
Klasa: 4C
Wychowawca: Maria Cyran
Uczniowie: Roman Barczak, Krzysztof Becalik, Aleksander Danowski, Sebastian Markiewicz, Tomasz Miś, Artur Suliński, Piotr Suwald, Małgorzata Domagała, Elżbieta Gawron, Agnieszka Kaczmarek, Beata Kasiewicz, Sylwia Kieszek, Anna Kowalska, Anna Maćczak, Anita Mamos, Ewa Marczewska, Katarzyna Mikołajczyk, Lidia Okrasa, Dorota Pająk, Bogusława Przybyłek, Joanna Puchalska, Renata Sadowska, Wioletta Szymczyk, Joanna Wasilewska, Anna Wereszczak, Małgorzata Werner, Renata Werner



Rocznik: 1988
Klasa: 4D
Wychowawca: Maria Czacherska
Uczniowie: Jagieła Tomasz, Puk Janusz, Danielewicz Anita, Fryze Joanna, Gotkowicz Edyta, Herc Magdalena, Jakubiak Marlena, Kaczmarek Małgorzata, Kmiecik Agnieszka, Kobusiewicz Beata, Kowalewska Agnieszka, Lider Joanna, Łodzińska Małgorzata, Łopacińska Anna, Matuszewska Violetta, Olszewska Barbara, Pawelec Agnieszka, Pawlak Teresa, Piasecka Anna Elżbieta, Piasecka Anna Mirosława, Przepiórowska Teresa, Raźniewska Barbara, Retman Anna, Rychlińska Małgorzata, Sobczak Joanna, Strzeszewska Joanna, Szkudlarek Alicja, Świątek Jolanta, Witczak Barbara, Wojtysiak Renata, Zabłocka Jolanta



Rocznik: 1989
Klasa: 4A
Wychowawca: Jadwiga Kunkel
Uczniowie: Kurczyński Paweł, Raźny Sylwester, Wnęk Tomasz, Woźniak Krzysztof, Andrzejak Bożena, Antczak Beata, Fidiurek Barbara, Gampe Anna, Gołebiowska Renata, Gruda Agnieszka, Guz Elżbieta, Jabłońska Renata, Jarczewska Aleksandra, Jasna Krystyna, Kałuzińska Ewa, Kazimierczak Edyta, Kępniak Barbara, Klecha Elżbieta, Knera Wiesława, Korga Maria, Kraszewska Beata, Kubiak Aleksandra, Łuczak Małgorzata, Mrugalska Renata, Pola Sylwia, Szkup Małgorzata, Wojtkowska Anna



Rocznik: 1989
Klasa: 4B
Wychowawca: Grażyna Gzik
Uczniowie: Browarna Ewa, Jabłońska Alina, Legendź Katarzyna, Łukasiewicz Renata, Matykiewicz Hanna, Niemiec Izabela, Ogińska Anna, Olejniczak Agnieszka, Serafińska Małgorzata, Sopur Katarzyna, Tomczyk Jolanta, Wawrzecka Anna, Wdowińska Katarzyna, Zaborowska Bożena, Zielińska Izabela, Chudobiński Cezary, Kozdrowski Jan, Kunkel Zbigniew, Marczyński Witold, Solarek Romuald, Styczyński Tomasz, Staszewski Ireneusz, Wereszczak Rafał, Adamczyk Małgorzata, Hesse Agnieszka, Kuczyńska Iwona, Paska Katarzyna, Pawlikowska Beata, Sagan Agata, Stawska Agnieszka, Zawierucha Katarzyna



Rocznik: 1989
Klasa: 4C
Wychowawca: Ewa Karpińska
Uczniowie: Sowiński Radosław, Chiniewicz Małgorzata, Dłużyńska Beata, Felakowska Agnieszka, Hikisz Katarzyna, Jaguś Wioletta, Just Małgorzata, Kajl Anna, Kosowska Lilla, Kowalczewska Małgorzata, Kroczyńska Agnieszka, Krupińska Aldona, Kubiak Elżbieta, Kubus Agnieszka, Makowska Katarzyna, Maliszewska Anna, Mazurkiewicz Mariola, Mielczarek Ewa, Motylska Agnieszka, Paszkiewicz Beata, Piecha Lidia, Polkowska Sylwia, Rolińska Małgorzata, Stanisz Joanna, Stępień Justyna, Szewczyk Ewa, Witaszczyk Dominika, Wojtasik Magdalena, Wróblewska Magdalena, Wypych Emilia



Rocznik: 1989
Klasa: 4D
Wychowawca: Anna Kwaśniewska-Szulc
Uczniowie: Brzeski Sławomir, Chałubiec Mariusz, Jeger Robert, Jędrusiak Mirosław, Karwat Włodzimierz, Paczesny Seweryn, Rogut Piotr, Sławiński Radosław, Wesołowski Wojciech, Błasiak Joanna, Borkiet Beata, Janicka Dorota, Kluska Małgorzata, Kozłowska Ewa, Krzemińska Agnieszka, Krawczyk Ewa, Kurowska Agnieszka, Zawadzka Beata, Kołodziejczyk Sylwia, Kujawin Beata, Łosińska Natalia, Majkowska Agnieszka, Mizera Ewa, Nowicka Anna, Ostrycharczyk Iwona, Pytloch Anna, Rachwalska Ewa, Ramuś Marzena, Sagan Beata, Słomińska Anna, Sztyba Beata, Szymańska Lidia, Wieczorek Joanna, Wilczarska Małgorzata, Włodarczyk Ewa, Wojciechowska Dorota, Wojtysiak Joanna, Wrąbel Małgorzata



Rocznik: 1990
Klasa: 4A
Wychowawca: Janina Skonieczna
Uczniowie: Paweł Staniucha, Anna Aksamitowska, Barbara Augustyniak, Beata Gadomska, Anna Gibka, Beata Glista, Magdalena Janowska, Edyta Jaroszewicz, Beata Miller, Aneta Miśkiewicz, Aneta Ogińska, Renata Okoń, Agnieszka Stańczyk, Anna Zakrzewska, Andrzej Zając, Małgorzata Kępniak, Lilianna Kowalska, Małgorzata Kubiak, Anna Kubik, Beata Lewińska, Anna Omyła, Jolanta Pilarska, Magdalena Polańska, Magdalena Rogalska



Rocznik: 1990
Klasa: 4B
Wychowawca: Krystyna Kujawska
Uczniowie: Czop Jacek, Gwiazda Witold, Kaczmarek Zbigniew, Kotala Tomasz, Lawrenz Tomasz, Olejnik Jarosław, Pawlikowski Tadeusz, Dziadana Magdalena, Grześkowiak Agnieszka, Grześkowiak Renata, Koziarska Agnieszka, Lis Agnieszka, Porzezińska Agnieszka, Szczepańska Edyta, Witkowska Aneta, Witkowska Daria, Żuchyńska Anna, Bartczak Arkadiusz, Bartosik Dariusz, Gołębiowski Dariusz, Klemżyński Daniel, Menewal Tomasz, Mikołajczyk Sławomir, Pilarski Rafał, Pluta Mirosław, Reflandowski Janusz, Stanisz Jacek, Stępnik Piotr, Teodorczyk Rafał, Trzciński Krzysztof, Czarnecka Izabela, Dejneka Maria, Gawron Jolanta, Kowalczyk Agnieszka, Marciniak Marzena, Pokora Magdalena, Przybylak Anna



Rocznik: 1990
Klasa: 4C
Wychowawca: Barbara Wolf
Uczniowie: Borkowski Dominik, Dudek Piotr, Rogalski Tomasz, Szymczak Maciej, Witczak Jarosław, Alvarado Marta, Bryl Renata, Grądzka Agnieszka, Kaczmarek Agnieszka, Kosecka Izabela, Krakowiak Agnieszka, Kujawska Agnieszka, Majchrowska Beata, Masiera Małgorzata, Mazurowska Beata, Musialska Magdalena, Opolska Olga, Parandyk Katarzyna, Pawlik Anna, Pietrzak Agnieszka, Sobocińska Katarzyna, Swarzyńska Anna, Szewczyk Anna, Szmiel Arleta, Świniarska Małgorzata, Więcek Katarzyna



Rocznik: 1990
Klasa: 4D
Wychowawca: Danuta Oleszczyk
Uczniowie: Danowski Stefan, Fraj Arkadiusz, Kisław Marcin, Leśko Jacek, Nagielski Sebastian, Perdek Paweł, Rakowski Tomasz, Witkowski Mariusz, Gawin Maria, Gruszczyńska Katarzyna, Hofman Katarzyna, Idzikowska Joanna, Janczak Izabela, Jeziorska Wioletta, Kaczmarek Beata, Królikowska Renata, Latosch Małgorzata, Pałuszyńska Ewa, Powroźnik Anna, Rachwalak Anna, Staszewska Anna, Stępień Donata, Swarzyńska Aleksandra, Ślęczka Lidia, Wilczyńska Iwona, Wojciechowska Katarzyna, Zwolińska Aneta, Szkudlarek Agnieszka, Pawłowski Jarosław



Rocznik: 1990
Klasa: 4E
Wychowawca: Jadwiga Puk
Uczniowie: Gabriela Będkowska, Justyna Danielewicz, Izabela Góra, Katarzyna Kaczorowska, Ewa Kępka, Agnieszka Kluska, Małgorzata Kmietczyk, Anna Kopciuch, Agnieszka Kopytek, Dorota Kowalska, Anna Latus, Alicja Markowska, Danuta Mielcarek, Danuta Milczarek, Małgorzata Olszowy, Urszula Owczarek, Małgorzata Palińska, Katarzyna Pawlik, Edyta Pawłowska, Alina Piechol, Agnieszka Skowronek, Renata Staszewska, Agata Stefańska, Marzena Walczak, Iwona Wawrzyniak, Renata Wawrzyniak, Elżbieta Witkowska



Rocznik: 1991
Klasa: 4A
Wychowawca: Krystyna Rybak
Uczniowie: Koropacki Robert, Rybicki Krzysztof, Andrzejczak Katarzyna, Fajkowska Agnieszka, Grzelczak Anna, Jarzębiak Aneta, Jeżyk Aneta, Jewusiak Olga, Kołodziejczyk Kamila, Konopa Anna, Koropacka Elżbieta, Kosińska Renata, Kosurska Iwona, Niewiadomska Anita, Kubiak Agnieszka, Kukieła Wioletta, Mackiewicz Anna, Majczak Agnieszka, Michalak Iwona, Nowicka Anna, Pluta Anna, Półgrabia Aneta, Raczyńska Sylwia, Rębacz Ilona, Rulka Izabela, Staniszewska Agnieszka, Stefaniak Małgorzata, Szubańska Katarzyna, Werbińska Sylwia



Rocznik: 1991
Klasa: 4B
Wychowawca: Krystyna Jużwicka
Uczniowie: Cybulak Jarosław, Guzikowski Witold, Mamos Mariusz, Michalski Mieczysław, Podkościelny Paweł, Rosiak Radosław, Balle Joanna, Bąk Monika, Bizoń Anada, Florczak Magdalena, Gieletucha Sylwia, Jaworska Agata, Kołodziejska Sylwia, Kowalczyk Magdalena, Lichy Barbara, Mencwal Marzena, Gołębiowski Marek, Owczarek Zbigniew, Błaszczyk Agnieszka, Chrzanowska Sylwia, Dubiel Agnieszka, Krebs Karina, Łuczak Kamila, Magnus Urszula, Marszałek Katarzyna, Michalak Anna, Pabian Sylwia, Papuzińska Alicja, Pietrzyk Wioletta, Pietrzykowska Agnieszka, Raczyńska Małgorzata, Skowron Lidia, Ziółkowska Beata



Rocznik: 1991
Klasa: 4C
Wychowawca: Jerzy Trzciński
Uczniowie: Cajdler Rafał, Kopczyński Paweł, Paliński Włodzimierz, Rachwał Sylwester, Radwański Tomasz, Stasiak Robert, Żychliński Miłosz, Dejneka Joanna, Dyoniziak Wioletta, Frize Jolanta, Frontczak Monika, Furmańczyk Jadwiga, Gałęza Agnieszka, Kamińska Agnieszka, Krata Barbara, Mikołajewska Anna, Sadowska Renata, Tylak Izabela, Zaborowska Elżbieta, Domasik Dominik, Dzwonik Jacek, Kozłowski Tomasz, Malinowski Dariusz, Bartczak Lidia, Drozdowska Aneta, Felczerek Wioletta, Frontczak Renata, Janicka Dorota, Kuna Lucyna, Mochalska Wioletta, Musalewska Magdalena, Puławska Renata, Raczkowska Beata, Walter Aneta



Rocznik: 1991
Klasa: 4D
Wychowawca: Witold Oleszczyk
Uczniowie: Cybulski Sławomir, Barwaśna Agnieszka, Błasiak Emilia, Bykowska Barbara, Dalecka Aneta, Jeziorska Marzena, Kowalczyk Iwona, Kowalczyk Maciej, Marcinkowski Tomasz, Muszalska Joanna, Szewczyk Katarzyna, Szumicka Agnieszka, Woźniak Dominika, Ziomek Lidia, Dadusz Krystyna, Dąbrowska Jolanta, Dębowska Alina, Dudek Arkadiusz, Dzierla Joanna, Gąsiorowska Katarzyna, Jonczyk Jolanta, Kazimierska Edyta, Kołodziejczyk Ewa, Kowalczyk Beata, Kwiatkowska Agnieszka, Małecka Iwona, Paszkiewicz Agnieszka, Podsiadła Barbara, Polkowska Agata, Przybylska Małgorzata, Szyja Agnieszka, Templin Agnieszka, Zalewska Ewa



Rocznik: 1992
Klasa: 4A
Wychowawca: Janusz Płaczek
Uczniowie: Woźniak Tomasz, Andrysiak Agnieszka, Barylska Aneta, Cicha Lidia, Cichosz Joanna, Dąbrowska Agnieszka, Gibka Izabela, Glapińska Joanna, Jachowicz Anna, Jasiak Agnieszka, Kamińska Anna, Klimerek Marlena, Klimaszewska Anna, Kroczyńska Mariola, Napieralska Mariola, Naskręt Ewa, Palińska Edyta, Pilarska Elżbieta, Półgrabia Marzena, Ratajska Magdalena, Smolnik Beata, Wawrzyniak Jolanta, Witczak Joanna, Wojciechowska Alina, Wrona Agnieszka, Zając Wioletta, Zawadzka Lidia



Rocznik: 1992
Klasa: 4B
Wychowawca: Maria Cyran
Uczniowie: Chudobiński Maciej, Czop Maciej, Domagalska Agnieszka, Drzewiecki Maciej, Fidler Agnieszka, Gabrysiak Monika, Galewski Marek, Kabalski Przemysław, Kamzol Anna, Karbowiak Tomasz, Kazimierczak Agnieszka, Ławniczak Robert, Maćczak Anna, Marszner Magdalena, Rudzka Katarzyna, Szewczyk Agata, Szewczyk Magdalena, Szulc Agnieszka, Templin Piotr, Wiaderek Dorota, Wilczyńska Izabela, Augustyniak Agnieszka, Barański Sławomir, Brzęczek Katarzyna, Kmiecik Bernadetta, Marcinkowska Małgorzata, Migała Beata Barbara, Pacelt Paweł, Pacelt Piotr, Seneczyn Mariusz, Zaborowska Dorota, Ziętek Anna Teresa



Rocznik: 1992
Klasa: 4C
Wychowawca: Andrzej Błaszczyk
Uczniowie: Andrychowicz Tomasz, Bąk Tomasz, Cieślak Tomasz, Laskowski Kamil, Mazurek Radosław, Nieborak Jarosław, Szewczyk Robert, Zwierzchowski Krzysztof, Bogusz Wioletta, Chaniecka Agnieszka, Dawidziak Aneta, Fidler Beata, Kalinowska Emilia, Myszka Paula, Owczarek Małgorzata, Palma Agnieszka, Polkowska Małgorzata, Rychlińska Joanna, Sadowska Ewa, Szwedowska Elżbieta, Warszawska Sylwia, Wawrzyniak Aneta, Wójt Małgorzata, Zając Bogumiła, Zawierucha Magdalena, Zdunek Marzena, Zduniak Gabriela



Rocznik: 1992
Klasa: 4D
Wychowawca: Jarosław Tosik
Uczniowie: Lisiecki Dariusz, Nawrocki Maciej, Rychliński Włodzimierz, Siewiera Wojciech, Stasiak Jacek, Ceglarek Anita, Dyoniziak Aleksandra, Jabłońska Barbara, Kaczmarek Bogumiła, Kubiak Wioletta, Łuczak Agata, Pankiewicz Maria, Polak Magdalena, Powichrowska Iwona, Półgrabia Agnieszka, Raźniewska Emilia, Tomczyk Barbara, Zając Małgorzata, Leśniewski Klaudiusz, Bednarek Katarzyna, Chwiałkowska Marlena, Czajkowska Marta, Dąbrowska Anna, Jaros Kinga, Kluska Izabela, Korycka Renata, Kostrzewska Barbara, Lachowicz Anna, Łużyńska Katarzyna, Marcinkowska Wioletta, Nowak Lilianna, Szymczak Izabella, Walczak Agnieszka



Rocznik: 1992
Klasa: 4E
Wychowawca: mgr Maria Czacherska
Uczniowie: Barton Aneta, Białek Beata, Bujnowska Agnieszka, Frątczak Katarzyna, Jaroszewicz Sylwia, Jatczak Edyta, Kolad Małgorzata, Kosztowna Katarzyna, Kosztowna Małgorzata, Królikowska Urszula, Małoszczyk Joanna, Monita Jolanta, Najman Agnieszka, Olejnik Elżbieta, Osińska Magdalena, Snowarska Beata, Stępnik Beata, Szkutnik Aneta, Szymańska Małgorzata, Waszczak Iwona, Woźniak Anna, Baranowska Joanna, Barwaśna Ewa, Grzanka Katarzyna, Klankowska Renata, Knoblewski Sławomir, Matuszewska Beata, Michalska Beata, Mikosińska Anna, Pacholec Renata, Pawłowska Izabela, Szczepaniak Małgorzata, Palma Magdalena, Urbaniak Anna, Witczak Lilianna



Rocznik: 1993
Klasa: 4A
Wychowawca: Jadwiga Kunkel
Uczniowie: Jagiełło Witold, Szabłowski Witold, Szałajko Jacek, Tomczyński Przemysław, Zbrożek Dariusz, Angelus Katarzyna, Angerman Anna, Bestrzyńska Małgorzata, Bratek Agnieszka, Fiałkowska Wioletta, Gawron Beata, Goldman Dominika, Jóźwiak Katarzyna, Kościan Monika, Ludwisiak Joanna, Łapeta Katarzyna, Michalak Katarzyna, Mielczarek Jolanta, Mielczarek Katarzyna, Nowak Ewa, Okunowska Renata, Pluta Monika, Piorun Jadwiga, Pietras Izabela, Prekwa Beata, Przytuła Agnieszka, Raźniewska Anna, Rosiak Wioletta, Rygulska Ewa, Sierant Daniela, Sobczak Monika, Staniucha Agnieszka, Wrąbel Izabela



Rocznik: 1993
Klasa: 4B
Wychowawca: Grażyna Gzik
Uczniowie: Borowska Katarzyna, Dłubała Dominika, Gnacikowska Dorota, Gromek Małgorzata, Hanclich Joanna, Kunkel Marek, Kowalczyk Michał, Kowalczyk Tomasz, Legendź Piotr, Michalska Karolina, Michel Katarzyna, Pabin Robert, Pawlikowska Karina, Skiba Aneta, Szubert Mariusz, Szymczak Grzegorz, Teodorczyk Anna, Tomaszewska Magdalena, Trzciński Michał, Witkowska Agnieszka, Zięba Magdalena, Florczyk Magdalena, Jagniątkowski Krzysztof, Krawczyk Katarzyna, Królikowska Magdalena, Kubiak Joanna, Kuśmierek Agnieszka, Leśkiewicz Justyna, Mazur Katarzyna, Mazur Małgorzata, Niemiec Agnieszka, Oborowska Agnieszka, Sadowska Urszula, Sagan Dominik, Sobański Maciej, Staniucha Joanna, Zieńczyk Artur, Żychlińska Edyta



Rocznik: 1993
Klasa: 4C
Wychowawca: Wojciech Tyrakowski
Uczniowie: , Bartkiewicz Dominik, Klimczak Marcin, Sęk Marcin, Stępień Piotr, Franiak Aleksandra, Franiak Wioletta, Grobelna Aneta, Jęsiak Katarzyna, Kłos Dorota, Kowalska Małgorzata, Kozioróg Magdalena, Laskowska Izabella, Lewandowska Magdalena, Mamos Małgorzata, Nowicka Katarzyna, Podkościelna Anna, Sagan Agnieszka, Stępień Agnieszka, Szlachetka Beata, Szukalska Angelika, Wrońska Marta, Bednarski Radosław, Szczepaniak Marcin, Szukalski Michał, Adamczewska Izabella, Borowska Agnieszka, Janowska Agnieszka, Kaczmarek Renata, Kubiak Agnieszka, Matusiak Ilona, Markowska Dorota, Pawlak Karina, Sikorska Katarzyna, Śnieg Izabella, Wiktorowska Anna



