A   A   A         
Kontakt
98-220 Zduńska Wola
ul. Dąbrowskiego 6
tel.(fax) 043 823 42 74
lo1@lo1zdwola.dlaedu.pl
Dla Uczniów

Ankieta

Czy obawiasz się matury?

Czas na wakacje!!!

Nadszedł dzień zakończenia roku szkolnego 2020/2021 i rozpoczęcia upragnionych wakacji. Niestety nie możemy spotkać się wszyscy podczas tradycyjnej uroczystości w sali gimnastycznej, dlatego jako przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego zwracam się do Was – Koleżanki i Koledzy, Szanowna Dyrekcjo i Drodzy Nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli za pośrednictwem szkolnego Facebook’a i strony internetowej szkoły.

Mijający rok szkolny, który upłynął pod znakiem zdalnej edukacji był trudny dla całej społeczności szkolnej. Trudności jednak często stają się wyzwaniem, z którego Nam wszystkim udało się wyjść zwycięsko.

Powrotowi do szkoły w maju towarzyszyło wiele obaw i niepokojów, ale przyćmiła je radość ze spotkania z kolegami i koleżankami na szkolnych korytarzach. Wierzymy wszyscy, że będziemy się tam mogli zobaczyć ponownie w nowym roku szkolnym.

Gratuluję uczniom szkoły zdobytych wyników, osiągnięć w olimpiadach i konkursach na szczeblu ogólnopolskim. Dyrekcji szkoły i Nauczycielom dziękuję za wytrwałość, cierpliwość i pomoc w pokonywaniu niedogodności zdalnej edukacji.

Całej społeczności szkolnej życzę udanych, obfitujących w niezwykłe wrażenia wakacji.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Joachim Sarnik, reprezentant Samorządu Uczniowskiego

 

 

autor: Gabriela Zduniak
24.06.2021