100-lecie I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli
Kontakt
98-220 Zduńska Wola
ul. Dąbrowskiego 6
tel.(fax) 043 823 42 74
lo1zdwola@gmail.com
Dla Uczniów

Ankieta

Czy obawiasz się matury?

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”

X Festiwal Zawodów
29 listopada w ZSZ Nr 1 w Zduńskiej Woli odbył się X Powiatowy Festiwal Zawodów. Nasza szkoła prezentowała zawód adwokata, dziennikarza, project managera i zawody medyczne (ratownik medyczny, pielęgniarka). O swojej pracy opowiadali uczniom gimnazjów zaproszeni przez nas goście: Aplikant adwokacki Izabela Pietrus, z Kancelarii Adwokackiej Lukasz Haas w Sieradzu, dziennikarze radiowi Wiktor Sochacki i Jakub Miś (absolwenci I LO) project manager Dominik Danielewski oraz  p. Aneta Niezgodzka- Pabianickie Centrum Medyczne i Uniwersytecki Szpital Kliniczny im WAM w Łodzi. Radosław Sławecki-Specjalistyczny Psychiatryczny Szpital im.Babinskiego w Łodzi.
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za wspieranie działań promocyjnych, podejmowanych przez naszą szkołę!
Podziękowania również dla naszych uczniów za pomoc w przygotowaniu i obsłudze stoiska I LO. Szkołę promowali: Agata Szubert i Dawid Fidler z kl. 1b, Paulina Pierzak i Wiktoria Półgrabia z kl. Id, Roch Krzyżański z kl. 1e oraz Julia Fijałkowska i Kamila Frach z kl. 2a.
Fotorelacja
autor: Gabriela Zduniak
30.11.2017

Wywiadówki śródroczne

Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych w dniu 15 stycznia 2019 r. (wtorek) o godzinie 17:30 na wywiadówki śródroczne.