Rocznik: 1993
Klasa: 4D
Wychowawca: Anna Dymarek
Uczniowie: , Błaszczyk Maciej, Dobrzycka Katarzyna, Gwizdała Katarzyna, Kowalczyk Violetta, Leśniewicz Wit, Maciaszek Marcin, Majkowska Ewelina, Nawrocka Monika, Nawrotkiewicz Maciej, Nowacka Joanna, Opalińska Renata, Plajzer Agnieszka, Potasiak Piotr, Ruszkowska Anna, Skiba Agnieszka, Stasiak Maciej, Wiśniewska Joanna, Wierzbowska Małgorzata, Zieliński Roman, Ziółkowski Witold, Czepułkowska Agnieszka, Kaczmarek Joanna, Kamola Agnieszka, Kardacka Joanna, Kardacka Karina, Kolasińska Ewa, Kowalczyk Wioletta, Łabędzka Agnieszka, Łacina Monika, Michalak Anna, Niemczyk Aneta, Nowak Iwona, Szerpo Artur, Twardowska Dorota, Wojtysiak Małgorzata, Zielińska Katarzyna, Boss Tomasz



Rocznik: 1993
Klasa: 4E
Wychowawca: Ewa Karpińska
Uczniowie: , Bamberska Katarzyna, Bartczak Aleksandra, Barton Magdalena, Forysińska Beata, Furmańczyk Żaneta, Gadomska Kamila, Gałęza Aneta, Grobelna Aleksandra, Grobelna Renata, Jakubczak Marta, Kmiecik Renata, Kolasińska Ewa, Kowalczyk Anna, Kucharski Jarosław, Łubisz Izabela, Majkowska Dorota, Nowak Iwona, Polińska Ewa, Szewczyk Renata, Tomaszewska Agnieszka, Ulas Agnieszka, Wojtysiak Sylwia, Dobek Agnieszka, Feterlich Katarzyna, Gawron Grażyna, Fidler Katarzyna, Glinkowska Grażyna, Groblica Beata, Janiak Justyna, Juszczkiewicz Agnieszka, Kaczmarek Marzena, Kaszczyk Anna, Knake Sławomira, Kopczyńska Beata, Polewiak Aleksandra, Skowrońska Aneta, Sobala Anna, Starczewska Ewa, Szymczyk Dorota, Włodarczyk Magdalena



Rocznik: 1994
Klasa: 4A
Wychowawca: Anna Kwaśniewska-Szulc
Uczniowie: Dzieciątkowski Piotr, Nadolski Michał, Kamiński Krzysztof, Duszyńska Agnieszka, Garncarek Gabriela, Gibka Sławomira, Komońska Joanna, Kręzel Wioletta, Królikowska Anita, Kupś Aneta, Kurowska Dominika, Leśko Monika, Majczak Agata, Pokora Magdalena, Chaładyniak Krzysztofa, Michalska Agnieszka, Nowak Jolanta, Nowicka Katarzyna, Ochędzan Donata, Pawlikowska Małgorzata, Rybicka Aleksandra, Seneczyn Małgorzata, Smażek Krystyna, Sujecka Sylwia, Szewczyk Marzena, Szubert Elżbieta, Taflińska Renata, Wróblewska Elżbieta



Rocznik: 1994
Klasa: 4B
Wychowawca: Krystyna Jużwicka
Uczniowie: Bronisiewicz Aneta, Cejzner Krzysztof, Chaniecka Katarzyna, Cyran Radosław, Dodek Aneta, Hermanowski Michał, Jończyk Martyna, Karbowiak Jakub, Kędzierski Michał, Kocobolski Piotr, Kowalska Agnieszka, Maciejewska Alina, Michalak Magdalena, Mikołajczyk Agnieszka, Pabian Agnieszka, Palma Małgorzata, Raczyńska Magdalena, Rosiak Aleksandra, Starczewska Dorota, Struzikiewicz Dorota, Szerypo Monika, Szremski Daniel, Adamiak Małgorzata, Barańska Milena, Felakowska Wioletta, Fratczak Magdalena, Frieze Krzysztof, Kowalski Robert, Kujawski Roman, Lawrenz Łukasz, Łężak Aleksandra, Pawłowska Anna, Przytuła Aleksandra, Wypych Violetta, Zięba Jolanta



Rocznik: 1994
Klasa: 4C
Wychowawca: Krzysztof Suwald
Uczniowie: Balcerzak Sebastian, Krzywaźnia Grzegorz, Lorenczak Mariusz, Medyński Kamil, Patelski Piotr, Zieliński Tomasz, Bednarek Alina, Felakowska Sylwia, Gabrych Renata, Gralak Agata, Herc Jolanta, Jagielska Beata, Kaźmierczak Anita, Krata Agnieszka, Kuleta Dorota, Lotka Katarzyna, Machelska Anna, Marczewska Monika, Matusiewicz Urszula, Mazurkiewicz Ewa, Rutkowska Katarzyna, Skotowska Kinga, Stępnik Iwona, Tomaszczyk Joanna, Walocha Małgorzata, Wojtczak Małgorzata, Wolarek Anna, Wójcik Monika, Zydorek Agnieszka



Rocznik: 1994
Klasa: 4d
Wychowawca: Maria Wodzińska
Uczniowie: Edyta Cywińska, Małgorzata Herczyńska, Renata Kaliska, Bożena Krzysztofiak, Anna Kubiak, Radosław Kubiak, Katarzyna Lider, Dorota Luterek, Aleksandra Marciniak, Monika Michalska, Justyna Mielczarek, Dariusz Paszkiewicz, Agnieszka Peć, Katarzyna Pol, Katarzyna Pola, Iwona Samulska, Aneta Dziedziczak, Milena Grobelna, Aleksandra Janicka, Ewa Jaros, Robert Kaczmarek, Monika Kujawin, Aleksandra Papudzińska, Rafał Pawlicki, Izabela Piotrowska, Elżbieta Ratajczyk, Anna Tomczyk



Rocznik: 1994
Klasa: 4E
Wychowawca: Jadwiga Puk
Uczniowie: Bakalarczyk Magdalena, Błońska Sylwia, Domagała Dominika, Domagała Paulina, Głowienkowska Beata, Jabłońska Anna, Jeziorska Jolanta, Kaczmarek Sylwia, Kilian Izabela, Migała Anna, Palma Iwona, Sas Beata, Sieniarska Monika, Ziółkowska Agnieszka, Czarnecka Katarzyna, Czarnecka Magdalena, Furmańczyk Wioletta, Grądkowska Dorota, Grzelak Joanna, Jabłońska Ewa, Lepiejza Małgorzata, Majewska Aneta, Margielewska Magdalena, Nowicka Iwona, Pawełoszek Barbara, Rosiak Elżbieta, Sowińska Alicja, Trojanowska Anita, Wożniak Agnieszka



Rocznik: 1994
Klasa: 4F
Wychowawca: Paweł Łukaszewski
Uczniowie: , Antoszczyk Aleksandra, Będkowska Monika, Ciesielska Magdalena, Doliwa Blandyna, Dworczak Ilona, Gajzler Monika, Hertmanowska Anna, Koszacki Piotr, Lis Edyta, Martynów Włodzimierz, Paczesna Agata, Raszewska Anna, Retman Małgorzata, Rogozińska Daria, Sadowska Małgorzata, Staszewska Wioletta, Szukalska Magdalena, Świątek Wioletta, Baudler Aneta, Bilant Katarzyna, Cwajda Magdalena, Dobroń Anna, Drzazga Agnieszka, Gorąca Edyta, Góreczny Damian, Grabowska Agnieszka, Jeger Beata, Kasznia Agnieszka, Krata Krzysztof, Lapeta Barbara, Leśniewska Monika, Motyl Gabriela, Staszczyk Izabela, Wiązek Sylwia



Rocznik: 1995
Klasa: 4A
Wychowawca: Agata Godzisz
Uczniowie: Adamczyk Aleksandra, Bestrzyńska Renata, Będkowska Barbara, Borowska Monika, Chojnacki Mirosław, Dobrowolska Izabela, Grobelna Magdalena, Hudzik Magdalena, Kamola Magdalena, Katura Beata, Kąkolewska Anna, Kobiela Marzena, Kolasa Beata, Lisiecka Magdalena, Miksa Izabela, Nadolski Sylwester, Naumowicz Joanna, Prabucki Witold, Rusak Aneta, Rybak Aneta, Szewczyk Iwona, Zielińska Anna, Chmielewska Barbara, Glapiński Radosław, Głowienkowska Ewa, Kawczyńska Ewa, Kowalczyk Anna, Kraszczyńska Joanna, Modrzejewska Małgorzata, Okunowska Alina, Rydel Joanna, Mielczarek Iwona, Ochędzan Donata



Rocznik: 1995
Klasa: 4B
Wychowawca: Witold Oleszczyk
Uczniowie: , Kotala Seweryn, Kozioróg Jacek, Pisarek Dominik, Zbęk Tomasz, Zelent Łukasz, Czajka Beata, Hibner Ewa, Hukowska Aleksandra, Jabłońska Daria, Kaczmarska Małgorzata, Karkutt Katarzyna, Kowalczyk Agata, Kuczyńska Kamila, Maciejewska Aneta, Paterczyk Ewelina, Przesmycka Joanna, Sobocińska Małgorzata, Świercz Sylwia, Urbańczyk Aldona, Wilczyńska Anna, Ziółkowska Ewa, Gabryelczyk Marek, Koziarski Adam, Licznerski Jarosław, Sarnik Tomasz, Cichowicz Anna, Kołodziejska Anna, Kuźnik Agnieszka, Lorenczak Agnieszka, Luczek Lidia, Mataśka Beata, Ochocka Justyna, Promińska Małgorzata, Sulińska Agnieszka, Witkowska Aneta, Wrońska Małgorzata



Rocznik: 1995
Klasa: 4C
Wychowawca: Dorota Jankowska
Uczniowie: , Katarzyna Adamiak, Krzysztof Bałosz, Marcin Jachowicz, Magdalena Konieczna, Aneta Kosecka, Aneta Lewandowska, Elżbieta Lisowska, Małgorzata Marcinkowska, Radosław Marcinkowski, Monika Nadulska, Magdalena Piecha, Danuta Rózik, Aneta Sawicka, Agnieszka Urbaniak, Zbigniew Włodarczyk, Agnieszka Wróblewska, Sergiusz Bruzik, Karolina Chałubiec, Monika Cichalewska, Monika Cichosz, Dorota Czech, Łukasz Drzewiecki, Katarzyna Gółkowska, Katarzyna Jarosławska, Agnieszka Kałuża, Krzysztof Karolczak, Maciej Kmiecik, Monika Krawczyk, Magdalena Lis, Waldemar Matusiak, Zbigniew Pierzak, Sylwia Rosołowicz, Tomasz Ratajczyk, Olga Rudnik, Ewa Wróbel



Rocznik: 1995
Klasa: 4D
Wychowawca: Barbara Waligórska
Uczniowie: , Marta Bańłosz, Agnieszka Beme, Agnieszka Borkiewicz, Anna Borkiewicz, Teresa Czaja, Jolanta Dawidziak, Anna Fligel, Marcin Glapiński, Ewa Golińska, Agnieszka Grobelna, Joanna Kapituła, Izabela Królikowska, Arkadiusz Lepla, Alina Marczewska, Małgorzata Marczewska, Marcin Okoń, Irena Piasecka, Izabela Plusiewicz, Justyna Sopur, Izabela Szczepańska, Anna Turek, Małgorzata Wiśniewska, Aneta Ziomek, Dagmara Domańska, Agnieszka Duczmańska, Małgorzata Drożdż, Anita Florczak, Edyta Grobelna, Tomasz Jodłowski, Arkadiusz Kłos, Agnieszka Kolasińska, Dominik Lis, Aneta Nastarowicz, Katarzyna Płocka, Aneta Rubajczyk, Agnieszka Tomczyk, Iwona Urbaniak, Agnieszka Waszczuk



Rocznik: 1995
Klasa: 4E
Wychowawca: Krystyna Rybak
Uczniowie: , Robert Grobelny, Tomasz Palma, Tomasz Rychliński, Marcin Wojtanowicz, Joanna Endler, Jadwiga Filipczak, Monika Fogel, Agnieszka Guć, Urszula Jachacz, Jolanta Juszczak, Anna Kolęda, Aneta Kolińska, Katarzyna Kowalska, Beata Kozakiewicz, Marlena Kujawa, Marzena Mizerska, Małgorzata Pawlak, Iwona Skorek, Katarzyna Staciwa, Agnieszka Sulińska, Anna Ziemba, Ewa Błaszczyk, Renata Grzelak, Anna Kubiak, Małgorzata Kuchnicka, Joanna Marczak, Agnieszka Matusiak, Dorota Mazurkiewicz, Agnieszka Michalak, Alina Mielczarek, Małgorzata Moj, Alina Nowak, Monika Pietkiewicz, Róża Spurtacz, Agnieszka Szukalska, Joanna Urbaniak, Małgorzata Woźniak



Rocznik: 1995
Klasa: 4F
Wychowawca: Jerzy Trzciński
Uczniowie: , Dutkiewicz Michał, Ejsmont Janusz, Jurek Piotr, Pelc Jacek, Zieliński Marcin, Dolecińska Agnieszka, Hanclich Katarzyna, Jabłońska Aneta, Jakubowska Anna, Jerczyńska Dorota, Materek Agnieszka, Michalska Katarzyna, Oleszkiewicz Małgorzata, Pacelt Karolina, Płócienniczak Kamila, Werecka Katarzyna, Wierucka Agnieszka, Wiśniewska Katarzyna, Wójtowicz Kamila, Borowska Agata, Frątczak Kinga, Gajdecka Jolanta, Godzińska Aleksandra, Iżykowska Anna, Kopytek Wioletta, Krata Agnieszka, Kubacka Agnieszka, Kubacka Aneta, Marczak Marlena, Misiak Izabela, Nowicka Katarzyna, Przecherska Agata, Urbanek Katarzyna



Rocznik: 1996
Klasa: 4A
Wychowawca: Janusz Płaczek
Uczniowie: Mirosława Adamkiewicz, Marlena Bartczak, Milena Chmiel, Monika Dziobiak, Bogusława Grochala, Izabela Gruchot, Monika Grzanka, Wioletta Kaczmarek, Maciej Kardecki, Dorota Krzyżańska, Magdalena Mikołajewska, Kalina Rybak, Olga Serwecińska, Aleksandra Staniucha, Katarzyna Sulińska, Sylwia Szafrańska, Magdalena Sztandera, Katarzyna Welguś, Agnieszka Zawada, Anna Buda, Aneta Dominiak, Ewa Karpińska, Alicja Kikowska, Agnieszka Klęk, Maja Marciniak, Dominik Okoń, Anna Palma, Tomasz Ziółkowski



Rocznik: 1996
Klasa: 4B
Wychowawca: Maria Cyran
Uczniowie: Domagała Monika, Filipowski Arkadiusz, Frontczak Monika, Fulko Beata, Góra Arkadiusz, Górna Grażyna, Kędzierska Magdalena, Kościan Edyta, Kowalska Renata, Mizerska Agnieszka, Myszka Dawid, Nowicka Anita, Pustelnik Michał, Stawirej Kamil, Stolarczyk Maria, Szczepaniak Dorota, Zdobysz Arleta, Augustyniak Elżbieta, Golec Anna, Lewandowska Joanna, Otrębski Maciej, Rózik Eliza, Sieradzki Przemysław, Sikała Monika, Solarek Adam, Szczepańska Wioletta, Witczak Marcin



Rocznik: 1996
Klasa: 4C
Wychowawca: Maria Czacherska
Uczniowie: Bakalarczyk Kamila, Galicka Kamila, Gołąb Anna, Ignaczak Iwona, Kaczmarek Aneta, Kołodziejczyk Małgorzata, Komuńska Arleta, Laskowska Ewelina, Marczak Justyna, Matysiak Katarzyna, Nowicka Anna, Nowicka Dagmara, Rychlińska Agnieszka, Troczyńska Anna, Wójcik Anna, Zbyr Ewa, Chlebicz Tomasz, Miśkiewicz Paweł, Borkiewicz Katarzyna, Czyżak Agnieszka, Drużbicka Aneta, Hesse Agnieszka, Jarosławska Anna, Kaczmarek Sylwia, Kleciak Aleksandra, Koperwas Jolanta, Sobczyńska Małgorzta, Szewczyk Anna, Wesołowska Katarzyna, Paczkowski Adam



Rocznik: 1996
Klasa: 4D
Wychowawca: Ewa Raj
Uczniowie: Brzączek Katarzyna, Ejsmont Paweł, Filipiak Maciej, Jaros Małgorzata, Kamińska Anna, Kubasiewicz Emilia, Kuraś Sylwia, Majkowska Justyna, Nowicka Katarzyna, Owczarek Aneta, Piasecka Aneta, Pasecka Ilona, Spętana Kamila, Sylwestrzak Ewa, Zduńczyk Aneta, Biniasiewicz Monika, Ciachurska Anita, Czerniak Magdalena, Kacperczyk Joanna, Lewandowska Edyta, Maciaszek Piotr, Matuszewska Aneta, Obieżałek Magdalena, Smolna Iwona, Sobczak Aleksandra, Stefanik Marcin, Zalewska Wioletta



Rocznik: 1996
Klasa: 4E
Wychowawca: Danuta Oleszczyk
Uczniowie: Bamberska Dagmara, Chrzuściel Ewelina, Cypryńska Iwona, Danielewska Marta, Dendek Ilona, Fijałkowska Emilia, Frycze Tomasz, Gradowska Ewa, Grzybowska Oliwia, Jaros Anna, Klemczak Izabela, Kochelak Aneta, Kubik Agnieszka, Łyczkowska Aleksandra, Olejnik Marta, Pilc Adam, Siedlarek Irena, Stryjakiewicz Emilia, Szewczyk Magdalena, Wośko Aneta, Banasiak Joanna, Becalik Joanna, Bakalarczyk Kinga, Borczyk Sylwia, Chudzia Joanna, Doliwa Olga, Jóźwiak Anna, Jóźwiak Artur, Pluta Marcin, Sakiewa Anna, Stępnik Sylwia, Sznyk Małgorzata



Rocznik: 1997
Klasa: 4A
Wychowawca: Ewa Karpińska
Uczniowie: Adamczewska Eliza, Andrzejczak Monika, Leśniewska Barbara Elżbieta, Lipińska Małgorzata, Michalska Małgorzata Mieczysława, Mielczarek Barbara, Nastarowicz Marzena Agnieszka, Palka Joanna Monika, Siekierska Aleksandra Magdalena, Tamecka Ewelina Dorota, Włodarczyk Agnieszka, Wawrzyniak Małgorzata, Krzymiński Adam Sylwester, Kulesza Marcin, Skrzak Rafał Cezary, Strzesak Łukasz Tadeusz, Wójcik Michał Wojciech, Błaszczyk Ewa Urszula, Daniel Agnieszka Anna, Dodek Dorota Anna, Dobroń Agnieszka Bożena, Gałązka Anna, Kaflak Magdalena, Koszek Ewelina, Kościan Joanna, Kowalczyk Bożena Sylwia, Łaniewska Justyna, Nebor Izabela Małgorzata, Sagan Monika, Skowrońska Marzena Agnieszka, Wolarek Monika Magdalena, Woźniak Gabriela, Ziółkowska Joanna



Rocznik: 1997
Klasa: 4B
Wychowawca: Grażyna Gzik
Uczniowie: Andruszkiewicz Marta, Bączkowski Paweł, Chudzia Małgorzata, Fraj Katarzyna, Gajderowicz Agnieszka, Grudzień Remigiusz, Kaczmarek Agnieszka, Kucharska Paulina, Łuczak Emilia, Matusiak Katarzyna, Niemiec Sabina, Ochocka Lidia, Pelc Katarzyna, Pietrzykowska Katarzyna, Pustelnik Małgorzata, Siwek Małgorzata, Sobański Michał, Szkudlarek Emilia, Szymańska Agnieszka, Śpikowska Katarzyna, Ziółkowska Joanna, Dąbrowska Emilia, Dłubała Maria, Donat Agnieszka, Galewski Piotr, Guć Sylwia, Kabalska Iga, Karkutt Magdalena, Kopytek Sylwia, Kowalik Magdalena, Kubiak Katarzyna, Nowak Izabela, Ośródek Piotr, Sędkowski Tomasz, Sokala Aleksander, Struzikiewicz Joanna, Szynczewski Jakub, Tomaszewska Anna, Tucki Mariusz, Żmuda Mariusz



