100-lecie I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli
Kontakt
98-220 Zduńska Wola
ul. Dąbrowskiego 6
tel.(fax) 043 823 42 74
lo1zdwola@gmail.com
Dla Uczniów

Ankieta

Czy obawiasz się matury?

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”

VI Szkolny Festiwal Ballad Mickiewiczowskich
Za nami VI Szkolny Festiwal Ballad Mickiewiczowskich. Dużo emocji, dużo radości i dużo doznań estetycznych. Młodzież z klas drugich zaprezentowała własną interpretację tekstów Adama Mickiewicza. I tak klasa II A wystawiła balladę pt. "Świtezianka", kl. II B "Lilje", kl. II C "Rybkę", kl. II D "To lubię", kl.II E "Pani Twardowska" i kl.IIF "Powrót taty". Główną nagrodę zdobyła klasa II D, która zaprezentowała odczytanie utworu autora "Romantyczności" we współczesnej konwencji, wprowadzając motyw teatru w teatrze.
Nagrody indywidualne w kategorii najlepszy aktor otrzymali:Kacper Ulatowski z klasy II F, Michał Smolarek z klasy II D, Tobiasz Rudowski z klasy II B, Kuba Bujnowicz z klasy II C; najlepsze aktorki: Julia Przybylak z klasy II D i Alicja Komisarczyk z klasy II E. Nagrodę za ruch sceniczny: Oliwia Felczerek z klasy II E i Aleksandra Dzięcioł z klasy II A, Natalia Okoń z klasy II D. Najlepszy kostium sceniczny: profesor Justyna Andrysiak - Smagłowska. Wszystkim gratulujemy i do zobaczenia już za rok.
Fotorelacja
autor: Gabriela Zduniak
26.11.2017

Wywiadówki śródroczne

Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych w dniu 15 stycznia 2019 r. (wtorek) o godzinie 17:30 na wywiadówki śródroczne.