Rocznik: 1997
Klasa: 4C
Wychowawca: Dorota Kabalska Szewczyk
Uczniowie: Manias Jarosław, Pokora Bartosz, Rosik Arkadiusz, Szymański Rafał, Frątczak Marta, Kaczmarek Małgorzata, Klimczak Iwona, Kusman Aneta, Lipińska Anna, Ludwisiak Kalina, Paczesna Elżbieta, Razum Magdalena, Sikorska Izabla, Sobczak Aleksandra, Stryjakiewicz Alicja, Szulc Tatiana, Urbanowska Karolina, Wągrowska Aleksandra, Wilczyńska Aleksandra, Wiśniewska Marta, Wójt Katarzyna, Wolf Katarzyna, Biland Marcin, Jóźwiak Marek, Kotala Łukasz, Owczarek Mirosław, Rymarczyk Adam, Skorek Marcin, Ulanowski Rafał, Wiśniewski Michał, Wójcikowski Łukasz, Brzozowska Joanna, Gajewska Anna, Frontczak Marta, Lewandowska Joanna, Piotrowska Agnieszka, Pyzel Joanna



Rocznik: 1997
Klasa: 4D
Wychowawca: Tomasz Siemienkowicz
Uczniowie: Borkiet Mariusz, Gąsior Mariusz, Masłowski Daniel, Szubert Krzysztof, Błasiak Anna, Czacherska Joanna, Czubińska Izabella, Góralczyk Aneta, Hetig Karina, Kaczmarek Agata, Korczak Małgorzata, Kosecka Anna, Kurzawska Małgorzata, Maciejewska Magdalena, Michalska Eliza, Piestrzyńska Agnieszka, Smyk Joanna, Wajman Monika, Zawieja Joanna, Medalion Wioletta, Adamkiewicz Dominik, Marczak Piotr, Piotrowski Rafał, Piwowarski Michał, Szulc Łukasz, Bednarska Magdalena, Głogowska Sylwia, Hirsz Aleksandra, Jóźwiak Grażyna, Komońska Kamila, Krysztofiak Aleksandra, Kulesza Marta, Modlińska Agnieszka, Pawlik Małgorzata, Wiązek Magdalena, Zawierucha Beata



Rocznik: 1997
Klasa: 4E
Wychowawca: Anna Dymarek
Uczniowie: Augustyniak Sławomir, Górski Konrad, Lichy Krzysztof, Niedźwiecki Maciej, Nowakowski Mieczysław, Pisarek Marcin, Porębski Jakub, Rybak Adam, Stępień Artur, Stępnik Łukasz, Antas Katarzyna, Ignaczak Anna, Kazek Dagmara, Kocobolska Katarzyna, Kowalczyk Izabela, Pustelnik Katarzyna, Sagan Ewa, Tyrakowska Marta, Witczak Katarzyna, Zawada Joanna, Hermanowski Piotr, Ogiński Marcin, Pilc Krzysztof, Wojciechowski Rafał, Andrysiak Justyna, Borkiewicz Beata, Chlebicz Anna, Heblewska Joanna, Jagiełło Katarzyna, Kierzkowska Anna, Kruszyńska Kinga, Kwapisz Monika, Ośródek Anna, Pietrus Monika, Suchańska Anna, Taczała Izabela, Troszczyńska Magdalena



Rocznik: 1998
Klasa: 4A
Wychowawca: Henryka Zasowska
Uczniowie: Bartosik Małgorzata, Frycze Joanna, Jezierska Izabela, Królikowska Aleksandra, Kulak Agata, Kurzawska Elżbieta, Łągwa Agnieszka, Maniecka Izabela, Manios Mirosława, Matusiak Joanna, Masłowska Agata, Pol Julita, Rosiak Izabela, Szremska Ewelina, Ciepłuch Alina, Dobroń Aleksandra, Goldman Magdalena, Górniak Justyna, Hajnrych Małgorzata, Kłysińska Karolina, Kowalska Agata, Kruszyńska Agnieszka, Mewald Małgorzata, Muzyka Magdalena, Parażka Dominika, Sadzińska Katarzyna, Skotnicka Marta, Szewczyk Anna, Węsierski Marcin, Wilk Tomasz, Witczak Marcin, Zwierzak Dariusz



Rocznik: 1998
Klasa: 4B
Wychowawca: Maria Wodzińska
Uczniowie: Chrzuściel Arkadiusz, Cichecka Anna, Czernik Paweł, Dąbek Tomasz, Hajdas Damian, Jakubowska Anna, Kmin Aleksandra, Kubiak Anna, Kumor Paweł, Myśkiewicz Anna, Pustelnik Łukasz, Rażniewski Przemysław, Spętana Magdalena, Szymański Mariusz, Wagner Maciej, Chrzanowski Piotr, Czyżyk Paweł, Jabłoński Patrycjusz, Kardacki Kamil, Kubiak Piotr, Kuśmierek Anna, Kuźnik Magdalena, Mataśka Katarzyna, Osińska Magdalena, Radzik Katarzyna, Rożniatowska Alicja, Sadowska Aleksandra, Sobieraj Justyna, Ślęzak Rafał, Śliwińska Magdalena, Ustyniak Izabela, Zalewski Bartłomiej



Rocznik: 1998
Klasa: 4D
Wychowawca: Anna Kwaśniewska-Szulc
Uczniowie: Michał Bednarski, Tomasz Chęciński, Przemysław Fryze, Sylwester Maćczak, Waldemar Maniewski, Łukasz Michalski, Przemysław Rychliński, Robert Światowy, Michał Wróbel, Agnieszka Frontczak, Monika Gardulska, Jolanta Gorzelańczyk, Sylwia Kosecka, Jolanta Łuczak, Monika Powroźnik, Paulina Raniszewska, Wioletta Walaszek, Tomasz Jurek, Piotr Czarnecki, Piotr Strózik, Tomasz Szukalski, Ilona Bartczak, Sylwia Baszczyk, Małgorzata Borkiewicz, Ilona Borszyńska, Agnieszka Dawid, Ewelina Gamoń, Aleksandra Guzikowska, Aleksandra Komuńska, Marta Królikowska, Iwona Maksimik, Ewa Perlińska, Bożena Szuster



Rocznik: 1998
Klasa: 4E
Wychowawca: Izabela Szmaja
Uczniowie: Beliniak Rafał, Borkiet Marta, Dybek Justyna, Frącala Monika, Knoblewska Alicja, Komza Barbara, Kryczkowski Łukasz, Łakomiak Monika, Majewski Łukasz, Manicki Sebastian, Piasecka Sylwia, Piotrowska Magdalena, Podsadniak Katarzyna, Sadowska Joanna, Szczepaniak Grażyna, Ziółkowska Małgorzata, Adamkiewicz Elżbieta, Bakalarczyk Marlena, Chrzanowski Sebastian, Chrześcijanek Agata, Czacherska Magdalena, Janecki Paweł, Królikowska Agnieszka, Lapeta Katarzyna, Marcińczak Bartosz, Olejnik Ewelina, Piechura Wojciech, Piekarczyk Dariusz, Piwowarska Anita, Staniucha Adriana, Więcek Bartosz



Rocznik: 1998
Klasa: 4F
Wychowawca: Tyrakowski Wojciech
Uczniowie: Bednarkiewicz Elwira, Bakalarczyk Aneta, Bielski Michał, Bomba Urszula, Jarzyński Emil, Konop Emila, Małoszczyk Karina, Skalski Roman, Susik Ewa, Swarzyński Witold, Wiśniewska Emilia, Zygmunt Anna, Golczyk Przemysław, Kaczmarek Anna, Klimczak Anna, Kłak Magdalena, Kowalczyk Wioletta, Kozakiewicz Krzysztof, Krawczyk Katarzyna, Lepsik Paulina, Manios Aleksandra, Mikołajewska Emilia, Olejnik Magdalena, Pietrzak Katarzyna, Szukalski Karol, Zagórski Bartosz



Rocznik: 1999
Klasa: 4A
Wychowawca: Tomasz MIś
Uczniowie: Borek Izabela, Brejt Elżbieta, Czerwińska Magdalena, Duczmańska Aleksandra, Filipiak Anna, Franiak Karolina, Galert Izabela, Górniak Katarzyna, Grzegorek Bogumiła, Guminiak Karolina, Kaczmarek Ilona, Kłak Monika, Krysztofiak Karolina, Kubiak Anna, Matusiak Iwona, Matusiak Kamila, Mróz Magdalena, Nowicka Małgorzata, Oleszkiewicz Beata, Polka Justyna, Sadowska Aleksandra, Sobieraj Magdalena, Stasiak Marta, Szafarowska Anna, Szturma Łukasz, Tłokińska Karolina, Tomczyk Anna, Tomczyk Dorota, Trafarska Aldona, Woszczyk Aleksandra, Żóraw Magdalena, Michalski Wojciech



Rocznik: 1999
Klasa: 4B
Wychowawca: Krystyna Juźwicka
Uczniowie: Bizoń Filip, Bruzik Magdalena, Kembłowska Agnieszka, Michalak Dominik, Serafińska Aleksandra, Światły Krzysztof, Szulc Kinga, Tomaszewski Tomasz, Trenkner Jakub, Tyrakowska Anna, Wieczorek Katarzyna, Wojciechowski Karol, Zych Agata, Brzozowski Łukasz, Jachowicz Aleksandra, Jankowski Łukasz, Jezierska Justyna, Kazek Tomasz, Klimaszewski Tomasz, Kujawska Anna, Kwapisz Paweł, Mazurkiewicz Piotr, Olejnik Anna, Piętka Michał, Przecherska Oliwia, Sobczak Katarzyna, Staniucha Anna, Sztendel Agnieszka, Tyszkiewicz Arkadiusz, Wojtysiak Łukasz, Zbęk Ewa



Rocznik: 1999
Klasa: 4C
Wychowawca: Aneta Witkowska
Uczniowie: Arkadiusz Borkowski, Jacek Gałązka, Mariusz Malinowski, Piotr Mosiniak, Tomasz Sowa, Łukasz Wójcik, Monika Chrzęszczyk, Izabela Czajkowska, Aleksandra Czarnecka, Anna Dąbrowska, Katarzyna Dębińska, Magdalena Dzierzbicka, Karolina Forysińska, Emila Gradzik, Magdalena Grzelak, Magdalena Hajnike, Magdalena Kiendracka, Katarzyna Krajcer, Emilia Krata, Magdalena Krata, Monika Krysztofiak, Magdalena Legun, Małgorzata Mazurkiewicz, Monika Niewiadomska, Katarzyna Odbieżałek, Dominika Piotrowska, Małgorzata Rygulska, Jolanta Skupińska, Anna Stefańska, Agnieszka Szczepaniak, Małgorzata Toboła, Magdalena Tyszko, Renata Wesołowska, Lidia Wilczyńska, Ewa Wiśniewska



Rocznik: 1999
Klasa: 4D
Wychowawca: Dorota Jankowska
Uczniowie: Besser Agnieszka, Brus Karolina, Ciankiewicz Izabela, Dymarek Michał, Głowińska Justyna, Gut Aleksandra, Iwaniuk Katarzyna, Kaleta Izabela, Kawecka Dorota, Kinderman Łukasz, Łężak Agnieszka, Majchrzak Przemysław, Marciniak Katarzyna, Mendziak Ewa, Mikołajewska Izabela, Najdzionek Aleksandra, Prabucki Szymon, Rogalska Kamila, Stefaniak Joanna, Szewczyk Aleksandra, Bednarek Marcin, Janicka Aleksandra, Kaczmarek Jarosław, Kierzkowska Ewa, Kubiak Małgorzata, Lewandowicz Alicja, Marynowska Katarzyna, Michalska Aneta, Michalska Małgorzata, Piotrowska Aleksandra, Raźniewski Tomasz, Szewczyk Katarzyna, Woźniak Wioletta, Zbyr Rafał, Zdzieszek Mariusz



Rocznik: 1999
Klasa: 4E
Wychowawca: Krystyna Rybak
Uczniowie: Głuch Marcin, Godlewski Janusz, Jaros Dominik, Maciejewski Tomasz, Mularczyk Przemysław, Rychliński Marcin, Siuta Mariusz, Stanisławski Tomasz, Swarzyński Michał, Szymański Jacek, Dziadana Katarzyna, Gadomska Katarzyna, Godlewska Katarzyna, Janicka Ewa, Janisiak Mariola, Janisiak Renata, Kiedrowska Agnieszka, Kozakowska Anna, Krasowska Małgorzata, Leporowska Anna, Majewska Maria, Milczarek Anna, Niewiadomska Emilia, Ochędzan Ewelina, Pilarek Ilona, Pisarek Agnieszka, Pluskwa Aldona, Rybak Joanna, Rzeźniczak Małgorzata, Sianoszek Ewelina, Stępień Beata, Student Joanna, Szymańska Anna, Wawrzyniak Monika, Wiśniewska Emilia, Zaleska Ewelina



Rocznik: 1999
Klasa: 4F
Wychowawca: Bogdan Szews
Uczniowie: Aleksanderek Piotr, Chrzanowska Katarzyna, Banasiak Anna, Ciołek Adam, Dzierwa Marcin, Gwiazdowska Elżbieta, Kosecka Joanna, Majewska Renata, Monita Dorota, Nowicka Edyta, Sagan Rafał, Skowrońska Katarzyna, Stępień Anna, Susik Aleksandra, Susmenda Roksana, Żądło Katarzyna, Bednarska Iwona, Błaszczyński Seweryn, Gałązka Michał, Janas Kamila, Kmiecik Aneta, Majczyk Robert, Piasecka Magdalena, Placek Izabela, Raszewska Magdalena, Sadowska Ewa, Sagan Łukasz, Werecka Agata, Wyrwas Beata, Wysota Agnieszka



Rocznik: 2000
Klasa: 4A
Wychowawca: Alicja Bartczak
Uczniowie: Banaś Paulina, Błońska Agnieszka, Czerniak Sylwia, Czyż Anna, Dzierwa Magdalena, Gołębowska Alicja, Jagiełło Agata, Janisiak Aneta, Kamińska Aleksandra, Kembłowska Małgorzata, Kieszek Bartłomiej, Kluska Marta, Kołodziejczyk Grzegorz, Kowalska Maja, Kowalska Paulina, Kowalczyk Agnieszka, Krysztofiak Nina, Kula Katarzyna, Łodzińska Anna, Maciejewska Anna, Migoń Aleksandra, Piechura Anna, Pietrzykowska Arleta, Piwowarska Magdalena, Rusiniak Grzegorz, Sławińska Justyna, Sochacka Agnieszka, Stańczyk Aleksandra, Stolarczyk Katarzyna, Szczepańska Paulina, Śmieja Magdalena, Śpiewak Dominika, Tarka Kinga, Toboła Wojciech, Zakrajda Angelika, Zieleźnicka Magdalena



Rocznik: 2000
Klasa: 4B
Wychowawca: Maria Cyran
Uczniowie: Badek Agnieszka, Bartos Maria, Bartosik Piotr, Bednarska Kamila, Brodecka Aleksandra, Czarnecki Maciej, Delida Małgorzata, Dudek Krzysztof, Gabryelczyk Piotr, Hetig Łukasz, Kabziński Adam, Kawczyńska Magdalena, Keller Łukasz, Kmin Elżbieta, Kornatka Piotr, Kowalczyk Blanka, Kowalczyk Jarosław, Kowalczyk Małgorzata, Kowalski Witold, Kozakowski Rafał, Kryziński Michał, Kujawska Natalia, Machalski Paweł, Matyjas Tomasz, Miszczak Janusz, Nowakowska Martyna, Patora Marta, Pelc Łukasz, Pertkiewicz Małgorzata, Płaczek Joanna, Rosińska Joanna, Sowała Anna, Świętczak Rafał, Wiktorski Mieszko, Zawierucha Łukasz, Zdobysz Paulina, Zieńczyk Julia



Rocznik: 2000
Klasa: 4D
Wychowawca: Witold Oleszczyk
Uczniowie: Adamkiewicz Joanna, Bogusz Kamila, Chrzanowski Mirosław, Czacherski Michał, Czupryniak Ewa, Dziełak Adam, Gruda Agnieszka, Guć Marlena, Jażdżyk Przemysław, Kaczmarek Aneta, Kaniewski Andrzej, Kmieć Karolina, Kociumbas Michał, Kubiak Justyna, Łabuz Agnieszka, Maksymik Dorota, Marciniak Magdalena, Owczarek Monika, Pasternak Monika, Skotnicki Bartosz, Stefańska Katarzyna, Stoczkiewicz Jakub, Sobczak Kinga, Sokołowska Izabela, Szukalski Daniel, Urbaniak Sylwester, Wawrzyniak Grzegorz, Weber Edyta, Włodarczyk Aleksandra, Woszczyk Michał, Woś Marcin, Woźniak Tomasz, Zawadowski Radosław, Zglińska Katarzyna



Rocznik: 2000
Klasa: 4E
Wychowawca: Andrzej Witczak
Uczniowie: Begiert Katarzyna, Berliński Łukasz, Danielewski Dominik, Frach Aleksandra, Godzińska Izabela, Grudzień Ludwik, Jabłońska Katarzyna, Jastrzębski Maciej, Knul Dorota, Kożusznik Marcin, Królikowski Dominik, Kubiak Krzysztof, Kubik Joanna, Łukasiewicz Anna, Marcinkowski Tomasz, Miśkiewicz Marta, Pawlak Ewelina, Piotrowska Anna, Płuciennik Grzegorz, Rosiak Ewelina, Rzeźniczak Ewa, Sikała Olga, Siniarska Marta, Skalska Aleksandra, Stasiak Karolina, Szala Bogusława, Szaliński Michał, Szczepański Witold, Szmyt Sylwia, Światowa Agnieszka, Włodarczyk Paweł, Woźniak Marta



Rocznik: 2000
Klasa: 4F
Wychowawca: Anna Mołdawa
Uczniowie: Andrzejewski Tomasz, Białecka Agnieszka, Burska Aleksandra, Chęciński Jerzy, Damas Paweł, Danielewski Dawid, Dobroń Adam, Florczak Elżbieta, Gołębiowska Agnieszka, Hunt Agnieszka, Juszczak Wioleta, Klimczak Agnieszka, Król Anna, Kubiak Dominik, Lenarczyk Barbara, Maciaszek Joanna, Meler Tomasz, Modlińska Kamila, Nolberczak Barbara, Pogorzelski Marcin, Pokora Kamila, Rodziewicz Agnieszka, Słaba Justyna, Sokół Rafał, Ważyńska Aleksandra



Rocznik: 2001
Klasa: 3A
Wychowawca: Maria Czacherska
Uczniowie: Magdalena Antoszczyk, Agnieszka Błaszczyk, Agnieszka Diesner, Justyna Drużbicka, Katarzyna Franiak, Edyta Głowińkowska, Renata Grobelna, Krzysztof Jurek, Sławomir Kajl, Paweł Kapałka, Małgorzata Kapnik, Elżbieta Kraszewska, Teresa Kubiak, Magdalena Kusiak, Magdalena Lacha, Aleksandra Limitera, Michał Łęski, Agnieszka Makówka, Anna Manias, Dawid Mazurkiewicz, Magdalena Pencina, Andrzej Peruga, Bogumiła Piontek, Karol Piotrowski, Agnieszka Pokrzywniak, Anna Puchała, Aleksandra Rzeźniczak, Katarzyna Sobolewska, Piotr Stępień, Małgorzata Szataniak, Martyna Szymańska, Michał Traczyk, Katarzyna Tądel, Karolina Wawrzecka



Rocznik: 2001
Klasa: 4B
Wychowawca: Janusz Płaczek
Uczniowie: Bocian Ewa, Ciesielski Jakub, Cieślak Agata, Danielewska Joanna, Gałązka Paweł, Gibert Anita, Hermanowska Małgorzata, Hertmanowska Marta, Janik Anna, Jasińska Anna, Józefiak Mateusz, Konieczny Piotr, Kowalik Kamila, Kowalska Karolina, Kucharczyk Katarzyna, Kuźnicki Adam, Ostojski Michał, Rybka Marcin, Rychlik Aleksandra, Santy Justyna, Socka Marta, Stępień Edyta, Stępień Wioletta, Szynczewska Katarzyna, Świercz Izabela, Tyrakowska Magdalena, Urban Piotr, Ustyniak Monika, Waluda Aleksandra, Włodarczyk Karolina, Woźnicka Agnieszka, Zasowska Małgorzata, Zięba Katarzyna



Rocznik: 2001
Klasa: 4C
Wychowawca: Dorota Kabalska-Szewczyk
Uczniowie: Bednarek Wioleta, Bednarkiewicz Krzysztofa, Buda Agnieszka, Cierpiatka Renata, Durzewska Justyna, Dyrgoń Anna, Filipiak Michał, Głuszczyńska Monika, Graczyk Aleksandra, Hendzlik Magdalena, Iwańska Aneta, Jonczyk Karolina, Kącka Magdalena, Krata Sławomir, Krawczyk Krzysztof, Krystkiewicz Paweł, Licha Marcelina, Majkowska Monika, Makowska Joanna, Malka Waldemar, Maniosik Elżbieta, Marczak Monika, Mosiniak Dominika, Paczesna Aleksandra, Piatczyc Ramona, Podwysocka Katarzyna, Poklasińska Edyta, Ratajczyk Małgorzata, Rzeźniczak Agnieszka, Skura Justyna, Staniucha Milena, Urbaniak Katarzyna, Urbańczyk Grażyna



Rocznik: 2001
Klasa: 4D
Wychowawca: Anna Gajewska
Uczniowie: Bajak Monika, Bebej Arkadiusz, Błoch Marta, Brożyńska Emilia, Chrabela Agata, Ciepłucha Damian, Guzikowski Sylwester, Ignaczak Krzysztof, Jaracz Joanna, Jaruga Anna, Kacperek Mariusz, Kapica Szymon, Komorek Anna, Korona Rafał, Kurczyńska Katarzyna, Kuśmierek Beata, Latus Katarzyna, Łazuchiewicz Anna, Łukasiewicz Ewelina, Olejnik Liliana, Parandyk Karol, Piwowarski Jakub, Rek Krzysztof, Rusiniak Katarzyna, Sobczak Mariusz, Stasiak Magdalena, Tomaszewski Krzysztof, Urbaniak Agnieszka, Waszczuk Anna, Wiśniewska Magdalena, Witkowski Tomasz, Woszczak Agata



Rocznik: 2001
Klasa: 4E
Wychowawca: Danuta Oleszczyk
Uczniowie: Marta Abramczyk, Kamila Antczak, Beata Barton, Agnieszka Buczkowska, Remigiusz Cejzner, Magdalena Derlecka, Beata Dobroń, Dominik Dyoniziak, Jakub Engler, Aleksandra Forysińska, Artur Frączek, Michał Jachowicz, Sylwester Janczak, Zbigniew Kaczmarzyński, Michał Kazek, Katarzyna Kłysińska, Michał Kowalkiewicz, Agnieszka Lider, Michalina Łagunionok, Barbara Maciejewska, Anna Mielczarek, Agata Migas, Magdalena Nowak, Piotr Rutkowski, Witold Sadowski, Arleta Skwarnecka, Emilia Sobczak, Andrzej Sobieraj, Joanna Stasiak, Karolina Szczygólska, Piotr Szewczyk, Łukasz Tyrakowski, Maja Wilińska, Agata Wojarska, Elżbieta Woźniak



Rocznik: 2001
Klasa: 4F
Wychowawca: Ewa Karpińska
Uczniowie: Szymon Będkowski, Marcin Bocian, Łukasz Bystry, Łukasz Czapiński, Emilia Gołębowska, Bartłomiej Hałapup, Karolina Kacprzak, Joanna Kalkowska, Katarzyna Kapnik, Tomasz Kokociński, Krzysztof Komisarek, Aleksandra Konieczna, Magdalena Kowalczyk, Kamila Kozioł, Karolina Kubiak, Renata Lis, Kamil Maciejewski, Joanna Marynowska, Marta Netter, Edyta Parzybut, Łukasz Pilarski, Olga Pohl, Błażej Stoparczyk, Adriana Sujka, Izabela Śliwińska, Łukasz Ślusarek, Emilia Wawrzecka, Justyna Woźniak, Joanna Wściubiak



Rocznik: 2002
Klasa: 4A
Wychowawca: Anna Kwaśniewska-Szulc
Uczniowie: Bartosik Lidia, Baszczyk Jakub, Dymarek Łukasz, Furmańczyk Ada, Kalbarczyk Emilia, Kinderman Anna, Kazimierczak Jacek, Klimaszewska Agnieszka, Klimkiewicz Rafał, Manios Mariusz, Marszałek Emilia, Matusiak Justyna, Matysiak Marcin, Michalak Karolina, Mistrzak Eliza, Pawlik Michał, Pietras Anna, Pokora Magdalena, Polakowski Zbigniew, Rogalska Gabriela, Rybak Magdalena, Rychlińska Katarzyna, Skrzypczyńska Agnieszka, Stasiak Karina, Stec Daniel, Stefaniak Aleksandra, Stępnik Ilona, Szewczyk Agnieszka, Szymczak Renata, Talacha Agnieszka, Wawrzyniak Anna, Wrąbel Paulina, Wróbel Aleksandra



Rocznik: 2002
Klasa: 4B
Wychowawca: Barbara Waligórska
Uczniowie: Łukasz Bartosik, Joanna Cieślak, Paweł Domagała, Małgorzata Frontczak, Sławomir Gałązka, Justyna Ignaczak, Marzena Jachowicz, Przemysław Kąkolewski, Magdalena Kędzierska, Anna Kinderman, Katarzyna Konieczna, Aleksandra Krajewska, Agnieszka Lewandowska, Łukasz Ławniczak, Piotr Machalski, Justyna Makara, Tomasz Malarczyk, Kamil Mularczyk, Marcin Oleszczyk, Łukasz Owczarek, Pawlak Elżbieta, Pietrzak Justyna, Anna Podsadniak, Rosiak Lidia, Mariusz Skrobiranda, Jarosław Snowarski, Agnieszka Sosnowska, Radosław Stępnik, Aleksandra Szkudlarek, Agnieszka Tomaszuk, Agnieszka Trawka, Piotr Wichan, Monika Wojciechowska, Magdalena Woskowska, Anna Zasowska



Rocznik: 2002
Klasa: 4C
Wychowawca: Grażyna Gzik
Uczniowie: Andruszewska Anna, Andruszewska Ewa, Andrzejak Karolina, Architek Joanna, Bednarek Justyna, Binas Anna, Brzezińska Agnieszka, Dobroń Donata, Dunajska Aleksandra, Frącala Karolina, Kilian Małgorzata, Kolińska Marta, Krawczyk Anna, Krzykalak Żaneta, Kuraś Grzegorz, Majewska Katarzyna, Marciniak Elżbieta, Miśkiewicz Anna, Ogińska Magdalena, Ożyźniewska Agnieszka, Paradzińska Joanna, Pawliczak Paulina, Plichta Marta, Pniewska Magdalena, Smolnik Renata, Solarek Monika, Szuster Justyna, Szymańska Małgorzata, Tomaszewska Agata, Trzaskowska Joanna, Walczak Ewelina, Wiśniewska Karolina, Witczak Magdalena



Rocznik: 2002
Klasa: 4D
Wychowawca: Aleksander Tymoczko
Uczniowie: Adamiak Marcin, Banach Katarzyna, Buda Anna, Chmiel Łukasz, Chojnacka Kinga, Cieślak Paulina, Dąbrowski Daniel, Dworczak Małgorzata, Janowski Paweł, Jeliński Robert, Kaczmarek Kamila, Tomaszewski Krzysztof, Kawecka Agnieszka, Komisarek Anna, Kornatka Krzysztof, Kowalczyk Justyna, Kuc Tomasz, Łakomiak Sylwia, Łęska Kamila, Maślak Justyna, Matusiak Monika, Matyjas Jan, Miśkiewicz Agata, Olejnik Piotr, Palińska Aleksandra, Pilc Piotr, Pilc Wojciech, Płuciennik Małgorzata, Rol Patrycja, Rosiak Marta, Rychlik Magdalena, Salamon Michał, Śpiewak Kamila, Walczak Monika, Winciałowicz Ewa, Zalewski Jakub



Rocznik: 2002
Klasa: 4E
Wychowawca: Edyta Kaczmarek
Uczniowie: Andrzejczak Krzysztof, Besser Iwona, Brzęczek Marcin, Bulzacka Karolina, Cieślak Bogumiła, Czuryłowska Julia, Fogel Łukasz, Gołębiowska Aleksandra, Grobelna Magdalena, Jakubiak Marta, Jezierska Anna, Kazek Paweł, Konopka Dorota, Krawczyk Magdalena, Królikowska Izabela, Kuświk Ewa, Lewiński Michał, Luty Agata, Majcherska Aneta, Majewski Michał, Nastarowicz Żaneta, Okrasa Małgorzata, Owczarek Michał, Pawłowska Agnieszka, Pietrzak Marzena, Piorek Lidia, Rędzikowska Edyta, Rzeźniczak Stanisław, Skurpel Joanna, Strzała Agnieszka, Strzała Marek, Ziółkowska Anna



Rocznik: 2002
Klasa: 4F
Wychowawca: Anna Dymarek
Uczniowie: Będkowski Kamil, Fraszczak Emilia, Fronczak Marcin, Gocałek Agnieszka, Gorący Gracjan, Gorący Sebastian, Gostyński Maciej, Gruchot Katarzyna, Janas Aurelia, Janecki Piotr, Jóźwiak Łukasz, Kosecka Joanna, Kowalczyk Kamila, Lubiszewska Edyta, Maruszewska Paulina, Matysiak Marta, Mendziak Katarzyna, Mikołajczyk Anna, Niewiadomska Katarzyna, Powichrowska Katarzyna, Ratajczyk Jakub, Sagan Monika, Sarzała Magdalena, Skiba Przemysław, Skotnicka Aleksandra, Stefański Piotr, Szymczak Wiktor, Tokarski Kamil, Tomczyk Agnieszka, Trenkner Mikołaj, Wartalska Aneta, Wdowiak Lilianna, Woszczak Konrad, Zadzimska Katarzyna



Rocznik: 2002
Klasa: 4G
Wychowawca: Henryka Zasowska
Uczniowie: Andrzej Brzeziecki, Agnieszka Cichowicz, Katarzyna Górna, Wiktor Jakubowiak, Krzysztof Jałowiczka, Aleksandra Kaczmarek, Anna Kaczmarek, Magdalena Kapituła, Rafał Konp, Izabela Kowalczyk, Magdalena Kozłowska, Przemysław Kozłowski, Robert Królikowski, Ewelina Legun, Agnieszka Nadolska, Katarzyna Parzybut, Marek Paszkowski, Małgorzata Pawlicka, Joanna Penda, Aleksandra Pola, Łukasz Ratajczyk, Anna Rubajczyk, Agnieszka Rzepka, Magdalena Soboska, Patryk Sokal, Gabriela Szubańska, Robert Szymczak, Przemysław Turkiewicz, Rafał Urbaniak, Anna Witowska, Małgorzata Zdrzenicka



Rocznik: 2003
Klasa: 4A
Wychowawca: Aleksandra Antoszczyk
Uczniowie: Banaś Agnieszka, Biland Anna, Błaszczyk Aleksandra, Bogaczek Anna, Ciompała Kamil, Drzazga Dorota, Gabara Piotr, Haraśny Daria, Janczewska Agnieszka, Kaczmarek Beata, Kalkowska Beata, Klonowicz Olga, Kopciuch Ewelina, Królak Katarzyna, Laurysiewicz Rafał, Legun Katarzyna, Łopatecka Katarzyna, Łuczyńska Kamila, Marciniak Agnieszka, Matejska Martyna, Mistrzak Magdalena, Morejko Agnieszka, Nastarowicz Marta, Naumowicz Piotr, Pietrzak Anna, Piotrowski Adam, Poprawski Grzegorz, Powroźnik Agnieszka, Raniszewski Jakub, Rosiak Justyna, Różańska Dorota, Sujka Joanna, Tomczak Paulina, Zawada Marcin



Rocznik: 2003
Klasa: 4B
Wychowawca: Maria Wodzińska
Uczniowie: Bebej Anna, Begiert Mariusz, Budka Marta, Cicha Martyna, Domagalska Małgorzata, Dziedziczak Michał, Fiszer Agnieszka, Gajderowicz Piotr, Golińska Magdalena, Góralczyk Michał, Klimczak Jakub, Kociubiński Piotr, Kociumbas Małgorzata, Kołodziejska Jolanta, Kowalczyk Joanna, Leśniak Tomasz, Łuczak Marzena, Mielczarek Adam, Ośródek Paweł, Papryc Małgorzata, Paradzińska Magdalena, Pazera Dorota, Polakowska Karolina, Rosiński Filip, Smarzych Marta, Stolarczyk Anna, Strzeliński Karol, Wierucka Kinga, Witczak Sebastian, Witkowski Dominik, Zięba Paweł



Rocznik: 2003
Klasa: 4C
Wychowawca: Zbigniew Chwiałkowski
Uczniowie: Błasiak Karolina, Bułeczka Paweł, Butwicki Marcin, Chmyłko Dorota, Chyb Emilia, Ciesielski Damian, Domagalska Katarzyna, Dubiel Katarzyna, Godlewska Agata, Gołębiak Andrzej, Iwańska Paulina, Jagielska Monika, Jamroż Łukasz, Jurkowska Emilia, Kaczmarek Agata, Klauzińska Emilia, Kolano Jolanta, Kowalski Marcin, Kulesa Agnieszka, Nikołaj Marta, Pawlik Monika, Piątkowska Nina, Piesyk Edyta, Pietrasiak Marlena, Pietrzak Anita, Piotrowska Anna, Podgórska Anna, Romankiewicz Maciej, Ruda Katarzyna, Stasiak Ewa, Woszczak Anna, Woźnicka Jolanta, Wójcik Martyna, Zalewska Joanna



Rocznik: 2003
Klasa: 4D
Wychowawca: Tomasz Siemienkowicz
Uczniowie: Kamila Andruszewska, Piotr Bajewski, Emilia Barwaśna, Aleksander Ciompała, Jarosław Cybulski, Tymoteusz Dziedzic, Anna Dzierżawska, Magdalena Gołuchowska, Karolina Górowska, Kamil Haraszkiewicz, Daria Jaruga, Marcin Jaworski, Dominika Kaczmarek, Magdalena Kłoś, Alina Kowalczyk, Agnieszka Kusiak, Anna Kusiak, Katarzyna Maruszewska, Marta Okupińska, Łukasz Opaliński, Seweryn Piekarczyk, Ewelina Piekarska, Kamil Piwowarski, Aleksandra Pol, Piotr Rosiak, Adam Sradomski, Katarzyna Staniucha, Anna Szulc, Michał Ulanowski, Andżelika Wilińska



Rocznik: 2003
Klasa: 4E
Wychowawca: Aleksander Rosiak
Uczniowie: Abramczyk Marek, Bąk Marcin, Bladowska Żaklina, Dobrowolska Sylwia, Garbarczyk Marcin, Jakubiak Paulina, Kapica Aleksandra, Kazimierczak Agnieszka, Kłak Justyna, Koziara Jowita, Krawczyk Magdalena, Kubiak Agata, Kubiak Kamila, Kucharska Agnieszka, Kulak Małgorzata, Kulawiecka Sylwia, Kulda Monika, Łabuz Piotr, Maksimik Barbara, Miszczak Michał, Patora Katarzyna, Popławska Patrycja, Puławska Katarzyna, Raczyńska Agnieszka, Sagan Magdalena, Sławuta Michał, Smyk Łukasz, Starczewski Gabriel, Szcześniak Łukasz, Wierczyńska Monika, Włodarczyk Małgorzata, Wrąbel Magdalena, Zieliński Krzysztof



Rocznik: 2003
Klasa: 4F
Wychowawca: Paweł Łukaszewski
Uczniowie: Katarzyna Bąk, Małgorzata Ciesielska, Mariusz Ciesielski, Anna Czarnecka, Katarzyna Grząsik, Anna Lider, Anna Matusiak, Roman Naskręt, Krzysztof Orzepiński, Paulina Owczarek, Piotr Pietras, Michał Ratajczyk, Łukasz Ruda, Michał Sławiński, Łukasz Stanisławski, Michał Staszczyk, Michał Stolarski, Mateusz Szczepański, Dominika Światowa, Sylwia Świercz, Ewelina Tomczyk, Cezary Wojtalak, Monika Wóżniak



Rocznik: 2003
Klasa: 4G
Wychowawca: Walentyna Bratek
Uczniowie: Barton Marcin, Bystry Marcin, Ciankiewicz Tomasz, Ciołkowski Łukasz, Czerniak Adriana, Fraszka Błażej, Glinkowska Magdalena, Grzebielucha Sebastian, Ignaczak Katarzyna, Juszczak Agnieszka, Kaczmarek Justyna, Kaczmarska Agnieszka, Karolewska Agnieszka, Kowalczyk Ewa, Kubiaczyk Paulina, Linka Małgorzata, Marciniak Damian, Masłowski Łukasz, Nowakowska Kamila, Ogińska Karolina, Pawłowski Łukasz, Skotnicki Kamil, Sokół Łukasz, Staniska Agnieszka, Szewczyk Aneta, Szulc Maria, Uryszek Dariusz, Werecka Anna, Wichrowski Maciej, Wójcik Krzysztof



Rocznik: 2003
Klasa: 4H
Wychowawca: Anita Tosik
Uczniowie: Szymon Borowski, Beata Chrześcijanek, Andrzej Felcenloben, Agnieszka Fogiel, Weronika Gałęzowska, Anna Góraj, Agnieszka Janik, Anna Justyńska, Maciej Kamieniak, Piotr Kawczyński, Katarzyna Kozioróg, Tomasz Krata, Magdalena Kucharuk, Magdalena Łabuz, Przemysław Matusiak, Małgorzata Matyjas, Kinga Misiak, Ilona Nosal, Agata Obara, Aneta Odbieżałek, Łukasz Pietrzak, Joanna Plajzer, Małgorzata Przybylska, Małgorzata Raźniewska, Paweł Rybka, Rafał Siuta, Dawid Szakiel, Katarzyna Sobczyk, Julita Urbańska, Marta Ustyniak, Dominika Węsierska, Monika Zając, Jakub Zawierucha



Rocznik: 2004
Klasa: 4A
Wychowawca: Bogdan Szews
Uczniowie: Bednarek Aleksandra, Bogaczek Tomasz, Bogdańska Monika, Falana Aleksandra, Fice Aleksandra, Fraszka Marcin, Grobelna Agata, Jabłońska Magdalena, Karbowska Alicja, Kosińska Iwona, Madalińska Sandra, Makowska Anna, Manosik Katarzyna, Markiewicz Martyna, Michalska Marta, Okoński Radosław, Osińska Agnieszka, Pelc Filip, Piatczyc Albert, Rychlik Anna, Sierszeń Anna, Stępień Magdalena, Stolarczyk Filip, Szulgan Łukasz, Śnieg Ewa, Taborek Anna, Tyrcha Krzysztof, Wawrzyniak Krzysztof, Wdowiak Justyna, Woźniak Karolina, Zawada Maciej, Zięterska Anna, Żak Joanna



Rocznik: 2004
Klasa: 4B
Wychowawca: Witold Oleszczyk
Uczniowie: Awdziej Katarzyna, Chwiałkowski Piotr, Czarnecki Michał, Frąckiewicz Monika, Frątczak Marta, Gajewska Magdalena, Herc Justyna, Jaworska Marta, Kazek Przemysław, Knop Tomasz, Konieczna Maria, Kucharska Paulina, Lewiński Tomasz, Lipiński Tomasz, Łagunionok Wiktor, Majewski Michał, Marszałek Alicja, Maruszewska Lidia, Mataśka Anna, Paradzińska Katarzyna, Pietrzak Monika, Piotrowska Ewa, Rynkiewicz Patrycja, Stasiak Katarzyna, Stępień Izabela, Thiel Maria, Tomaszewska Agnieszka, Tomczyk Dariusz, Tosik Elżbieta, Wagner Gabriela, Witczak Anna, Wróblewska Anna



Rocznik: 2004
Klasa: 4C
Wychowawca: Ewa Raj
Uczniowie: Baj Beata, Czarnecka Justyna, Dłużyńska Eliza, Dominiak Angelika, Gołdyna Kamil, Jarchańska Anna, Kędzierska Anita, Kmiecik Katarzyna, Kucharska Monika, Kurowska Magdalena, Kusaj Elżbieta, Licha Dominika, Maciejewska Justyna, Matusiak Katarzyna, Michalski Mateusz, Mielczarek Monika, Mroczek Michał, Nowak Rafał, Pawlikowska Anna, Piechol Ewelina, Pogrzebska Justyna, Rachwalak Izabela, Radzimińska Dorota, Ruszkiewicz Magdalena, Sobczak Dorota, Warecka Marzena, Zawadzka Marta, Zwolak Dominika



Rocznik: 2004
Klasa: 4D
Wychowawca: Anna Mołdawa
Uczniowie: Barton Krzysztof, Bartosik Wioleta, Bednarek Piotr, Bernaś Agnieszka, Błaszczyk Katarzyna, Czacherski Tomasz, Czacharowski Grzegorz, Drzazga Emilia, Fornal Jakub, Gałązka Joanna, Gostyńska Katarzyna, Górski Krzysztof, Jarząbek Marta, Kamieniak Marta, Kowalski Mariusz, Kozera Dorota, Kubiak Maciej, Marciniak Anna, Mikołajczyk Anna, Modrzejewska Sylwia, Pabiański Paweł, Parada Iga, Paroński Marcin, Posioł Paulina, Sagan Marlena, Stolarczyk Michał, Trepka Magdalena, Urbaniak Mirosława, Węgrzynek Magdalena, Winnicki Tomasz, Wrąbel Jakub, Zieleźnicka Agata



Rocznik: 2004
Klasa: 4E
Wychowawca: Anna Maćczak-Pacelt
Uczniowie: Agnieszka Bruzik, Marcin Chrzęszczyk, Aleksandra Delida, Ewa Domagała, Iga Fidyk, Dariusz Grabowski, Tomasz Grochala, Małgorzata Józiak, Andrzej Kąkolewski, Karolina Kępniak, Urszula Kmin, Magdalena Konopka, Bartłomiej Kornacki, Paweł Kroczyński, Andrzej Królikowski, Kamil Królikowski, Krzysztof Krystyniak, Dorota Manias, Magdalena Olejnik, Daria Pawłowska, Monika Sarnik, Łukasz Stasiak, Sebastian Stasiak, Marta Szabłowska, Magdalena Szczepańska, Adam Wardęga, Dominika Widawska, Marcin Witkowski, Tomasz Wolski, Agnieszka Zródlak



Rocznik: 2004
Klasa: 4F
Wychowawca: Tomasz Miś
Uczniowie: Bartosik Anna, Drozd Bartłomiej, Dudczak Michał, Fikus Ewelina, Glinkowska Agnieszka, Gurazda Magdalena, Kamiński Piotr, Klimaszewski Szymon, Klimczak Przemysław, Kłak Mateusz, Kolińska Agnieszka, Kubiak Katarzyna, Kubus Izabela, Mac Monika, Marciniak Joanna, Rogalewicz Anna, Rybak Michał, Sarzała Marcin, Szukalska Monika, Świecicka Dorota, Wojciechowska Marta, Wojtylak Justyna, Zdobysz Klaudia, Złota Anna



Rocznik: 2004
Klasa: 4G
Wychowawca: Gabriela Zduniak
Uczniowie: Adamczewski Michał, Białek Edyta, Chmielewski Artur, Cieślak Anna, Dziamara Małgorzata, Jaworska Anna, Kacperska Magdalena, Kaczmarek Marek, Kołodziejczyk Tomasz, Kozieł Nina, Król Michał, Kubiak Marta, Kurek Alina, Lider Ewa, Matusiak Joanna, Michalak Arleta, Miśkiewicz Monika, Nazarkiewicz Angelika, Niedźwiecka Marta, Nowak Agnieszka, Nowak Robert, Nowicka Beata, Owczarek Agnieszka, Róg Paulina, Rudnik Gabriela, Skrzypczyńska Magda, Smęda Katarzyna, Sterczyński Łukasz, Szewczyk Erwina, Szturma Małgorzata, Śledzińska Weronika, Wlazłowska Michalina



Rocznik: 2004
Klasa: 4H
Wychowawca: Krystyna Rybak/ Anna Szulc
Uczniowie: Aleksandrowicz Artur, Architekt Anna, Bembenek Karol, Brzozowska Katarzyna, Ciapczyński Damian, Dłubała Magdalena, Domagała Piotr, Góralczyk Piotr, Hałapup Małgorzata, Jagielska Ewa, Jałowiczka Karolina, Jankowska Joanna, Kazba Ewa, Kazek Justyna, Kołodziejczyk Karolina, Komorek Dominik, Krawczyk Marcin, Kulesza Marta, Majewski Grzegorz, Michalski Tomasz, Mirowska Marta, Pawłowski Bartosz, Półgrabia Adam, Sikora Katarzyna, Skowron Magdalena, Warchlewska Aleksandra, Wilczyńska Magdalena, Wojciechowska Dorota, Wójt Tomasz, Zborowska Karolina, Żuberek Bartosz



Rocznik: 2005
Klasa: 3A
Wychowawca: Edyta Kaczmarek
Uczniowie: Chwiałkowska Martyna, Cienka Justyna, Cieślewicz Marta, Dubiel Sylwia, Dyja Justyna, Fijałkowska Anna, Jakubowska Agnieszka, Jerczyńska Marlena, Karolczak Agata, Klimczak Paulina, Kokoszka Michał, Kopytnik Michał, Kwiatkowska Kamila, Lewandowicz Anna, Majchrowska Mariola, Marczak Izabela, Meler Monika, Nowak Karolina, Nowak Oskar, Pietrzak Katarzyna, Pokora Karolina, Raniszewska Małgorzata, Rosiak Milena, Salomon Małgorzata, Smażek Alicja, Smolińska Marta, Szulgan Agnieszka, Tamecka Anna, Tomczyk Agnieszka, Wilczyńska Magdalena



Rocznik: 2005
Klasa: 3B
Wychowawca: Aleksander Tymoczko
Uczniowie: Baran Rafał, Bogdański Piotr, Borkowski Adam, Budka Sylwia, Bułeczka Anna, Ciapcińska Sylwia, Ciesielski Piotr, Deręgowski Piotr, Feliniak Dominika, Gałęziowski Dominik, Głuch Adam, Guzikowska Małgorzata, Jakubek Alicja, Jastrzębski Karol, Kacalak Michał, Kaniecki Mariusz, Kowalczyk Karolina, Kowalski Robert, Krakowska Anna, Kulesza Krzysztof, Laskowski Oskar, Lawrenz Marta, Maciejewska Anna, Marczak Maciej, Mołdawia Jan, Pająk Anna, Piekarczyk Magdalena, Piotrowski Piotr, Ruta Marta, Rzepecka Anna, Sobczak Emil, Szewczyk Bartłomiej, Urbaniak Ewelina, Ziółkowska Olga



Rocznik: 2005
Klasa: 3C
Wychowawca: Magdalena Lemiecha
Uczniowie: Bendkowska Aleksandra, Borkowski Mateusz, Brząkała Joanna, Chmielewska Anna, Cichecka Małgorzata, Furmańczyk Paweł, Gałka Paulina, Głowacka Anna, Głowacka Beata, Gołębowska Dagmara, Hornów Marta, Jabłoński Adam, Jamroż Ewelina, Jaronieska Erika, Kamińska Paulina, Kęder Maciej, Kosecka Marta, Kwaśniewicz Anna, Latus Kamila, Mikołajczyk Emila, Mikołajewska Małgorzata, Muszyńska Kamila, Nawrot Joanna, Pawlikowska Joanna, Simińska Dorota, Skiba Aleksandra, Staszewska Anna, Smolińska Aneta, Tarka Mariusz, Tomaszewska Justyna, Woźniak Anna



Rocznik: 2005
Klasa: 3D
Wychowawca: Barbara Waligórska
Uczniowie: Bartosik Dariusz, Bembenek Anna, Błaszczyk Marta, Domagała Bartłomiej, Gawor Bartłomiej, Gawor Michał, Jaworska Katarzyna, Jaworski Krzysztof, Kacała Piotr, Kochelski Przemysław, Kowalski Mateusz, Lichy Jakub, Lipa Karolina, Marcińczak Przemysław, Marszałek Michalina, Panwicz Małgorzata, Piasecka Magdalena, Piecuch Edyta, Raźniewski Dariusz, Rodziewicz Kamil, Ruda Michał, Siemienkowicz Maciej, Skowron Łukasz, Stępień Mariusz, Stolarczyk Jakub, Thiel Anna, Tomczyk Aneta, Tusz Michał, Urbaniak Joanna, Waluda Daniel, Werecka Beata



Rocznik: 2005
Klasa: 3E
Wychowawca: Andrzej Witczak
Uczniowie: Angerman Małgorzata, Bajak Karolina, Bednarski Marcin, Bereza Agnieszka, Błaszczyk Joanna, Borkiewicz Dariusz, Chartyliński Paweł, Chrześcijanek Piotr, Cyk Ewelina, Dziemba Iga, Filipczak Konrad, Fraszczak Dominika, Fracala Kamila, Janiak Maciej, Kornatka Karol, Maruszewska Anna, Matusiak Karolina, Michalska Mira, Pacholec Katarzyna, Pawlik Justyna, Piotrowski Krzysztof, Pokora Łukasz, Różycka Justyna, Rutkowska Kamila, Stasiak Piotr, Strojek Aleksandra, Szymański Rafał, Tabin Katarzyna, Wawrzyniak Krzysztof, Wilczyńska Joanna



Rocznik: 2005
Klasa: 3F
Wychowawca: Dorota Kabalska-Szewczyk
Uczniowie: Bartnicka Dorota, Cieślak Adam, Czarnecka Izabela, Czupryniak Marta, Dekowska Justyna, Dobrowolska Karolina, Domagalska Justyna, Dryniak Renata, Drzazga Mariola, Felakowska Ewa, Frątczak Małgorzata, Groblica Aneta, Kaczmarek Emilia, Kolasa Paweł, Kulesza Anna, Legun Małgorzata, Maciejewska Aleksandra, Nowakowska Paulina, Nowosad Michał, Owczarek Katarzyna, Pawlikowska Barbara, Pietrzak Aleksandra, Pietrzak Joanna, Rojecki Łukasz, Suwała Ewa, Tomczyk Ewelina, Tworek Magdalena, Zawadzka Patrycja



Rocznik: 2005
Klasa: 3G
Wychowawca: Anna Raźniewska
Uczniowie: Bednarek Łukasz, Cichosz Daniel, Dziadkiewicz Ewa, Herman Jakub, Karasiak Adrian, Kącka Anita, Kącka Karolina, Klarecki Damian, Kowalczyk Monika, Lipiński Michał, Mann Mariusz, Michalak Patryk, Michalak Wiktor, Mikołajewska Justyna, Możdżeń Monika, Niska Anna, Oliwia Piotr, Pawlak Adam, Santy Tomasz, Stoparczyk Krzysztof, Szenk Marzena, Szewczyk Bartłomiej, Szulc Agnieszka, Szulc Aleksandra, Szulc Alina, Urbańczyk Paulina, Włodarczyk Karolina, Wojciechowska Justyna, Wojcieszak Łukasz, Woźnicka Elżbieta, Zaleska Agata



Rocznik: 2005
Klasa: 3H
Wychowawca: Maria Cyran
Uczniowie: Chmura Beata, Chojnacka Justyna, Cieślak Aleksandra, Dalkowska Izabela, Dyoniziak Sylwia, Dziamara Jolanta, Feliniak Marta, Frach Magdalena, Glinkowska Magdalena, Idzikowska Martyna, Jabłońska Agnieszka, Jerzykowska Ewelina, Kłak Alicja, Kochańska Karolina, Kowalczyk Paweł, Krześniak Jolanta, Kubiak Magdalena, Lepsik Daria, Marciniak Anna, Markiewicz Judyta, Nowicki Krzysztof, Pawińska Ewelina, Peruga Łukasz, Piątek Piotr, Pietrzak Karolina, Pilarek Daria, Przybylska Katarzyna, Radzik Ewelina, Urbaniak Katarzyna, Wilczyńska Sylwia, Wilmańska Aneta, Wydrzyńska Aleksandra



Rocznik: 2005
Klasa: 3I
Wychowawca: Danuta Oleszczyk
Uczniowie: Chojnacka Anna, Dereń Dagmara, Drygasiewicz Anna, Jarosławska Katarzyna, Jarosławska Marta, Jarosz Olga, Kolińska Karolina, Konieczny Adam, Kowalska Justyna, Kulawiecki Piotr, Kuźnik Barbara, Kwiatkowski Mikołaj, Mroczek Maciej, Nowicka Justyna, Ochman Magdalena, Pachulska Joanna, Pawłowska Anna, Pencher Justyna, Raj Marcin, Skiba Joanna, Smętek Anna, Szachogłuchowicz Ewelina, Urbaniak Paulina, Urbańczyk Katarzyna, Wiktorowski Grzegorz, Wojciechowska Agnieszka, Wojtysiak Grzegorz, Wysota Artur, Zielińska Justyna



Rocznik: 2006
Klasa: 3A
Wychowawca: Alicja Bartczak
Uczniowie: Antoszczyk Natalia, Bednarek Sylwia, Bednarska Aleksandra, Cichowicz Beata, Filipczak Anna, Frątczak Agata, Góralczyk Marta, Grabiasz Ewelina, Iwaniuk Agata, Janiak Maciej, Jordan Łukasz, Kaczmarek Paulina, Kałczak Martyna, Kosecka Paulina, Kowalczyk Iwona, Krata Anna, Królikowska Aleksandra, Niciński Piotr, Olejnik Dagmara, Piestrzyńska Anna, Pomiankiewicz Łukasz, Reczyńska Magdalena, Różańska Małgorzata, Rychlik Michalina, Sroczyńska Sylwia, Staniucha Magdalena, Tomska Ewelina, Trojan Sylwia, Tyrcha Beata, Włodarczyk Michalina, Woźniak Ewa, Wójcik Katarzyna



Rocznik: 2006
Klasa: 3B
Wychowawca: Anita Tosik
Uczniowie: Brodecki Michał, Chyb Amelia, Cieślak Anna, Cywiński Michał, Gara Dawid, Herman Robert, Jarosławski Marcel, Jaworska Ewa, Jaworski Krzysztof, Jezierski Jacek, Kaczmarek Monika, Karolczak Agnieszka, Kazimierczak Tomasz, Kobusiewicz Aleksandra, Krasowiak Magdalena, Król Wioleta, Kucharczyk Kamil, Kwiatyszek Katarzyna, Makara Gabriela, Nowak Joanna, Oleszczyk Piotr, Pawłowska Joanna, Piekalny Grzegorz, Rutowski Radosław, Snowarska Agnieszka, Stec Dominik, Szeliga Paweł, Szulc Piotr, Wilk Jarosław, Winciałowicz Tomasz, Wolf Dominika, Wójcik Łukasz, Zasowski Andrzej



Rocznik: 2006
Klasa: 3C
Wychowawca: Monika Powroźnik/Romuald Solarek
Uczniowie: Antczak Magdalena, Baudler Aleksandra, Błońska Anna, Brzeziński Mateusz, Jakubowska Agnieszka, Kazek Małgorzata, Kolano Paweł, Korczakowska Anna, Kosińska Aleksandra, Kulisiewicz Filip, Matusiak Anna, Mielczarkowska Martyna, Mistrzak Małgorzata, Noskowska Magdalena, Nowak Sylwia, Pawlak Szymon, Piątkowski Adam, Ruszkiewicz Łukasz, Rychlik Katarzyna, Czeznik Agnieszka, Sadowska Jolanta, Skała Katarzyna, Sobczak Sylwia, Spętana Karolina, Stasiak Klaudia, Swarzyńska Magdalena, Topolnicka Martyna, Walczak Anna, Wawrzyniak Agnieszka, Wawrzyniak Monika, Włodarczyk Edyta, Wojciechowska Klaudia, Zdzienicka Anna



Rocznik: 2006
Klasa: 3D
Wychowawca: Anna Dymarek
Uczniowie: Abramczyk Łukasz, Bernaś Piotr, Buda Andrzej, Czupryniak Krzysztof, Dudek Tomasz, Guziak Łukasz, Janczak Agnieszka, Jaruga Martyna, Jaworski Łukasz, Kamieniak Daria, Karnecka Katarzyna, Kluska Sylwia, Krawczyk Maciej, Krawiec Marta, Lis Paweł, Ławińska Magdalena, Pawłowska Edyta, Pietras Lidia, Ratajczyk Joanna, Rosiak Radosław, Rychlik Michał, Stańczyk Honorata, Stępnik Michał, Szaliński Jakub, Szewczyk Wiktor, Szymczak Szymon, Wawrzyniak Maciej, Wierucki Rafał, Wlazłowski Filip



Rocznik: 2006
Klasa: 3E
Wychowawca: Dorota Tomczyk
Uczniowie: Adamczyk Marcin, Aleksandrowicz Karol, Baczyńska Marta, Banachowska Aleksandra, Baran Damian, Błaszczyk Tomasz, Gajewczyk Wiktor, Janicki Przemysław, Józiak Agnieszka, Kałuża Mateusz, Kaniecki Marcin, Kozołup Ewelina, Lepsik Joanna, Łągwa Dominika, Manias Grzegorz, Manios Anna, Matusiak Mateusz, Mirowska Kinga, Mucha Aneta, Oleszczyk Dawid, Pabiańska Paulina, Stangret Bartosz, Staniucha Dominik, Stolarska Magdalena, Szczepańska Karolina, Szews Przemysław, Ulas Marcin, Witkowska Magdalena, Wojciechowski Maciej, Wojtkowska Magdalena, Wołosiuk Aleksandra, Żądło Marcin



Rocznik: 2006
Klasa: 3F
Wychowawca: Anna Skowrońska
Uczniowie: Bystra Monika, Domański Marek, Fidler Paulina, Fiedorowicz Kesja, Gapy Kamil, Grabowska Magdalena, Jaśkiewicz Martin, Kaczmarska Magdalena, Kluska Przemysław, Kona Małgorzata, Kubiak Marta, Kubiak Paulina, Marciniak Agata, Matusiak Joanna, Mikołajczyk Sebastian, Pająk Aleksandra, Paluszkiewicz Ewa, Ratajczyk Monika, Rydzyński Dawid, Sagan Przemysław, Stupińska Anna, Szargała Martyna, Szczepańska Marta, Tabin Anna, Walerczyk Justyna, Woroniak Rafał



Rocznik: 2006
Klasa: 3G
Wychowawca: Anna Kwaśniewska-Szulc
Uczniowie: Alzao Michał, Barton Magdalena, Ciapczyński Kamil, Ciołek Piotr, Dubas Magdalena, Dworczak Ilona, Filipiak Piotr, Grzelak Damian, Jeziorska Katarzyna, Konik Marzena, Krawczyk Michalina, Krupińska Anna, Krupiński Paweł, Książczyk Marcin, Książyk Marcin, Kulesza Robert, Lis Piotr, Majkowska Justyna, Miksa Emilia, Nowakowska Katarzyna, Olczyk Karolina, Owczarek Eliza, Palma Justyna, Pietras Barbara, Półrabia Krzysztof, Przybylska Iga, Rogozińska Kinga, Socki Marcin, Szulc Marita, Taborek Piotr, Trepka Martyna, Wojdaszewicz Gabriela, Zając Bartosz



Rocznik: 2006
Klasa: 3H
Wychowawca: Witold Oleszczyk
Uczniowie: Andrzejewska Paulina, Banasiak Agnieszka, Dobrowolska Maria, Domagalska Magdalena, Gołdyka Marta, Gołębowski Rafał, Janas Karolina, Janiak Joanna, Kazimierczak Izabela, Klimczak Aleksandra, Klimkowska Edyta, Kolasińska Izabela, Kryziński Piotr, Kubiak Karolina, Łuczak Marta, Malinowska Ewelina, Mańkowska Joanna, Matusiak Ewelina, Morejko Małgorzata, Mróz Joanna, Olejniczak Aleksandra, Olejnik Anna, Pabiańska Agnieszka, Pawlak Agnieszka, Różańska Małgorzata, Rychlewska Małgorzata, Skotnicka Malwina, Staniucha Justyna, Szlęzak Paulina, Trzaskowska Paulina, Wal Marek, Zawada Jakub



Rocznik: 2006
Klasa: 3I
Wychowawca: Tomasz Siemienkowicz
Uczniowie: Bugała Tomasz, Grala Piotr, Jędrychowski Łukasz, Kaniewski Radomir, Klocek Damian, Komorek Szymon, Kuraś Krzysztof, Kuświk Wojciech, Majkowski Tomasz, Marzuchowski Damian, Monastyrski Łukasz, Napieralski Rafał, Naszkowski Adrian, Orzepiński Marcin, Pietrzak Filip, Skiba Piotr, Sosnowski Przemysław, Szczepaniak Mariusz, Szewczyk Maciej, Witaszewski Łukasz, Woźniak Tomasz, Wróblewski Michał, Zbijewski Michał



Rocznik: 2007
Klasa: 3A
Wychowawca: Aneta Witkowska
Uczniowie: Bąk Aleksandra, Błaszczyk Elżbieta, Domagała Katarzyna, Frątczak Marta, Jakubowski Jan, Jatczak Anna, Kopajczyk Paulina, Kowalczyk Emilia, Kozłowska Elżbieta, Kurowska Karolina, Kwiecień Urszula, Ładońska Katarzyna, Machała Daria, Maciaszek Małgorzata, Matusiak Magdalena, Monastyrska Monika, Niewiadomski Tomasz, Piróg Anna, Popowniak Iga, Semaszczuk Magdalena, Siałkowska Martyna, Skotnicka Joanna, Sowińska Monika, Spurtacz Daria, Suchecka Joanna, Waluda Agnieszka, Wierzchoń Marta, Witaszewski Krzysztof, Witczak Anna, Wrąbel Agnieszka, Zajda Katarzyna



Rocznik: 2007
Klasa: 3B
Wychowawca: Janusz Płaczek
Uczniowie: Barszczyk Maria, Bogdańska Magdalena, Brzezińska Ewelina, Bułeczka Izabela, Cierpikowski Bartek, Glazar Piotr, Grobelna Małgorzata, Haraśny Klaudia, Haraśny Sandra, Jarosławska Natalia, Jarzyński Szymon, Jędrzejczyk Patryk, Kłos Ewelina, Kopytek Maciej, Kowalski Karol, Kowalski Paweł, Kuleczko Aleksandra, Łuczak Justyna, Maciejewska Ewa, Maciejewska Magdalena, Marczak Jakub, Matusiak Michał, Pawłowski Piotr, Ratajczyk Przemysław, Rosiak Anna, Skalski Rafał, Sobociński Kacper, Stefaniak Joanna, Strzeliński Piotr, Wawrzyniak Piotr, Wieczorek Katarzyna, Wyglądacz Małgorzata, Żuberek Sonia



Rocznik: 2007
Klasa: 3C
Wychowawca: Zbigniew Chwiałkowski
Uczniowie: Biernat Karolina, Bugała Malwina, Czerczyński Roman, Dębska Anita, Drzazga Beata, Dubiel Marta, Filipiuk Karol, Fitzner Anna, Florczak Michał, Gałęzowski Bartosz, Gocałek Beata, Herman Edyta, Janiak Marcin, Jeżyk Joanna, Karasińska Halszka, Knera Magdalena, Kopytek Dawid, Kowalczyk Elżbieta, Kusiak Magdalena, Lewiński Damian, Mielczarek Małgorzata, Motyl Danuta, Musialska Malwina, Piechota Krzysztof, Pilarek Grzegorz, Płuciennik Anita, Podedworna Izabela, Rędzikowska Beata, Skalska Katarzyna, Sobczak Patrycja, Tomczyk Martyna, Ziółkowska Anna



Rocznik: 2007
Klasa: 3D
Wychowawca: Maria Wodzińska
Uczniowie: Adamiak Piotr, Baczyńska Renata, Barczak Sylwester, Barwaśna Urszula, Borkowski Mariusz, Brzęczak Marta, Buszkowski Łukasz, Janiak Katarzyna, Jóźwiak Magdalena, Kaczorowska Lidia, Kędzierska Marta, Klauziński Bartosz, Kosińska Karolina, Kowalczyk Monika, Krasowiak Aleksandra, Kulawiecka Anna, Marciniak Agata, Michałek Magdalena, Mikołajczyk Damian, Mosińska Aleksandra, Piotrowicz Maciej, Polek Andrzej, Sakiewka Michał, Sowała Aleksander, Sowiński Mateusz, Staniucha Radosław, Strama Sylwester, Strojek Adam, Wdówczyński Krzysztof, Wrzosek Joanna, Zborowski Tomasz, Żądło Marcin



Rocznik: 2007
Klasa: 3E
Wychowawca: Justyna Andrysiak Smagłowska
Uczniowie: Bladowski Michał, Błaszczyk Wioleta, Domagała Cezary, Grodziński Paweł, Jamielucha Martyna, Kaniewski Daniel, Kłysz Michał, Kosecki Michał, Kotarska Ewelina, Kowalczyk Miłosz, Łapeta Mateusz, Majewski Jacek, Majewski Jakub, Majewski Maciej, Nowak Tomasz, Owczarek Katarzyna, Owczarek Małgorzata, Pacholski Paweł, Płuciennik Patryk, Sochacki Wiktor, Suwała Monika, Szynal Aleksandra, Świniarska Ewelina, Tyce Seweryn, Wawrzyniak Roman, Woźniak Agnieszka, Zając Paulina, Zybert Łukasz



Rocznik: 2007
Klasa: 3F
Wychowawca: Magdalena Wolfram
Uczniowie: Betlejewska Joanna, Błońska Katarzyna, Bogusz Marta, Brożyńska Marta, Dekowska Paulina, Górecka Anna, Ignaczak Aneta, Jaryszek Ewelina, Kałuża Patrycja, Krzykalak Ewelina, Kwiatkowska Agnieszka, Marczak Łukasz, Mielczarek Anna, Mieszkowski Maciej, Mirowski Daniel, Niewiadomska Joanna, Olińska Joanna, Ostojska Joanna, Pędziwiatr Patrycja, Staniucha Robert, Suwald Katarzyna, Tęsiorowska Anita, Wilczyńska Anna, Zdzienicka Marlena



Rocznik: 2007
Klasa: 3G
Wychowawca: Krystyna Jużwicka
Uczniowie: Dudek Krzysztof, Frontczak Martyna, Górny Wojciech, Józiak Aleksandra, Kacpra Justyna, Klicińska Agnieszka, Klimaszewska Katarzyna, Kłysinska Katarzyna, Kunert Jakub, Laskowski Krzysztof, Majkowska Joanna, Michor Mateusz, Mikołajczyk Konrad, Mikulski Jarosław, Parandyk Wiktor, Pierzak Paweł, Potasiak Andrzej, Rodziewicz Agnieszka, Ruszkowski Daniel, Sikora Marta, Stolińska Kinga, Strzelecki Marek, Szymczak Izabela, Śledziński Bartosz, Warchlewski Rafał, Wichan Paweł, Woźniak Bartosz, Woźniak Katarzyna, Woźniak Małgorzata, Wrąbel Piotr



Rocznik: 2007
Klasa: 3H
Wychowawca: Izabela Kubiak Trzeciak
Uczniowie: Błaszcyk Krzysztof, Brzezowska Karolina, Drozd Jakub, Dzięgielewski Włodzimierz, Formiński Konrad, Głowienkowska Monika, Heblewska Ewelina, Ignaczak Grzegorz, Kapiczyński Mateusz, Kaźmierczak Edyta, Krześniak Anna, Krzyżański Rafał, Łuczak Adrian, Marciniak Michał, Marczak Justyna, Matusiak Daria, Mazurek Agnieszka, Michalska Ewelina, Patora Aleksandra, Piątkowska Ewelina, Piechol Paulina, Pluskota Joanna, Radzik Katarzyna, Raniszewska Justyna, Różycka Katarzyna, Rzepecka Magdalena, Skowron Monika, Sobczak Anna, Streflik Paweł, Szukalska Anna, Świątek Maria



Rocznik: 2007
Klasa: 3I
Wychowawca: Bartłomiej Zalewski
Uczniowie: Andrzejewski Łukasz, Dankowski Andrzej, Duliniec Sławomir, Graczyk Łukasz, Krymarys Bartosz, Miłosiński Adam, Olejniczak Michał, Olejniczak Szymon, Oluszczyk Paweł, Pająk Przemysław, Radziewicz Piotr, Rychlik Tomasz, Stępień Krystian, Światowy Łukasz, Trzepałkowski Mariusz, Wieczorek Witold, Witkowski Grzegorz, Woszczak Michał, Zieliński Rafał



Rocznik: 2008
Klasa: 3A
Wychowawca: Gabriela Zduniak
Uczniowie: Abramczyk Anna, Andrzejewska Beata, Bilińska Olga, Brodziak Emilia, Bryl Katarzyna, Cyk Izabela, Dyrgoń Daria, Grabarek Kinga, Jakubowska Joanna, Kijańska Justyna, Klimkiewicz Izabela, Kowalska Agnieszka, Król Monika, Kubiak Piotr, Kulawiak Ewelina, Kuraś Agnieszka, Maciejewska Justyna, Madalińska Magdalena, Malinowska Magdalena, Marciniak Jakub, Ochman Paulina, Odbieżałek Małgorzata, Parońska Natalia, Pęczkowska Agnieszka, Pietrzak Agata, Rybkiewicz Katarzyna, Rychlik Robert, Stańczyk Iwona, Szewczyk Katarzyna, Szymańska Małgorzata, Tęsiorowska Katarzyna



Rocznik: 2008
Klasa: 3B
Wychowawca: Maria Cyran
Uczniowie: Bajda Paweł, Czupryniak Cezary, Drabiński Michał, Ginter Mateusz, Gorąca Paulina, Janik Marzena, Jarosławski Jakub, Jasiczek Katarzyna, Jeziorska Karolina, Józiak Dorota, Kazek Krzysztof, Kobusiewicz Paweł, Kowalczyk Joanna, Królak Katarzyna, Kulawiecki Witold, Kuleczko Dominika, Matysiak Iwona, Mieleszkiewicz Piotr, Ojczenasz Marta, Perliński Kamil, Pokorska Martyna, Spętany Damian, Stasiak Agnieszka, Stefaniak Beata, Sylla Jakub, Szyszka Małgorzata, Świętczak Izabela, Trzaskowski Szymon, Wilk Maciej, Zając Sabina, Zamarlicka Monika



Rocznik: 2008
Klasa: 3C
Wychowawca: Ewa Raj
Uczniowie: Czapińska Anna, Drozd Marcin, Glińska Magdalena, Gorąca Marta, Hanclich Monika, Jarosławska Beata, Jasiak Małgorzata, Jaworska Honorata, Kacała Agata, Król Adam, Lesiak Paulina, Manios Michał, Michalski Mateusz, Pawlak Tomasz, Piotrowska Anna, Raszewska Emilia, Rembek Marta, Rosińska Anna, Rośczak Justyna, Ruszkiewicz Wioletta, Sicińska Kinga, Stępnik Agnieszka, Swarzyńska Angelika, Tkacz Monika, Ustyniak Agata, Wapińska Barbara, Wrzosek Konrad, Zawierucha Krzysztof, Zglińska Małgorzata



Rocznik: 2008
Klasa: 3D
Wychowawca: Monika Wójcik
Uczniowie: Adamkiewicz Damian, Baczyński Dawid, Manaś Michał, Bator Sebastian, Dudek Jakub, Gaweł Anna, Klimkowska Monika, Kowalczyk Piotr, Kubiak Tomasz, Lichy Robert, Ładziak Daniel, Marciniak Adam, Michalak Robert, Murawa Marzena, Pęczek Marcin, Rzeźnik Justyna, Sakiewka Maciej, Sędziński Dariusz, Sobczak Maciej, Szkudlarek Adam, Szkudlarek Adrian, Ślęzak Przemysław, Wardenga Mariusz, Wawrzyniak Ewelina, Wochal Łukasz, Wołosiuk Maciej, Woźniak Łukasz, Zawierucha Mateusz



Rocznik: 2008
Klasa: 3E
Wychowawca: Tomasz Miś
Uczniowie: Bednarek Joanna, Bulenger Magdalena, Cyran Mateusz, Czernuszko Julia, Gałka Kamila, Gotkowicz Mateusz, Jachowicz Tomasz, Jagiełło Urszula, Jędrasiak Sylwia, Justyńska Emilia, Kardas Monika, Kołodziej Katarzyna, Kosecka Marta, Król Mateusz, Kucharski Mikołaj, Kwiatkowska Martyna, Majkowski Bartosz, Matczak Mateusz, Niemiec Karolina, Nyks Paweł, Peliak Michał, Piechocki Łukasz, Piotrowska Katarzyna, Przybylak Paulina, Rybak Bartłomiej, Sadłowski Kamil, Siewarga Kamil, Skotowski Michał, Szenk Marta



Rocznik: 2008
Klasa: 3F
Wychowawca: Anna Mołdawa
Uczniowie: Antczak Ewelina, Błażejewski Szymon, Bocian Mariusz, Bułeczka Andrzej, Dębski Tomasz, Dziubińska Aleksandra, Fabijan Artur, Frątczak Karolina, Hillebrand Anna, Kałczak Agnieszka, Kałuża Robert, Kiełbaska Edyta, Konieczny Wojciech, Kowalski Marcin, Kucharski Paweł, Kwiecień Małgorzata, Małkowska Katarzyna, Murawa Edyta, Musielak Kinga, Niziałek Michał, Pluskota Marcin, Popławska Marta, Przybysz Konrad, Rogalski Adam, Smażek Aneta, Soława Marcin, Staniucha Marcin, Supernat Mateusz, Suwald Magdalena, Sznyk Maria, Tyce Marta, Zimny Kamil



Rocznik: 2008
Klasa: 3G
Wychowawca: Walentyna Bratek
Uczniowie: Augustyniak Magdalena, Bartczak Ewelina, Czak Marta, Dąbrowska Anna, Gajewski Adrian, Grudzińska Paulina, Kirsz Paweł, Jung Monika, Knera Justyna, Kołacińska Katarzyna, Kołodziejczyk Rafał, Kowalska kalina, Krogulecki Michał, Krystyniak Mateusz, Książczyk Katarzyna, Kubiak Emilia, Kubiak Robert, Olejnik Justyna, Pacelt Elżbieta, Pietrzykowski Robert, Reczyńska Karolina, Rosiak Damian, Skała Jakub, Stępień Żaneta, Szewczyk Halina, Szubert Dominika, Waszak Agnieszka, Wnuk Justyna, Wojtysiak Aleksandra, Zając Paulina, Żychliński Grzegorz



Rocznik: 2008
Klasa: 3H
Wychowawca: Anna Maćczak-Pacelt
Uczniowie: Błaszczyk Adam, Błażej Tomasz, Cieślak Natalia, Damas Karolina, Dudkowski Mateusz, Feliniak Magdalena, Gocałek Monika, Gorlewska Magdalena, Jabłoński Mirosław, Jankowska Aleksandra, Jasek Marlena, Klimaszewska Paulina, Klimkiewicz Dorota, Konieczna Marta, Marek Daria, Mewald Magdalena, Musialik Anna, Niewiadomska Lidia, Owczarek Mariusz, Pawelec Jakub, Przytuła Paulina, Radomska Marta, Sowińska Joanna, Sowińska Paulina, Staszewski Rafał, Stawicki Piotr, Susik Justyna, Wawrzyniak Marta, Witczak Jagoda, Wolna Karolina, Woszczak Magdalena



Rocznik: 2009
Klasa: 3A
Wychowawca: Barbara Perlińska
Uczniowie: Antoszczyk Konrad, Bednarkiewicz Dawid, Bryl Justyna, Dyrgoń Dominika, Fryze Katarzyna, Gabrysiak Barbara, Janeczek Martyna, Jarchańska Ewelina, Jęczmyk Izabela, Klimaczewska Kamila, Klimaszewski Kamil, Konieczna Hanna, Kopytnik Anna, Kowalczyk Magdalena, Krawczyk Michał, Kulda Paula, Kuras Witold, Lewandowska Patrycja, Marciniak Adam, Nawrot Joanna, Owczarek Paulina, Pawłowska Anna, Pilarska Wioleta, Staniucha Anna, Staniucha Paulina, Szopa Karolina, Szymańska Marta, Wartalska Izabela



Rocznik: 2009
Klasa: 3B
Wychowawca: Barbara Waligórska
Uczniowie: Borowiecki Adam, Czyżyk Anna, Dobrowolska Anna, Dobrowolski Piotr, Dubas Joanna, Głuszczak Sylwia, Grząsik Beata, Jaros Krzysztof, Juszczak Paweł, Kaczmarek Wojciech, Kajl Michał, Karolczak Magdalena, Kmiecik Emilia, Komisarczyk Aleksandra, Kowalczyk Monika, Kowalewska Alexandra, Lewińska Anna, Lis Mateusz, Maksymiuk Rafał, Mataśka Agnieszka, Mazurkiewicz Małgorzata, Nowicka Małgorzata, Oleszczyk Joanna, Pluskota Wiktor, Płuciennik Katarzyna, Radwański Kacper, Samsel Marcin, Strzelczyk Bartłomiej, Sudomir Katarzyna, Szurgot Michalina, Świątnicki Jakub, Talarek Katarzyna, Urbański Maciej, Wesołowska Marta, Wyglądacz Izabela



Rocznik: 2009
Klasa: 3C
Wychowawca: Dorota Kabalska-Szewczyk
Uczniowie: Bakies Piotr, Bartela Małgorzata, Bobrowska Aleksandra, Borkowska Ewa, Brzęczek Nina, Cybulska Paulina, Fajkowska Martyna, Jonczyk Jowita, Kaflak Agata, Kałuża Ewelina, Kapituła Anna, Karnecka Joanna, Kil Agnieszka, Kopytek Dominik, Kowalkiewicz Justyna, Kozłowska Anna, Kulesza Magdalena, Lis Marta, Ludwisiak Monika, Miśkiewicz Marta, Pawelec Magdalena, Pawlak Izabela, Pszczółkowska Marta, Rosiński Maciej, Rudecka Dominika, Samsel Piotr, Tarka Mateusz, Tomaszewska Monika, Tomczyk vel Wojciechowska Małgorzata, Urbańska Magdalena, Wiązek Michał, Woszczak Alina, Zając Ewa



Rocznik: 2009
Klasa: 3D
Wychowawca: Marek Kociołek
Uczniowie: Bilińska Kaja, Chładyniak Anna, Cielecki Krystian, Derek Natalia, Filipiak Marcin, Frąckiewicz Marcin, Grzybowski Konrad, Jonczyk Karolina, Juszczak Jakub, Kaczmarek Monika, Kołodziej Wioletta, Koziróg Natalia, Kunce Kamil, Lepsik Agnieszka, Ławińska Renata, Łudczak Mateusz, Maciejewska Agata, Maros Klaudia, Nogala Albert, Pawlak Konrad, Pietrzak Katarzyna, Pietrzak Mateusz, Pietrzak Piotr, Rejniak Bartłomiej, Rudowski Tomasz, Szewczyk Mateusz, Szydłowski Marek, Wawrzyniak Mikołaj, Zaremba Agata



Rocznik: 2009
Klasa: 3E
Wychowawca: Edyta Kaczmarek
Uczniowie: Aleksandrowicz Żaneta, Angerman Martyna, Bębnowska Kinga, Gałązka Jarosław, Gawron Mateusz, Grabarczyk Karolina, Ibran Jakub, Jarosławski Mateusz, Kamińska Marzena, Kramarczyk Adam, Labocha Marta, Lesiak Katarzyna, Makuch Ewelina, Marczyński Tomasz, Marlicka Monika, Nazarkiewicz Dominika, Owczarek Magdalena, Parzybut Beata, Pawińska Weronika, Pawłowska Justyna, Pniewski Piotr, Racięcki Jakub, Roza Paulina, Rubajczyk Paulina, Tomczyk Karolina, Wiśniewska Emilia, Zawiasa Ewelina



Rocznik: 2009
Klasa: 3F
Wychowawca: Anna Raźniewska
Uczniowie: Błońska Martyna, Bruzik Martyna, Cybulska Maria, Filipiak Joanna, Frąckiewicz Wioleta, Glapińska Justyna, Guziak Dominik, Janeczek Patrycja, Kaczmarek Martyna, Kalinowska Kamila, Kupś Katarzyna, Laskowska Monika, Lisowski Mateusz, Majkowska Marta, Nowak Aleksandra, Owczarek Justyna, Owczarek Natalia, Polka Ludwika, Salamon Justyna, Spętana Aleksandra, Tomczyk Anna, Wawrzyniak Krzysztof, Wągrowska Justyna, Wika Agnieszka



Rocznik: 2009
Klasa: 3G
Wychowawca: Anita Tosik
Uczniowie: Burzyńska Milena, Czupryniak Karolina, Drygasiewicz Marcin, Giezek Martyna, Glinkowska Marta, Grenda Justyna, Idzikowska Daria, Jagiełło Paulina, Kaczmarek Mirosława, Klicińska Aneta, Kochelski Maciej, Koper Piotr, Kubiak Aleksandra, Maksymiuk Lidia, Nowiński Dawid, Ochman Dorota, Osmulski Jakub, Perdek Ewelina, Piesyk Wiktor, Pietrzak Emilia, Pietrzykowska Patrycja, Podsiadlik Monika, Radomski Krzysztof, Sochala Marta, Staniucha Przemysław, Stępień Radosław, Szczepaniak Kamila, Szczubiełkiewicz Justyna, Szewczyk Przemysław, Śpioch Damian, Świniarska Aleksandra, Żydek Daniel



Rocznik: 2009
Klasa: 3H
Wychowawca: Agnieszka Chwiałkowska
Uczniowie: Bujak Piotr, Ciesiołkiewicz Paulina, Cieślak Michalina, Filipczak Łukasz, Formińska Edyta, Jaźwińska Joanna, Kierzkowska Monika, Kompińska Angelika, Kowalska Paulina, Krata Karolina, Kubiak Natalia, Maciejewska Paulina, Michalski Adam, Mikołajczyk Karolina, Nowak Małgorzata, Pawlak Patrycja, Piórkowski Dawid, Pokorski Artur, Polka Alicja, Puk Paulina, Pustelnik Monika, Stępień Anna, Stępień Krystian, Szafarz Kinga, Szczepaniak Karolina, Szustak Jan, Śmiechura Kinga, Uznańska Klaudia, Waszak Sylwia, Wojciechowska Marta, Zybert Szymon, Dobrowolski Wojciech



Rocznik: 2009
Klasa: 3I
Wychowawca: Romuald Solarek
Uczniowie: Badowski Radosław, Bzdzian Paweł, Jatczak Paweł, Kanty Sebastian, Korpis Mateusz, Kryziński Mariusz, Masłowski Maciej, Nowak Krystian, Rosiak Andrzej, Rubajczyk Krystian, Sarzała Mateusz, Solarek Mariusz, Szczepański Łukasz, Woźniak Mariusz, Zaborowski Marek, Ziółkowski Marcin, Adamski Jacek



Rocznik: 2010
Klasa: 3A
Wychowawca: Justyna Andrysiak-Smagłowska
Uczniowie: , Adamkiewicz Michał, Błaszczyk Maciej, Frątczak Rafał, Gasińska Marzena, Jabłoński Wiktor, Kikowska Anna, Klemiński Filip, Kopytek Marta, Krystkiewicz Martyna, Maćczak Paulina, Matusiak Dawid, Niewiadomska Joanna, Nowakowski Szymon, Pawlikowska Katarzyna, Pawłat Joanna, Raczkowski Łukasz, Rybka Magda, Sawicki Łukasz, Staniucha Adam, Szalińska Monika, Szczepanik Aleksandra, Szulc Jakub, Uryszek Marek, Wicher Rafał, Wojtkowska Aleksandra, Zadzimski Robert, Zienkiewicz Roksana, Zygoń Katarzyna



Rocznik: 2010
Klasa: 3B
Wychowawca: Anna Szulc
Uczniowie: , Barton Marta, Bąk Paula, Borkowska Anita, Brożynska Karolina, Czochalski Sebastian, Gabara Damian, Grudziński Wojciech, Guzikowski Radosław, Ignaczak Kinga, Jaraszkiewicz Maciej, Jastrzębska Dominika, Jaśkiewicz Laura, Kaniecka Aleksandra, Karpiński Piotr, Kornacka Magdalena, Kurcaba Iga, Kurowska Aleksandra, Manios Monika, Nowak Rafał, Pałatyńska Sylwia, Pokora Marta, Rosiak Szymon, Ruszkowski Kamil, Rzeźniczak Piotr, Stupski Adrian, Wapiński Maciej, Zamojski Mariusz



Rocznik: 2010
Klasa: 3C
Wychowawca: Katarzyna Danielewska
Uczniowie: , Bednarska Weronika, Brożyński Piotr, Engler Joanna, Figińska Paulina, Glińska Małgorzata, Głębski Damian, Jabłońska Paulina, Jabłoński Łukasz, Janiak Norbert, Konieczna Paulina, Kopciuch Beata, Kuliberda Monika, Kwiecień Marta, Marciniak Dorota, Musielak Maria, Nolberczak Daniel, Pasieka Karolina, Pazera Ewa, Piegat Aleksandra, Pietrus Adrianna, Suchecka Marta, Swarzyńska Amanda, Szulc Katarzyna, Ściegińska Patrycja, Wenerska Ewa, Wrąbel Joanna, Wróblewski Marceli, Zduniak Mateusz, Zeimer Monika, Zimna Katarzyna



Rocznik: 2010
Klasa: 3D
Wychowawca: Aleksander Tymoczko
Uczniowie: , Abramczyk Tomasz, Andrzejewski Bartłomiej, Bednarska Monika, Bernaś Michał, Czyżak Sylwia, Gruszczyński Jacek, Grzywińska Paulina, Jaszczak Anna, Kaczmarek Tomasz, Karsznia Klaudia, Koper Michał, Kowalczyk Michał, Kozik Marta, Krupiński Marcin, Kubiak Dawid, Kubiak Magda, Kufel Paweł, Marek Angelika, Odbieżałek Rafał, Pacelt Kacper, Pawlak Joanna, Pokora Małgorzata, Racięcki Adam, Ratajczyk Elżbieta, Staniucha Paweł, Suwald Mateusz, Tomczyk Joanna, Tosik Dariusz, Witkowska Anna, Wróblewski Mateusz, Zdrojewski Paweł



Rocznik: 2010
Klasa: 3E
Wychowawca: Michał Czacherski
Uczniowie: , Bujnowska Natalia, Bułeczka Adrianna, Ciepłuch Krzysztofa, Cieślak Piotr, Czyżyński Dominik, Jagieła Marta, Jakubowiak Maja, Jakubowska Justyna, Janiak Marzena, Klimaszewska Anna, Klucha Marta, Lemiecha Jacek, Lenke Borys, Lewandowska Monika, Maniewska Ewelina, Marcinkowska Marta, Mianowska Marta, Mieleszkiewicz Marta, Mikła Mateusz, Nogalska Karolina, Owczarek Katarzyna, Piątek Paulina, Polek Wojciech, Przybylska Milena, Ruta Ewelina, Siewarga Ewelina, Szubert Katarzyna, Wartalska Anna, Weber Jarosław, Witaszczyk Michał, Wodzińska Adriana, Wolska Elwira, Wójcik Kamil



Rocznik: 2010
Klasa: 3F
Wychowawca: Anna Skowrońska-Smażek
Uczniowie: , Bednarek Angelina, Betlejewska Alicja, Borkowska Martyna, Brus Patryk, Cichecka Paulina, Dobrzycki Michał, Domagalska Marta, Dominiak Rafał, Dółkowska Katarzyna, Duchnik Paulina, Gładkiewicz Monika, Gurbiel Agata, Kazimierczak Karolina, Kazimierczak Wojciech, Komorowska Anna, Kowalski Dominik, Krasiński Łukasz, Kucharski Maciej, Macios Kinga, Malinowska Aneta, Myśkiewicz Sabina, Papuga Justyna, Pawelec Żaneta, Siewarga Edyta, Skowrońska Agnieszka, Wojtczak Maciej, Woźniak Magdalena, Zwolińska Sylwia



Rocznik: 2010
Klasa: 3G
Wychowawca: Anna Dymarek
Uczniowie: , Błaszczyk Dagmara, Brzeziński Arkadiusz, Chaładyniak Aneta, Fertlińska Monika, Gawrych Kinga, Gałka Artur, Gałka Wojciech, Glinkowska Katarzyna, Hruszka Agnieszka, Jasiaczyk Karolina, Jaworska Michalina, Kajl Marta, Kubiak Agnieszka, Maćkowski Kacper, Madera Michał, Olesiak Paweł, Olewińska Justyna, Parzybut Karol, Piechowicz Anna, Piestrzyński Michał, Rędzikowski Piotr, Rutecka Aleksandra, Staniucha Kamila, Staniucha Marta, Ślipek Jarosław, Urbaniak Kamila, Wawrzyniak Małgorzata, Weber Joanna, Zdziarska Hanna



Rocznik: 2010
Klasa: 3H
Wychowawca: Magdalena Lemiecha
Uczniowie: , Bartosik Maria, Bednarska Ewelina, Błońska Aleksandra, Brodalka Michalina, Bugajny Artur, Ciepłucha Michał, Cieślak Monika, Deręgowska Katarzyna, Doczekalska Katarzyna, Drabik Aleksandra, Engler Adam, Gibert Kalina, Jaworska Aleksandra, Kowalczyk Aleksandra, Kozioł Dorota, Kuna Joanna, Kuta Natalia, Langner Magdalena, Lepiarski Rafał, Matusiak Agnieszka, Mikulska Justyna, Olejniczak Patrycja, Paszkiewicz Konrad, Pluskota Klaudia, Roza Martyna, Smolak Kaja, Sobolewska Angelika, Sochacka Agata, Strzelczyk Paulina, Uszczyk Bartosz, Walczak Katarzyna, Zdrzenicka Anna



Rocznik: 2010
Klasa: 3I
Wychowawca: Magdalena Wolfram
Uczniowie: , Baranowski Rafał, Bendkowska Natalia, Bilawska Angelika, Bzdzian Kamil, Feliniak Marlena, Frąckiewicz Alicja, Frąckiewicz Michał, Galewicz Karina, Gałęza Damian, Gładkiewicz Jakub, Holewski Przemysław, Jaworska Karolina, Kałużewska Magdalena, Kapiczyńska Monika, Kosecka Agata, Kozłowska Marlena, Król Ewa, Łaguniak Marlena, Łuczak Magdalena, Matusiak Magdalena, Mazur Paweł, Murawa Mariusz, Nowicka Paulina, Olińska Izabela, Polańska Kamila, Rudowski Aleksander, Ułańska Aleksandra, Ułańska Anna, Wańdoch Anna, Wiązek Karolina, Wojtecka Martyna, Zielińska Anna



Rocznik: 2010
Klasa: 3J
Wychowawca: Alicja Szwedkowska-Bartczak
Uczniowie: , Barbarowicz Anna, Borkowska Amelia, Brodzka Dominika, Gołębowska Martyna, Grzanka Karolina, Gwizdała Agata, Janus Magdalena, Jarzyński Piotr, Kłak Wojciech, Krzymianowska Katarzyna, Kubiak Arkadiusz, Kulczyński Karol, Lewandowska Ewelina, Lubińska Martyna, Matusiak Agnieszka, Nolberczak Tomasz, Nowak Monika, Owczarek Paweł, Piątkowski Piotr, Potoniec Rafał, Puk Katarzyna, Siemienkowicz Jakub, Sławińska Martyna, Sowiński Filip, Stachecka Jowita, Stelmasiak Bartosz, Szewczyk Paulina, Wichrowski Michał, Wojciechowska Daria, Wojtysiak Sylwia, Wróblewska Dominika



Rocznik: 2011
Klasa: 3A
Wychowawca: Aleksander Rosiak
Uczniowie: , Bednarek Adam, Błaszczyk Anna, Błaszczyk Natalia, Ciesielski Damian, Cieślewicz Ewelina, Dominik Mariusz, Florczak Magda, Głowinkowska Patrycja, Janicka Katarzyna, Kaczmarek Ewa, Krawczyk Patrycja, Kujawiak Natalia, Lepczyński Adam, Michalczak Magdalena, Nowak Łukasz, Ochman Justyna, Owczarek Damian, Podlasiński Konrad, Rakowska Justyna, Rudecka Laura, Sagan Mateusz, Sitarek Katarzyna, Zajda Joanna, Złoty Bartłomiej



Rocznik: 2011
Klasa: 3B
Wychowawca: Maria Wodzińska
Uczniowie: , Balcerek Małgorzata, Bartczak Weronika, Browarki Michał, Drozd Sylwia, Górska Daria, Grądzki Marcin, Józiak Ilona, Kaczmarek Michał, Krawczyk Mateusz, Krawczyk Patryk, Kulesza Monika, Marczewska Aleksandra, Owczarek Monika, Pawlak Piotr, Ruszkowska Monika, Sobczak Paulina, Socha Marcin, Stasiak Inez, Szakiel Mariusz, Szeliga Anna, Szmyt Anna, Urbaniak Mateusz, Urbaniak Aleksandra, Witaszewski Marcin



Rocznik: 2011
Klasa: 3C
Wychowawca: Ewa Raj
Uczniowie: , Bednarska Katarzyna, Ciszewska Monika, Czupryniak Ewelina, Dąbek Anna, Dąbrowski Andrzej, Filipczak Magdalena, Janicka Aleksandra, Kacprzak Anna, Kaczorowska Marta, Kaflak Aleksandra, Kinderman Paulina, Kosińska Martyna, Kozołup Mateusz, Kucharska Milena, Kunert Mikołaj, Lewera Katarzyna, Maj Elwira, Malinowska Beata, Malinowska Małgorzata, Malinowska Katarzyna, Nowakowska Klaudia, Operacz Łukasz, Parzybut Aleksandra, Pilc Piotr, Pyzik Bartosz, Rosiak Katarzyna, Sowińska Anna, Szustak Maciej, Tęsiorowska Iga, Wojciechowska Martyna, Woźniak Andrzej, Ziętala Agnieszka, Zwolińska Joanna



Rocznik: 2011
Klasa: 3D
Wychowawca: Walentyna Bratek
Uczniowie: , Dawid Piotr, Franiak Adam, Gabrysiak Julita, Gładysz Aleksandra, Gotkowicz Przemysław, Kapica Mikołaj, Kosińska Agnieszka, Kwiatkowski Jakub, Lasek Adam, Michalski Marceli, Mikła Mariusz, Pabich Piotr, Pacholec Łukasz, Pietrus Jakub, Pietrzykowski Kamil, Puk Konrad, Rosiak Alicja, Sakiewka Martyna, Stolarczyk Paulina, Szczecińska Martyna, Szymański Jakub, Tytkiewicz Dagmara, Wierczyński Seweryn, Wolak Maciej, Woźniak Katarzyna



Rocznik: 2011
Klasa: 3E
Wychowawca: Aneta Witkowska
Uczniowie: , Adamczyk Małgorzata, Błaszczyk Piotr, Bratek Agnieszka, Bryl Dominika, Drabant Anna, Hajszprych Oliwia, Jagiełło Ewelina, Jedlikowska Julita, Juszczak Karol, Konopa Krzysztof, Kubsz Mateusz, Kulawiak Marlena, Kunkel Ewa, Kurczyński Maciej, Lisowska Olga, Mielczarek Sylwia, Mikołajczyk Monika, Ochęcka Karolina, Podwysocki Michał, Pohl Mateusz, Rachwalska Monika, Radomska Ika, Sowała Paulina, Spychalska Adrianna, Stachniuk Piotr, Szewczyk Dominik, Szulc Marta, Ubych Justyna, Wika Karina, Wilczyńska Agnieszka, Wilczyńska Paulina



Rocznik: 2011
Klasa: 3F
Wychowawca: Tomasz Miś
Uczniowie: , Banasiak Wojciech, Banasiak Adam, Banaś Laura, Bedyk Łukasz, Cackowska Klaudia, Ciepłowska Martyna, Dudzińska Malwina, Gąsiorowski Paweł, Graf Klaudia, Ignaczak Maciej, Jakubowski Konrad, Jaworska Ewelina, Kolęda Sebastian, Koper Anna, Kulak Żaneta, Lechicka Aleksandra, Maniewska Monika, Pietrasik Patrycja, Przybylski Piotr, Raj Marta, Rubajczyk Martyna, Rumpel Aneta, Skorupa Aleksandra, Stępień Anna, Szczepaniak Ada, Szymczak Edyta, Ulatowska Katarzyna, Witaszewska Ilona



Rocznik: 2011
Klasa: 3G
Wychowawca: Monika Kiedrowska
Uczniowie: , Antoszewska Katarzyna, Banaś Konrad, Bryl Marcin, Derlecki Paweł, Dobrowolski Jan, Gorlewski Mateusz, Gwardecki Aleksander, Janiak Krzysztof, Jóźwiak Daniel, Kaczmarek Dominika, Komorowska Anna, Mac Justyna, Madaliński Artur, Matyla Małgorzata, Miś Jakub, Nogala Dominika, Peliak Rafał, Piotrowicz Karolina, Rajewska Marta, Skiba Daniel, Staniucha Katarzyna, Szczepkowski Artur, Szewczyk Kinga, Szkudlarek Krystian, Szymczak Dominika, Świderek Katarzyna, Wejman Marcin, Wojtylak Małgorzata, Zielewicz Patrycja



Rocznik: 2011
Klasa: 3H
Wychowawca: Izabela Kubiak-Trzeciak
Uczniowie: , Antoszczyk Katarzyna, Atłas Patrycja, Bakalarczyk Damian, Błaszczyk Magdalena, Błaszczyk Joanna, Cieślak Marta, Jakubowski Krzysztof, Janowicz Piotr, Kacała Monika, Kaczmarek Paweł, Kaczmarek Piotr, Kasiewicz Tomasz, Komza Kinga, Kozłowska Marta, Malinowska Anna, Markowska Anna, Matusiak Anna, Nowak Tomasz, Patora Małgorzata, Perdek Anna, Pietrzak Magdalena, Rachwalak Gabriel, Raźniewski Kamil, Sarnik Piotr, Subczyńska Karina, Śliwińska Natalia, Telega Dorota, Tomaszewski Tomasz, Walczak Michalina, Wrąbel Maciej, Wypych Katarzyna



Rocznik: 2012
Klasa: 3A
Wychowawca: Anna Maćczak-Pacelt
Uczniowie: , Banasiak Patryk, Besser Olga, Ciapa Justyna, Ciepłoch Paulina, Ciesionik Paula, Czapiński Jakub, Dobrowolska Aleksandra, Ilski Kamil, Jakubiak Karolina, Karasiński Adam, Klimczak Paulina, Kopka Marta, Kozłowicz Elżbieta, Krystyniak Anna, Ledak Maciej, Mataśka Katarzyna, Parażka Jakub, Pertkiewicz Maciej, Raczyńska Monika, Rubajczyk Anita, Sarzała daniel, Smarzyk Patrycja, Stefaniak Aneta, Swędrowska Paulina, Szukalska Karolina, Tomska Patrycja, Walasik Anna, Wyrwas Damian, Żuchowska Natalia, Żurawski Filip



Rocznik: 2012
Klasa: 3B
Wychowawca: Alina Oleszczyk
Uczniowie: , Baran Jakub, Drzazga Robert, Gładkiewicz Dorota, Jabłoński Michał, Janiak Dorota, Kałuża Dominik, Karbowiak Justyna, Karnecka Anna, Kawałowska Angelika, Kopytek Joanna, Krzymiński Patryk, Lewandowska Sylwia, Lont Paulina, Łukaszewicz Karol, Maciejewska Karolina, Marczak Bartłomiej, Misiak Jakub, Musiał Julia, Nyks Gabriela, Pawlikowski Adrian, Peruga Marcin, Pędzik Ewelina, Pławska Magdalena, Rębacz Karolina, Skrobiranda Ewelina, Sowiński Szymon, Staniucha Michał, Stelmasiak Bogumiła, Stupski Przemysław, Surowiec Karolina, Szubert Karolina, Wolny Piotr, Zamojska Justyna



Rocznik: 2012
Klasa: 3C
Wychowawca: Anna Mołdawa
Uczniowie: , Borkowska Małgorzata, Czepułkowska Weronika, Dionizy Martyna, Dobrowolska Patrycja, Dominiak Joanna, Dzierwa Wojtek, Filipczak Marta, Jagiełło Sandra, Kacupra Elżbieta, Kamiński Piotr, Kochanowska Paulina, Kolęda Ilona, Kowalczyk Patrycja, Latus Joanna, Legun Anna, Lewandowicz Paulina, Łaguniak Wioleta, Maciaszek Kajetan, Matuszek Jadwiga, Nogala Alicja, Nowak Angelika, Nowak Paulina, Parażka Patrycja, Pawlak Michał, Piekarski Jakub, Podwysocka Magdalena, Schiller Agata, Skalski Arkadiusz, Skowron Maja, Sobolak Jakub, Stoczkowski Łukasz, Szczepanik Iga, Tompa Klaudia, Wolska Roksana, Woźniak Jacek



Rocznik: 2012
Klasa: 3D
Wychowawca: Piotr Paszkiewicz
Uczniowie: , Bakalarczyk Dominik, Balcerek Agnieszka, Balcerek Anna, Błaszczyk Martyna, Cieślak Martyna, Cywiński Daniel, Czupryniak Aneta, Dawiduk Paweł, Gece Sylwia, Głowienkowska Daria, Jaguś Katarzyna, Janiak Zuzanna, Janus Izabela, Kapituła Maria, Kowalczyk Dawid, Kozłowski Bartłomiej, Krysztofiak Mateusz, Kubiak Mateusz, Kulawiecki Marek, Kurcaba Patrycja, Lipowski Maciej, Madaliński Tomasz, Majkowska Małgorzata, Maksymiuk Robert, Pawlak Adam, Rychlik Monika, Spychalska Bogna, Sznyk Mikołaj, Tomaszewska Natalia, Tomaszewska Patrycja, Tompa Remigiusz, Zając Mariusz



Rocznik: 2012
Klasa: 3E
Wychowawca: Justyna Andrysiak-Smagłowska
Uczniowie: , Badziak Julita, Barton Aleksandra, Domagała Maciej, Fraszka Mateusz, Kaźmierczak Anna, Kliciński Adam, Kmietczyk Kinga, Kowalska Angelika, Krawczyk Mateusz, Król Mateusz, Kubiak Paulina, Kubsz Paulina, Kujawski Karol, Libich Piotr, Mann Marta, Miśkiewicz Justyna, Polek Anna, Porada Dominika, Rozmus Justyna, Rusak Mikołaj, Skiedrzyński Stanisław, Sobczak Angelika, Szewczyk Gabriel, Tosik Anita, Wrąbel Milena



Rocznik: 2012
Klasa: 3F
Wychowawca: Wojciech Tyrakowski / Paweł Baczyński
Uczniowie: , Adamczyk Paweł, Adamczyk Agnieszka, Błaszczyk Agnieszka, Błaszczyk Martyna, Cucolo Martina, Frącala Marek, Galewicz Izabela, Gara Magdalena, Gasiński Adrian, Grzegorzewski Kamil, Gurbiel Emilia, Kołodziejczyk Klaudia, Krupop Dominika, Kwiatyszek Kamil, Lepczyńska Maja, Majchrzak Filip, Marciniak Nicole, Michalak Karolina, Mizerska Edyta, Puk Agata, Rybarczyk Karolina, Stachecki Marcin, Stefaniak Katarzyna, Szymczak Martyna, Szymczak Monika, Tomczyk Łukasz, Wdowiak Anna, Wróblewski Mateusz, Zalas Maciej, Zielińska Paulina



Rocznik: 2012
Klasa: 3G
Wychowawca: Agnieszka Juszczak
Uczniowie: , Dacka Joanna, Drabant Aneta, Dworczak Tomasz, Fronczak Paulina, Holewski Mikołaj, Janicki Przemysław, Jankowska Emilia, Kaczmarek Anna, Karpiński Jakub, Krystek Michalina, Kucharska Natalia, Marczewski Michał, Mikła Agnieszka, Odbieżałek Krzysztof, Rzepecka Małgorzata, Sakwa venesa, Skotnicka Adrianna, Tkacz Adrian, Trzepałkowska Monika, Urban Szymon, Wajcht Magdalena, Walocha Wioleta, Wierczyński Cezary, Wojtczak Gracjan, Zaborowski Mateusz



Rocznik: 2012
Klasa: 3H
Wychowawca: Monika Krysztofiak
Uczniowie: , Barańska Justyna, Derdak Mateusz, Gołębiowska Małgorzata, Jonczyk Mateusz, Kaczmarek Emila, Kmiecik Anna, Komza Oktawian, Krysztofiak Karolina, Krzykalak Karolina, Makowska Patrycja, Mikołajczyk Justyna, Mikołajewska Kinga, Pawlikowska Joanna, Pietrzak Kinga, Rajm Paulina, Rosłońska Adrianna, Serafiński Sebastian, Stulczewski Jarosław, Tomczyk Agata, Welguś Maciej, Wlaź Mateusz



Rocznik: 2013
Klasa: 3A
Wychowawca: Anna Kwaśniewska-Szulc
Uczniowie: , Badziak Angelika, Białecka Paulina, Bobrowska Monika, Bujak Malwina, Danowska Iga, Derek Bartłomiej, Fornalczyk Damian, Fred Bartosz, Głowinkowska Paula, Grobelna Izabela, Jagieła Justyna, Jonczyk Sebastian, Jurczyk Paulina, Kaczmarek Marta, Knoblewska Patrycja, Leśniewska Agata, Maniewska Sara, Mochalska Daria, Olszacka Karolina, Palińska Magdalena, Perkowska Aleksandra, Piasecki Adam, Pietrzak Monika, Rachwalak Iwona, Soboń Gabriela, Suwała Malwina, Szczesiak Renata, Tkacz Paula, Urbańska Katarzyna, Wełna Kamila, Wojtczak Daniel, Wolniakowski Krzysztof, Zbrożek Mateusz



Rocznik: 2013
Klasa: 3B
Wychowawca: Edyta Kaczmarek
Uczniowie: , Arczykowski Błażej, Banaś Hubert, Bogusławska Małgorzata, Bulenger Kacper, Chrześcijanek Filip, Endler Justyna, Frontczak Igor, Jaros Mateusz, Kaczmarzyński Jakub, Kamiński Filip, Kazek Małgorzata, Klimaszewski Piotr, Kowalczyk Karolina, Kowalski Maciej, Krzymiński Sebastian, Lewandowski Mateusz, Linowiecki Witold, Maciejewska Aleksandra, Majewski Krzysztof, Pacewicz Magdalena, Pawlak Ewa, Pawlik Katarzyna, Pawłowska Martyna, Pietrzak Malwina, Porada Emilia, Różańska Martyna, Rzeźniczak Julian, Sobolewska Manuela, Solarek Maciej, Sudecka Paulina, Wawrzyniak Patrycja, Witoński Jakub



Rocznik: 2013
Klasa: 3C
Wychowawca: Dorota Kabalska-Szewczyk
Uczniowie: , Głębski Adrian, Głuszczak Marcin, Hibner Maria, Jakubowska Kinga, Kazimierska Justyna, Kędzia Elżbieta, Kopka Monika, Kowalczyk Dawid, Koziróg Katarzyna, Kruk Damian, Krupińska Patrycja, Krysztofiak Karolina, Kubiak Izabela, Lewandowski Krzysztof, Olejnik Wojciech, Rzechowska Joanna, Smażek Bartosz, Sobczak Mateusz, Sowiński Jakub, Stawicka Klaudia, Strzelecka Maja, Ludomir Agata, Szulc Julita, Szymanek Monika, Ślązak Paulina, Troczyński Tobiasz, Urbaniak Joanna, Wałdoch Adam, Wieczorek Anna, Wojtkowski Jan, Woźniak Marta



Rocznik: 2013
Klasa: 3D
Wychowawca: Marek Kociołek
Uczniowie: , Bilant Mateusz, Bubel Piotr, Buczyński Beniamin, Filipczak Kamil, Frącala Michał, Gąsior Piotr, Ignasiak Ewa, Jeziorska Magdalena, Kawczyńska Kamila, Kaźmierczak Sebastian, Kołodziejczyk Adam, Kosakowska Samanta, Kroczyńska Julita, Łabuz Paweł, Matuszkiewicz Jakub, Misiak Michalina, Nawrot Angelika, Pawlikowski Tomasz, Płócienniczak Sylwia, Rychlik Jakub, Stelmasiak Justyna, Stolarski Paweł, Szczepaniak Emilia, Ułański Piotr, Witczak Adam, Wojtysiak Krzysztof, Wrzosek Mateusz



Rocznik: 2013
Klasa: 3E
Wychowawca: Gabriela Zduniak
Uczniowie: , Adamiak Aleksandra, Adamkiewicz Szymon, Czarnecka Marta, Gil Amanda, Kapituła Sebastian, Kmiecik Konrad, Komorowska Paulina, Kowalska Klaudia, Kubiak Marta, Kwiecień Anna, Pietrzak Marta, Podsiadlik Dawid, Reszka Barbara, Sławińska Paulina, Staniewska Gabriela, Stasiak Paulina, Stasiakiewicz Hubert, Staszczyk Dominika, Stępnik Szymon, Strzelec Angelika, Szkudlarek Olga, Wieczorkiewicz Dominika, Wójcik Agata, Wrąbel Kamila



Rocznik: 2013
Klasa: 3F
Wychowawca: Agnieszka Chwiałkowska
Uczniowie: , Adamiak Bogumił, Beznosińska Patrycja, Dostatnia Wiktoria, Drzazga Monika, Fabjańska Kinga, Iwańska Patrycja, Jóźwiak Jarosław, Kacprzak Iga, Kaczorowski Michał, Kanty Ewelina, Kędzia Tomasz, Kolęda Justyna, Kraszewski Paweł, Król Marcin, Madziąg Mikołaj, Małkowska Dominika, Matusiak Patrycja, Miłek Dominik, Mirowska Magdalena, Niemiec Maria, Nowicki Dominik, Odbieżałek Karolina, Pędzik Agnieszka, Pustelnik Agnieszka, Rogowski Mateusz, Rojek Tomasz, Rychlik Angelika, Sowińska Aleksandra, Styczyński Adrian, Śmigielska Paulina, Wańdoch Klaudia, Wrona Justyna



Rocznik: 2014
Klasa: 3A
Wychowawca: Anna Raźniewska
Uczniowie: , Błoński Krzysztof, Dyrdała Magdalena, Grabarek Sylwia, Jurga Jakub, Kaczmarek Michał, Kantorczyk Sebastian, Kazek Marta, Kosecki Marcin, Krawczyk Anna, Marcińczak Emilia, Michalczak Kinga, Olejnik Jakub, Parońska Magdalena, Pawłowska Kinga, Półgrabia Natalia, Radomski Kamil, Rosiak Bartosz, Szewczyk Ewelina, Tamecka Dominika, Tomczyk Kajetan, Walczak Magdalena, Walocha Tomasz, Winczewska Klaudia, Witczak Łukasz, Witczak Marek, Wolny Artur, Zając Natalia, Zajączkowski Wiktor



Rocznik: 2014
Klasa: 3B
Wychowawca: Anna Szulc
Uczniowie: , Derdak Michał, Falmur Kinga, Fraszczak Maciej, Glapińska Joanna, Grabińska Anna, Gryga Jan, Jantosiak Marta, Józefowicz Mateusz, Kaczmarek Anna, Kosecka Natalia, Kubiś Cezary, Marczewska Maria, Maryanowski Jakub, Mazgaj maksym, Oleszczyk Michał, Pilc Kamil, Półtorak Nikola, Rychlik Adrianna, Serafin Paulina, Sobczak Maciej, Stupski Krystian, Sularz Jarosław, Szwedzki sylwester, Środa Maksymilian, Ubych Aleksandra, Walasik Krystian, Wenerska Alicja, Wesołowska Marzena, Winowicz Justyna, Wojtysiak Adam, Zienkiewicz Dominika, Zwierzchlewski Rafał



Rocznik: 2014
Klasa: 3C
Wychowawca: Magdalena Wolfram
Uczniowie: , Aleksandrowicz Anna, Bejmert Filip, Cichosz Adrian, Ciepłuch Marta, Dąbrowska Dominika, Fiłka Patrycja, Gawron Angelika, Grajewska Weronika, Jankowska Karolina, Kałużny Piotr, Kazek Emilia, Konieczny Maciej, Korcewicz Patrycja, Kosmala Aleksandra, Kostrzewa Dagmara, Krzyżański Iwo, Kurkierewicz Szymon, Kwiatkowska Julia, Łukasiewicz Joanna, Musialska Magdalena, Muzyka Weronika, Otrębska Marta, Perliński Dominik, Rosiak Ewelina, Standziak Małgorzata, Staniucha Monika, Szałek Ewelina, Wolf Bartłomiej



Rocznik: 2014
Klasa: 3D
Wychowawca: Dorota Tucka
Uczniowie: , Architekt Monika, Babiec Michalina, Buliński Bartosz, Garbarczyk Karolina, Gąsiorowska Kamila, Glapiński Adam, Górski Jakub, Ignaczak Anna, Jaszczak Weronika, Jaworski Filip, Jóźwiak Aleksandra, Kaczmarek Kamila, Kapituła Karol, Kowalska Karina, Krawczyk Jowita, Krupop Aleksandra, Kucharska Daria, Lemiecha Michał, Operacz Paulina, Owczarek Marzena, Rubajczyk Magdalena, Szkudlarek Patrycja, Szymańska Patrycja, Świerczyński Mateusz, Tkacz Żaneta, Wojtysiak Agnieszka, Woźnicka Justyna, Wróblewski Kornel



Rocznik: 2014
Klasa: 3E
Wychowawca: Barbara Waligórska
Uczniowie: , Banasiak Anna, Bączkowska Monika, Gaik Aleksandra, Guze Aleksander, Gwiazda Patrycja, Jachacz Agata, Jasiaczyk Sylwia, Kaczorowska Martyna, Korona Kacper, Kostulska Adriana, Kulda Karol, Kurzawa Paulina, Leder Damian, Legun Dorota, Łuczak Klaudia, Michnik Paulina, Mielczarek Tomasz, Nowak Kamil, Opalińska Natalia, Pacholska Magdalena, Pietrzak Rafał, Płócienniczak Urszula, Rogowski Jakub, Skiedrzyński Leszek, Szulc Agnieszka, Szulc Magdalena, Szymczak Natalia, Teodorczyk Dariusz, Ujazdowska Aleksandra, Woźniak Robert, Wrąbel Monika, Wróblewski Michał, Zduniak Paulina



Rocznik: 2014
Klasa: 3F
Wychowawca: Barbara Perlińska
Uczniowie: , Andrzejewski Kacper, Badziak Anita, Baśko Klaudia, Bedyk Marta, Błaszczyk Patrycja, Cieślak Katarzyna, Cieślewicz Mateusz, Głowacka Martyna, Grącka Daria, Janicka Adrianna, Kęsiak Magdalena, Kiełbaska Patrycja, Kopciuch Paulina, Kopińska Klaudia, Krzoska Oskar, Kurcaba Roksana, Laurikenaite Dominyka, Łuczyńska Karina, Marczewska Marta, Niwińska Oliwia, Piasecka Joanna, Piękny Jakub, Rachwalak Anna, Sawieljew Anna, Sobolewska Oliwia, Sowińska Magdalena, Sylwestrzak Przemysław, Szulc Magdalena, Tomczyk Martyna, Wrąbel Szymon, Ziętek Katarzyna, Zwierzchowska Paulina



Rocznik: 2015
Klasa: 3B
Wychowawca: Alicja Bartczak
Uczniowie: , Adamczuk Tomasz, Błaszczyńska Amanda, Borkiewicz Kinga, Chojnacka Justyna, Górak Julia, Hyski Dawid, Idzikowski Mikael, Ignatowska Karolina, Janiak Katarzyna, Kuźniarek Marcin, Kuźniarek Marta, Lewandowska Joanna, Luterek Martyna, Łoniewska Monika, Marczak Milena, Owczarek Kamila, Piszczek Ewelina, Rychlik Bartosz, Seliga Michał, Sieradzka Klaudia, Skrobiranda Paulina, Trzepałkowska Anna, Uznański Bartłomiej, Wójcik Joanna



Rocznik: 2015
Klasa: 3D
Wychowawca: Anna Maćczak-Pacelt
Uczniowie: , Adamczyk Martyna, Architekt Agata, Bilant Joanna, Figiński Damian, Golec Kamil, Gruda Jakub, Jabłońska Aleksandra, Kaczmarzyńska Dagmara, Kowalczyk Sylwia, Kozłowski Jakub, Kucharski Piotr, Lech Aleksandra, Lorenc Dagmara, Majda Krystian, Nyklewicz Maria, Pietrowska Anna, Racięcka Magdalena, Rajewska Katarzyna, Ruszkowski Kamil, Sobociński Wiktor, Stanisławska Julita, Staniucha Adam, Sylla Bartosz, Szczesiak Katarzyna, Szczubiełkiewicz Anna, Tutek Karol, Waligórska Aleksandra, Więch Magdalena, Włodarczyk Kinga, Wojtalak Aleksandra, Wojtalik Konrad, Wojtysiak Magdalena, Wrąbel Ewa, Wyrzykowski Filip



Rocznik: 2015
Klasa: 3E
Wychowawca: Monika Kiedrowska
Uczniowie: , Andruszewska Agnieszka, Czyżak Natalia, Dacka Weronika, Frach Wiktor, Kamińska Anna, Kowalczyk Adrian, Kowalczyk Joanna, Kujawiak Oktawia, Kunkel Michał, Lorenc Patryk, Mewald Damian, Nyks Mateusz, Owczarek Maciej, Pietrzak Damian, Piotrowska Agata, Pol Karolina, Rakowski Łukasz, Smęda Magdalena, Staniucha Paulina, Sutowicz Jakub, Szczepaniak Karolina, Szewczyk Marcin, Szydłowska Natalia, Tosik Małgorzata, Wolny Wojciech, Zielińska Dominika



Rocznik: 2015
Klasa: 3F
Wychowawca: Anna Mołdawa
Uczniowie: , Chmielarz Angelika, Ciapa Malwina, Garbarczyk Justyna, Jałowy Andrzej, Jaworska Marta, Jaworski Marcin, Kaczmarek Mikołaj, Kajl Klaudia, Kaliska Julia, Kałuża Aneta, Karbowiak Emilia, Kardacka Anna, Karolczak Kinga, Kowalczyk Paulina, Kubiak Marta, Leszczyk Adam, Mańka Karolina, Minias Marta, Misiak Karolina, Nowicka Izabela, Nowicki Adrian, Ochman Iwona, Patora Marcin, Pawełczyk Małgorzata, Pietrasik Magdalena, Rosiak Martyna, Siłakowicz Hubert, Stasiak Magdalena, Szadkowska Daria, Szymczak Kacper, Tonder Michał, Urbaniak Majka, Złotnicki Jan, Życka Magdalena



Rocznik: 2015
Klasa: 3G
Wychowawca: Tomasz Miś
Uczniowie: , Banach Patrycja, Bartsch Oskar, Becalik Bartosz, Bilińska Martyna, Czekalik Anita, Fikus Magdalena, Formańska Marta, Fortecka Julia, Fortecka Maja, Frontczak Daria, Gąsiorowska Joanna, Gece Mariusz, Idziaszczyk Wojciech, Kopciuch Karolina, Kozłowska Anna, Lipińska Aleksandra, Łabuzińska Aleksandra, Matusiak Justyna, Matyla Marcin, Mazur Małgorzata, Meler Justyna, Musielak Adriana, Nowak Adriana, Pawłowski Wojciech, Przybylak Sylwia, Rachwalak Oliwia, Ratajczyk Angelika, Skotnicka Michalina, Smolak Julia, Sradomski Dominik, Styczyńska Paulina, Szmida Klaudia, Szymańska Alicja, Wika Kinga



Rocznik: 2015
Klasa: 3H
Wychowawca: Monika Krysztofiak
Uczniowie: , Aleksandrowicz Alan, Andruszowska Natalia, Filipczak Iga, Gałka Anna, Jabłońska Ilona, Jankowska Kamila, Jaros Emilia, Kolińska Katarzyna, Krystek Paulina, Laskowska Katarzyna, Łuś Gabriela, Makowski Michał, Manios Paulina, Matusiak Witold, Pilc Jakub, Posioł Karolina, Półgrabia Przemysław, Skotowska Agnieszka, Sowiński Szymon, Strzelińska Aleksandra, Wałęska Adrianna, Wilczyńska Martyna, Wojciechowska Izabela, Wróblewski Jakub



Rocznik: 2016
Klasa: 3A
Wychowawca: Agnieszka Chwiałkowska
Uczniowie: Magdalena Badziak, Gabriela Błaszczyk, Joanna Braczkowska, Magdalena Dadusz, Aleksandra Denkowicz, Weronika Domagała, Adam Frątczak, Łukasz Gabrych, Natalia Gędek, Marika Janicka, Wioleta Kaczorowska, Olga Kałwelis, Kajetan Klemżyński, Hubert Kołodziejczyk, Martyna Koper, Kamil Kuchnicki, Mateusz Lisiecki, Karolina Molęda, Zuzanna Musiałowicz, Dawid Nowak, Maja Nowak, Aleksandra Olbryś, Piotr Paliński, Agata Pałatyńska, Alina Pohl, Marta Słomian, Julita Sobieraj, Magdalena Swarzyńska, Sebastian Szymański



Rocznik: 2016
Klasa: 3B
Wychowawca: Maria Wodzińska
Uczniowie: Karol Adamiak, Maciej Baran, Daria Buśko, Konrad Drzewiecki, Mariusz Formantowicz, Jan Gołębowski, Piotr Grobelny, Marlena Kaczmarek, Kinga Kaczmarek, Wojciech Kaczmarzyński, Filip Kilian, Filip Klemżyński, Kamil Kosecki, Łukasz Kosowski, Izabela Kowalczyk, Seweryn Kowalski, Piotr Kubiak, Dominik Lewandowski, Anna Mańka, Jakub Mitka, Marcin Mróz, Maria Oleszczak, Artur Owczarek, Konrad Piekarski, Maciej Pospiszyl, Mateusz Resterny, Mateusz Sadowski, Michał Sosnowski, Michał Stelmasiak, Michał Stępnik, Kamil Szczepaniak, Weronika Szewczyk, Alicja Środa, Tomasz Witkowski, Jakub Wojtkowski



Rocznik: 2016
Klasa: 3C
Wychowawca: Dorota Kabalska-Szewczyk
Uczniowie: Daria Aleksandrowicz, Michał Bieńkowski, Mikołaj Bilski, Aleksandra Borkowska, Anastazja Czyż, Martyna Dutkiewicz, Sylwia Kacprzak, Natalia Kowalczyk, Agata Krysztofiak, Pola Kubiak, Marika Kucharska, Emil Kusiak, Aleksandra Mirowska, Jakub Nowak, Jakub Nowakowski, Alicja Pawlak, Aleksandra Pietrowska, Justyna Smażek, Sandra Stasiakiewicz, Maciej Ślusarek, Szymon Wawrzyniak, Magdalena Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Adam Wściubiak



Rocznik: 2016
Klasa: 3D
Wychowawca: Gabriela Zduniak
Uczniowie: Magdalena Badziak, Klaudia Barton, Marta Betlejewska, Maja Chołys, Karolina Ciesiołkiewicz, Justyna Dębska, Dominika Filipiak, Marika Garbarczyk, Karolina Gruda, Marcelina Kamas, Mateusz Kapciak, Joanna Kolasa, Aneta Kulawiecka, Natalia Madziąg, Katarzyna Michalak, Mateusz Papis, Dominika Podgórska, Daria Rembowska, Paulina Sobczak, Sara Szczepaniak, Iza Szmyt, Szymon Szmyt, Filip Turkiewicz



Rocznik: 2016
Klasa: 3E
Wychowawca: Edyta Kaczmarek
Uczniowie: Klaudia Dębkowska, Dominika Drzewiecka, Łukasz Fendor, Martyna Garbarczyk, Patrycja Gołuchowska, Jakub Grabarek, Natalia Grzelak, Sylwia Guć, Karolina Karczyńska, Tomasz Kopka, Patrycja Kostulska, Katarzyna Kwiatkowska, Karolina Kwiatyszek, Wiktoria Łuczak, Damian Majchrzak, Sylwia Miller, Iga Niewiadomska, Ernestyna Okrasa, Natalia Smolnik, Joanna Sowa, Gabriela Stasiak, Adam Sylla, Patryk Ślusarek, Paulina Tomaszczyk, Weronika Trzcińska, Julia Turkiewicz, Michał Ujma, Maja Witkowska, Agnieszka Woskowska



Rocznik: 2016
Klasa: 3F
Wychowawca: Justyna Andrysiak-Smagłowska
Uczniowie: Karolina Chojnacka, Marta Filipczak, Paula Gocek, Michał Jabłoński, Sandra Kaźmierczak, Adrianna Kozioł, Marta Krajda, Paulina Krysiak, Agnieszka Krzykaczewska, Malwina Kuśmierczak, Wojciech Kwiatkowski, Patryk Lewandowski, Izabela Majdas, Karol Matuszewski, Natalia Misiak, Bartosz Osiński, Weronika Pawłowska, Mateusz Placek, Dominika Polińska, Jakub Sarnik, Weronika Sochacka, Mateusz Starzyński, Hubert Staszewski, Angelika Stawiszyńska, Izabela Stępień, Marta Szczygieł, Małgorzata Śpiewak, Paulina Woźniak, Adrianna Zimna